Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00

Клініка «Омега-Київ»: приватний медичний центр у Києві

Медична група «Омега-Київ» - це мережа приватних клінік у Києві, що надають поліклінічні, діагностичні, оперативні та лабораторні послуги.

Ми допоможемо Вам залишатись здоровими!

У медичному центрі можна проконсультуватися у профільних фахівців, зробити МРТ, КТ, УЗД, ЕЕГ, здати аналізи, зробити операцію й пройти відновлення у стаціонарному відділенні (чи одразу піти додому, якщо операція належить до офісної хірургії).

Працюємо з 2003 року, всього 4 відділення у різних районах міста. Ліцензія МОЗ: АГ №570091 від 10.02.2011 р.

Відділення знаходяться за адресою:

 • вул. Володимирська, 81-А - центр міста, найближча станція метро “Площа Льва Толстого”. вул. М.Максимовича, 10 - правий берег, 5-7 хви
 • вул. М. Максимовича, 10 правий берег, 5-7 хвилин ходьби від станції метро “Васильківська”.
 • пр-т В. Маяковського, 70 - лівий берег, філія на Троєщині.
 • вул. А. Малишка, 39 - лівий берег, 3 хвилини від метро “Чернігівська”.

Фахівці: гінеколог, уролог, ортопед-травматолог, терапевт, невролог, вертебролог, ендокринолог, масажист, фізіотерапевт, оперуючий гінеколог, оперуючий уролог, флеболог, оперуючий ортопед-травматолог, лікарі-радіологи (МРТ, КТ), лікарі УЗД.

Якісні медичні послуги у клініці Омега-Київ

Принципи роботи клініки:

 1. Комплексне лікування. Наші лікарі вивчають історію хвороби пацієнта, з’ясовують, чи є супутні захворювання, турбуються, щоб в період лікування рівень життя пацієнта покращився, попри приймання препаратів чи проходження неприємних лікувальних процедур.
 2. Психологічна підтримка. Коли пацієнт довіряє лікарю і чесно розповідає про самопочуття, одужання відбувається швидше, людина прислухається, виконує рекомендації, а лікар підтримує і допомагає перемогти хворобу та позбутися негативних емоцій.
 3. Оновлення обладнання. Ми слідкуємо за випуском нового обладнання у світі та купуємо нову техніку для проведення хірургічних операцій, діагностики тощо.
 4. Підвищення кваліфікації персоналу. Наші лікарі беруть участь в міжнародних конференціях, семінарах, діляться знаннями з іноземними лікарями та застосовують знання для діагностики хвороб та лікування пацієнтів. Досвід роботи лікарів від 10 до 35 років.
 5. Постійний ріст та розвиток. У 2003 році ми починали з одного відділення та п’яти напрямків медичних послуг, нині у нас 4 філії і понад двадцять напрямків.

Переваги приватної клініки в тому, що ви можете пройти всі процедури в одному місці протягом дня. Приватна лабораторія медичного центру дозволяє отримати результати аналізів пацієнта швидше та бути впевненими в їх точності.

Щороку до нас звертається понад 20 тисяч нових пацієнтів, і 100 тисяч людей проходять обстеження у нашій клініці постійно.

«Омега-Київ» - турбуємося про ваше здоров’я.