Оперативная гинекология


Оперативная гинекология – одно из ведущих направлений хирургической помощи, предоставляемой в медицинском центре «Омега-Киев». Основное внимание уделяется малоинвазивным и органосберагающим операциям, с применением современных методов диагностики и лечения. Все операции проводятся согласно общепризнанным мировым стандартам лечения.

Наши специалисты – врачи с многолетним опытом в области оперативной гинекологии.
Современное оснащение отделения оперативных вмешательств позволяет проводить все известные и наиболее распространенные виды диагностических и лечебных оперативных вмешательств в гинекологии. Госпитализация в отделение проводится в плановом порядке, так и по экстренным показаниям.
Индивидуальный подход к каждому пациенту и возможность создания комфортных условий пребывания в стационаре позволяют достичь максимального эффекта от проводимого лечения.

В медицинском центре "Омега Киев" выполняется широкий спектр операций в гинекологии. Можно выделить следующие основные заболевания и состояния, при которых проводится оперативное лечение:

 • Бесплодие
 • Синдром поликистозных яичников
 • Кисты и опухоли придатков матки (серозная, дермоидная киста, паратубарная/параовариальная киста, фиброма яичника и маточной трубы)
 • Эндометриоз (при выраженном болевом синдроме, эндометриоидных кистах яичников, эндометриозе тела матки)
 • Лейомиома матки 
 • Патологические процессы полости матки (гиперплазия эндометрия, полипы)
 • Аномалии (пороки) развития женских половых органов (перегородки в полости матки и во влагалище)
 • Опущение половых органов, недержание мочи

При необходимости срочного оперативного лечения в медицинском центре "Омега Киев" выполняется ургентная лапароскопия. Данные вмешательства чаще всего проводятся в случае риска либо при наличии внутрибрюшного кровотечения:

 • Внематочная беременность
 • Апоплексия яичника

В медицинском центре «Омега-Киев» выполняются следующие основные виды оперативной помощи:

 1. Лапароскопия
  • Проверка и восстановление проходимости маточных труб
  • Операции при кистах и опухолях придатков матки
  • Удаление миоматозных узлов матки
  • Удаление матки
 2. Гистероскопия
  • Диагностика
  • Удаление полипов, миоматозных узлов
  • Рассечение перегородки, синехий
 3. Вагинальные операции
  • Пластика стенок влагалища при опущении
  • Вагинальные экстирпации
 4. Лапаротомные операции
  • Консервативная миомэктомия
  • Экстирпация матки

Подробно узнать о методе оперативного лечения, его стоимости и записаться на прием вы можете по телефонам Call-центра (044) 333-4-333

