вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного

Аднексит

}{

 

Аднексит, оофорит - запалення яєчників, часто поєднується із запаленням маткових труб.

Збудники - стафіло-стрептококи, ешерихії, гонококи, хламідії, уреаплазми, мікоплазми, мікобактерії туберкульозу та інші мікроби. У більшості випадків яєчники уражаються вдруге внаслідок сальпінгіту. Запально-змінена маткова труба спаюється з яєчником, утворюючи єдиний запальний конгломерат. Утворення гною в матковій трубі призводить до розплавлення тканини яєчника з розвитком тубооваріального запального утворення (піосальпінкс і піоовар).

Симптоми, перебіг. Розрізняють гостру, підгостру і хронічну стадії захворювання. Гостре запалення проявляється болем внизу живота і в поперековій області, високою температурою, ознобом, дизуричними розладами, перитонеальными явищами, нерідко порушеннями функції яєчників. У хронічній стадії хворих турбують біль у животі, порушення менструального циклу (метрорагії). Часто відзначаються рецидиви захворювання під впливом неспецифічних чинників (перевтома, переохолодження, інтеркурентні інфекції). Нерідко виявляється вторинне безпліддя функціонального характеру. У гострій стадії придатки матки пальпуються нечітко через їх набряклості і біль. У хронічній стадії придатки збільшені і болючі, розташовані ззаду від матки, ретортообразної форми, еластичної або щільної консистенції, чутливі при пальпації. Диференціальну діагностику проводять з субсерозною міомою матки, пухлинами яєчника, кістою, позаматковою вагітністю.

В діагностичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику
  • Ефективне лікування
  • Розроблять ефективні заходи профілактики

Обстеження і лікування в медичному центрі «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або напряму.

 

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00