вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
Гінеколог • уролог • ендокринолог
УЗД - діагностика • забір аналізів
фізіотерапія
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
МРТ - діагностика • КТ - діагностика
УЗД - діагностика • забір аналізів
гінеколог • терапевт • кардіолог
вертебролог • фізіотерапія • невролог
уролог • проктолог • хірург • стаціонар
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
Забір анализів • гінеколог
УЗД - діагностика

Діагностичний центр

Діагностика є найважливішим компонентом в розумінні причини захворювання і подальшого лікування на шляху до одужання. Поставити правильний діагноз і розписати грамотну схему лікування лікар зможе лише спираючись на результати діагностики. Для визначення одних захворювань вистачає лабораторної діагностики, для визначення інших - треба бачити картину захворювання - у таких випадках необхідно вдатися до МРТ, КТ або УЗД діагностики.


    Маючи широкі можливості сканування Магніто-Резонансна Томографія добре підходить для дослідження таких областей організму людини як голова і шия, хребет, дослідження судин, суглобів і внутрішніх органів. Отримати зображення чудової якості можна на нашому сучасному апараті PHILIPS ACHIEVA 1.5 тесла. Акуратні оператори проведуть дослідження, а досвідчені лікарі правильно поставлять діагноз і зроблять опис отриманих зображень. Зробити МРТ дослідження всіх видів можна в лабораторно-діагностичному центрі «Омега-Київ» по вул. Михайла Максимовича, 10. Ознайомитися з цінами можна в розділі прайс-листа .

    Кабінет комп'ютерної томографії в клініці "Омега-Київ" оснащений приладом високого класу платформи Philips Brilliance 64 - мультидетекторным сканером, є однією з найдосконаліших КТ систем на ринку. Ця система здатна розширити межі застосування в області візуалізації серця з функцією ЕКГ-синхронізації, легенів, черевної порожнини, ангіографії, онкології, травматології та педіатрії. Комплектація 64-канального сканера Brilliance CT повністю відповідає принципу «Розумно і просто», використовуваному для підвищення ефективності надання медичної допомоги, дозволяє значно зменшити тривалість сканування отримувати сотні тонких анатомічних зрізів з наступною високо роздільною здатністю до реконструкції і 3D-моделювання, а також значно знизити променеве навантаження на пацієнта.

МРТ проводиться при наступних захворюваннях:
- пухлиноподібних утворень та пухлин, що виникли у м'яких тканинах;
- стадіювання раку;
- гіпофіза, внутрішньо черепних нервах;
- інсультів, пухлин мозку, розсіяного склерозу;
- м'язових тканин.


КТ інформативна для:
- ураження скроневих кісток, кісток черепа;
- уражень щелепи, зубів;
- захворювань суглобів, кісток;
- захворювань хребта;
- щитовидної залози.


МРТ краще розпізнає м'які тканини, КТ - кісткові тканини.

Зробити КТ (комп'ютерна томографія) в Києві можна за адресою: вул. Максимовича Михайла 10. Обстеження проводиться за попереднім записом. Записатися на прийом можна за тел: 0800 75 33 57 (безкоштоно з мобільного); (044) 333-4-333 або через форму "запис на прийом" на сайті.

Іноді досить УЗД, яка добре підходить для діагностики захворювань щитовидної залози і простати, або просто перевірка органів шлунково-кишкового тракту, або контроль протікання вагітності. Для якісного і коректного результату потрібні два компоненти: висококласний лікар і хороше, сучасне обладнання. Клініка "Омега-Київ" володіє і тим і іншим, наші лікарі з УЗД правильно проінтерпретують отриману картинку на УЗД-апаратах експертного класу: VOLUSON 730 Pro V General Electrics і Toshiba Aplio XG premium. Для рутинного обстеження у нас так само використовуються ультразвукові апарати General Electric LOGIQ і Philips ClearVue 650. Кабінети УЗД-діагностики знаходяться за адресою:

  • вул. Володимирська 81-а. Записатися на прийом можна за телефонами: (044) 287-33-17, (044) 287-37-41;
  • ул.М.Максимовича, 10. Отримати необхідну інформацію і записатися можна за телефоном: (044) 333-4-333;
  • пр-т В.Маяковського, 70. Запис проводиться за телефоном: (044) 548-60-90.

3D тур по медичному центру "Омега-Київ"

Ультразвукове дослідження проводиться тільки за попереднім записом.

В кабінеті функціональної діагностики пацієнти медичного центру "Омега-Київ" можуть пройти:

  • електрокардіографію (ЕКГ) - найбільш поширений, високоінформативний метод діагностики функцій серця;
  • ехокардіоскопію (ЕхоКГ) - метод ультразвукової діагностики, що дозволяє максимально точно оцінити роботу серця, і виявити можливі патології і відхилення вже на початкових етапах виникнення.
  • відеоелектроенцефалографію (ЕЕГ) - використовується для виявлення порушень головного мозку. Для проведення ЕЕГ ми використовуємо сучасний комп'ютерний програмно-апаратний комплекс для BRAINTEST VIDEO 24.

Кабінет функціональної діагностики знаходиться за адресою: вул. Максимовича Михайла, 10. Обстеження проводяться за попереднім записом, за тел:( 044) 333-4-333 або 0800 75 33 57 (безкоштовно з мобільного);

Додати коментар

Коментарі


Оксана 12.10.2018, 14:21
Необходимо было выявить причину болезни, поэтому обратилась в диагностический центр. Все сделали как надо и в очень короткие сроки. Диагноз поставили верный, потому как здесь современное оборудование и работают профессионалы. Ценовая политика вполне себе лояльная. Административный персонал приветливый! Все понравилось!
Переваги: Современное оборудование
Недоліки: Не выявила
Відповісти +1
9.18 з 10 , на основі 34 голосів
Клініка
Лабораторія
Діагностика
Відділення
оперативних втручань
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00
Записатись на прийом