×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Безпліддя

Безпліддя - відсутність протягом 1 року і більше вагітності у жінки, регулярно яка живе статевим життям і не застосовує протизаплідних засобів
Розрізняють:

  • абсолютне безпліддя, коли в організмі жінки є незворотні патологічні зміни, що перешкоджають зачаттю (відсутність матки, маткових труб, яєчників), і відносне, при якій причини, що викликають безпліддя, можуть бути усунені.
  • первинне безпліддя, коли у жінки, яка живе статевим життям, ніколи не було вагітності,
  • вторинне безпліддя, коли зачаття не наступає, хоча в минулому вагітності.

Частота безплідних шлюбів становить 10-15%. У 60% випадків причиною безпліддя є порушення в організмі жінки, 40%-в організмі чоловіка (неповноцінність сперми, порушення еякуляції, імпотенція).

ПРИЧИНИ БЕЗПЛІДДЯ (ЗА ДАНИМИ ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я)

Причини безпліддяПоширеність, %
У жінок
Проблеми з овуляцією 39
Пожкодження маткових труб 30
Складності при статевому акті або проблеми цервікального каналу 18
Ендометріоз 13
У чоловіків
Варикоцеле 42
Обструкція 14
Інші проблеми (імунологічні, еякуляторні, пов'язані з функціонуванням яєчок, прийомом ліків) 13
Жіночий фактор 8
Ідіопатині (неясного походження) 23

 Найбільш частою причиною безпліддя жінки служать анатомічні і функціональні зміни в статевих органах: інфантилізм; запальні захворювання маткових труб, яєчників, матки, шийки матки, піхви; порушення функції яєчників і гіпофіза, наднирників, щитовидної залози; пухлини матки (міома); ендометріозу; пухлини яєчників; травматичні ушкодження шийки матки під час пологів і абортів та ін. Важлива причина вторинного безпліддя - аборти.

Обстеження жінки, яка страждає безплідністю, повинно проводитися паралельно з обстеженням чоловіка, при якому виключають можливі причини чоловічого безпліддя.

При гінекологічному дослідженні звертають увагу на стан внутрішніх статевих органів (матка, придатки, шийка). Важливо визначити кислотність піхвового вмісту, в'язкість шийкового секрету (підвищена кислотність згубно діє на сперматозоїди, а підвищена в'язкість цервікального слизу, перешкоджає їх просуванню). Необхідно провести пробу на сумісність слизу і сперми (проба Шуварского - Сімса - Хунера). Для цього через 30-45 хв після статевих зносини у краплі слизу, взятої з шийкового каналу, визначають кількість і стан сперматозоїдів. У нормі В кожному полі зору повинно бути 10-15 сперматозоїдів, що перетинають поле зору за 8-10 с. Відсутність сперматозоїдів або їх рухливості в слизу вказує на негативний результат проби.

Для виявлення спайкового процесу після запалення в матці, шийці, маткових трубах і навколо них застосовують пертубацію, метросальпінгографію, біконтрастну генікографію, кімографічну гідротубацію. Ці методи дослідження використовують з урахуванням протипоказань (підозра на вагітність, гострі запальні процеси статевих органів, гострі і підгострі екстрагенітальні захворювання). У жінок з ендокринними формами безплідності визначають функцію яєчників за допомогою тестів функціональної діагностики, проводять біопсію ендометрію. Для діагностики безпліддя, зумовленого патологією маткових труб і матки, застосовують лапароскопію.

В медичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику
  • Ефективне лікування
  • Розроблять ефективні заходи профілактики

Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або напралення

 

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Безпліддя

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00