Загальний аналіз сечі

   Загальний аналіз сечі є стандартним, але в теж час важливим лабораторним дослідженням, яке сприяє більш точній постановці діагнозу більшості хвороб. Це дослідження дає лікарям додаткову корисну інформацію для діагностики захворювань. Як відомо, саме з сечею з організму виводиться, більшість токсичних речовин, надлишок розчинених солей, кінцеві продукти метаболізму і клітинні елементи.

   За допомогою вивчення концентрації цих елементів, можна виявити наскільки добре працюють нирки і печінка, а також різні запальні процеси в організмі. Аналіз сечі також допомагає оцінити роботу серцево-судинної і імунної систем. При підвищеній кислотності сечі можна запідозрити цукровий діабет, ацидоз, а при зниженій – хронічну ниркову недостатність. Підвищення в сечі такого показника як білок говорить про патології запаленні нирок і сечоводу, уретри або сечового міхура. Підвищений рівень лейкоцитів буває при пієлонефриті, сечокам'яній хворобі.

    Дана процедура є абсолютно безболісною і нормальною для кожної людини. Здати аналіз сечі і пройти обстеження в нашій клініці, яка знаходиться в Києві, означає вберегти своє здоров'я і отримати консультацію кваліфікованих фахівців.

Підготовка:

 

Якщо ви небайдужі до свого організму і його самопочуття і хочете отримати точні результати, то напевно погодитеся піти на невеликі «жертви», перед тим як здати аналіз сечі.

Багатоденної спеціальної підготовки до дослідження не потрібно, бажано лише перед процедурою не вживати їжу, що є природним барвником, а так само виключити прийом алкоголю і статевий акт за 12 годин до збору сечі. Не слід здавати цей аналіз у період менструації.

Зібрати слід ранкову порцію сечі, виділену відразу ж після сну, після ретельного туалету статевих органів. Так само потрібно постаратися максимально скоротити час доставки матеріалу в лабораторію. Ще одним важливим моментом в питанні, як здавати загальний аналіз сечі є ємність.

Здати аналіз сечі бажано в спеціальному стерильному контейнері з кришкою для виключення попадання сторонніх речовин у пробу (ви можете безкоштовно отримати ємність, попередньо звернувшись до медичного центру «Омега-Київ»)

 

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Андрей 20.10.2018, 18:00
Для прохождения комиссии на получение водительского удостоверения здесь сдавал общий анализ мочи. Результат уже был у меня на руках в день обращения. Все потому как проверка проходит настоящими профессионалами на новом оборудовании. Так что теперь сюда и буду обращаться, по стоимости выходит хоть и недешево но за то все проверяется очень внимательно и аккуратно.
Недоліки: нету
Відповісти 0
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00