Отзывы

Выбор направления
Написать отзыв
Жанна 15.09.2019 17:36
Прооперована Станіславом Олександровичем Стрижаковим. З мого великого досвіду пацієнта,не так часто зустрінеш лікаря такого рівня,і який має всі найкращі якості в цій професії. Це і володіння сучасними методами в оперативній гінекології, великий досвід,індивідуальний підхід. Станіслав Олександрович дійсно вникає в проблему пацієнта,спокійно і детально все пояснить. І я дуже здивувалась,що настільки добре може почувати себе щойно прооперована людина. Також вдячна анастезіологу Олександру Олександровичу-наче просто заснула і проснулась,зовсім нічого не відчувала під час операції, після наркозу ніяких побічних та гарне самопочуття. Дівчатка-медсестри, доброзичливі й активні. Це також важливо для нас,пацієнтів. Хірургічне відділення комфортне,операційна,все ідеально.
Ответить 0
Оксана 05.07.2019 19:33
Хочу подякувати чудовій команді на чолі зі Стрижаковим С.О. 26 червня мене прооперували, і я навіть не очікувала, що процедура пройде настільки вдало. Високий професіоналізм лікарів, уважне ставлення медсестер, комфортні умови перебування - це дійсно рівень! Звісно, краще взагалі не хворіти, але якщо виникне потреба, я знову звернусь сюди.
Достоинства: Кваліфікований персонал, сучасне обладнання
Недостатки: Суттєвих недоліків не побачила
Ответить +2
Медицинский центр Омега-Киев 06.07.2019 14:26
Доброго дня, Оксано. Дякуємо Вам за відгук і за те, що вибрали наш медичний центр. Маємо надію і надалі виправдовувати Ваші сподівання! Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Ответить 0
Аліна 09.01.2019 21:03
У грудні мені провели операцію- лапароскопію. Все пройшло на найвищому рівні : талановиті лікарі, супер медичний персонал, всі ввічливі, люб'язні, доброзичливі, шикарні умови перебування. Особливе "дякую" хочу висловити найкращому хірургу-гінекологу- Стрижакову С.О., побільше б таких лікарів!!! Низький ВАМ уклін. Поясню чому, в іншій клініці на узі мені сказали, що в мене кілька великих міомних вузлів, що деформують матку, тому мені потрібно її видаляти, в мене була паніка, адже я ще не народжувала. Оговтавшись від шоку, я вирішила звернутися в клініку ОМЕГА - Київ, і чесно вам скажу -ні разу не пошкодувала. Срижаков С.О, провівши повторне узі, заспокоїв, сказав, що видалити можна лише вузли, а матку залишити, детально пояснив хід операції, тому я не вагаючись довірилась такому талановитому гінекологу, який дав мені надію стати мамою. ДЯКУЮ !!!
Усім хто ще вагається - рекомендую!
Достоинства: Талант, спеціаліст найвищого рівня, досконалість, ввічливість, доброзичливість, супер обслуговування
Недостатки: не має
Ответить 0
Медицинский центр Омега-Киев 10.01.2019 10:47
Доброго дня, Аліно. Дякуємо Вам за Ваш відгук. Ми завжди намагаємось підвищувати якість обслуговування і пацієнт для нас на першому місці.
Ответить +1
Оля 20.12.2018 18:04
Шановні дівчата і жінки, які ще не народжували, і у яких великі леоміоми матки. Якщо Вас вже налякали, що Ви не народжуватимете, що Вам треба ще 2 операції чи 1 і тільки черевна і тільки “після свят”, дозвольте порекомендувати завідувача відділенням Стрижакова С.О. У мене була велика леоміома матки, більше 14 см і вже 1 щадна операція, коли вона була 7 см. Ніхто не брався мені робити щадної операції. Лікар Стрижаков C.O. її провів, знайшов інші маленькі міоми і також їх видалив за одну операцію.
Що в нашому випадку важливо, коли лікар питав про планування вагітності, то уточнював, що це спроба вагітніти, а не бажання дітей взагалі, що є принципово важливим. Бо минулої щадної операції, могло статись різночитання, коли лікар чекала, що я вагітнітиму зараз, а я - поки міома зійде.
Я довірила оперуватись щадно і тут, тому що після цього лікаря у мене не було психологічної травми. Що також важливо в нашому випадку, зі Станіславом Олександровичем Ви йтимете одним шляхом, бо він уточнює критичні речі для щадних операцій. І приємно, що його очі не висловлюють якогось жаху, і голос не стрибає. У Вас немає відторгнення лікаря, як особистості.
Тому я не просто рекомендую, а наполегливо рекомендую чутливим дамам з серйозними випадками відразу йти до цього лікаря і не травмуватись. Принаймні, після нього те, що Вам скажуть інші лікарі, не здаватиметься таким жахливим, і не буде неправдою. Станіслава Олександровича я можу охарактеризувати тільки 2 словами – Дієвий і Щадний.
Дякую клініці Омега Київ і вітаю з прийдешніми святами!
Ответить +2
Показать еще
Запись
на прием
Жалобы и
пожелания
Заказать
звонок
ЗАПИСЬ НА ПРИЕМ
Заявка на запись считается действительной
после подтверждения ее администратором клиники

Укажите желаемую форму обратной связи
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обязательные для заполнения

ЖАЛОБЫ И ПОЖЕЛАНИЯ


* -Поля обязательные для заполнения

Оставьте Ваш номер телефона и в течении 30 минут мы Вам перезвоним.
Обработка заявок проводится с 9:00 до 20:00