×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Аднексит

}{

 

Аднексит, оофорит - запалення яєчників, часто поєднується із запаленням маткових труб.

Збудники - стафіло-стрептококи, ешерихії, гонококи, хламідії, уреаплазми, мікоплазми, мікобактерії туберкульозу та інші мікроби. У більшості випадків яєчники уражаються вдруге внаслідок сальпінгіту. Запально-змінена маткова труба спаюється з яєчником, утворюючи єдиний запальний конгломерат. Утворення гною в матковій трубі призводить до розплавлення тканини яєчника з розвитком тубооваріального запального утворення (піосальпінкс і піоовар).

Симптоми, перебіг. Розрізняють гостру, підгостру і хронічну стадії захворювання. Гостре запалення проявляється болем внизу живота і в поперековій області, високою температурою, ознобом, дизуричними розладами, перитонеальными явищами, нерідко порушеннями функції яєчників. У хронічній стадії хворих турбують біль у животі, порушення менструального циклу (метрорагії). Часто відзначаються рецидиви захворювання під впливом неспецифічних чинників (перевтома, переохолодження, інтеркурентні інфекції). Нерідко виявляється вторинне безпліддя функціонального характеру. У гострій стадії придатки матки пальпуються нечітко через їх набряклості і біль. У хронічній стадії придатки збільшені і болючі, розташовані ззаду від матки, ретортообразної форми, еластичної або щільної консистенції, чутливі при пальпації. Диференціальну діагностику проводять з субсерозною міомою матки, пухлинами яєчника, кістою, позаматковою вагітністю.

В діагностичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику
  • Ефективне лікування
  • Розроблять ефективні заходи профілактики

Обстеження і лікування в медичному центрі «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або напряму.

 

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Аднексит

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00