Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Аналіз еякуляту

    Все, що пов'язано з дослідженнями статевої системи,- процедури досить делікатні і не кожен чоловік набирається сміливості їх пройти. Однак загальний аналіз еякуляту відразу ж допомагає визначити, чи немає захворювань статевої системи, наскільки чоловік може стати батьком. Аналіз спермограми показує кількісні, якісні, морфологічні параметри сперми. На сьогоднішній день, це мабуть самий простий і достовірний спосіб оцінки чоловічої плодючості.

    Рекомендується здавати цей аналіз не менше 2-3 разів за 6 місяців, так як одноразові результати не покажуть реальну ситуацію і необхідно розглядати комплексно всі результати спермограмм. Аналіз еякуляту – одне з найважливіших урологічних обстежень, з якого можна отримати багато даних, що стосуються не тільки можливості зачаття, але і стану статевих органів, захворювання сечостатевої системи, запальних процесів (простатиту, везикуліту тощо).

    Для того, щоб краще зрозуміти суть цього дослідження необхідно знати, що ж впливає на сперматогенез - процес утворення сперматозоїдів. Процес утворення сперматозоїдів в середньому займає два місяці. Місцем утворення сперматозоїдів є яєчка, де виробляються статеві гормони (тестостерон, прогестерон і частково естрадіол), що впливають на процес утворення гамет (чоловічих статевих клітин).

   Сперматогенез і стероїдогенез (процес утворення статевих гормонів) проходить у двох різних відділах яєчка, які відрізняються за будовою та функціями, але тісно взаємопов'язані:

  • Канальцевий відділ, який складається з сім'яних канальців, де як раз і відбувається процес утворення і дозрівання сперматозоїдів.
  • Інтерстиціальний відділ, в якому зосереджені гландулоцити — клітини, що виробляють тестостерон.

    Сперматогенез протікає поетапно, причому на будь-якому етапі може відбутися збій, що призведе до зниження якості сперми, або навіть до безпліддя. Причиною таких збоїв можуть бути проблеми на генетичному рівні, гормональному фоні, перегрів або переохолодження зовнішніх статевих органів, тісна нижня білизна, яка викликає порушення кровообігу. Навіть стрес і погане харчування можуть стати причиною порушення якості еякуляту.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Аналіз еякуляту

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00