Діагностичний центр

Діагностика є найважливішим компонентом в розумінні причини захворювання і подальшого лікування на шляху до одужання. Поставити правильний діагноз і розписати грамотну схему лікування лікар зможе лише спираючись на результати діагностики. Для визначення одних захворювань вистачає лабораторної діагностики, для визначення інших - треба бачити картину захворювання - у таких випадках необхідно вдатися до МРТ, КТ або УЗД діагностики.


Маючи широкі можливості сканування Магніто-Резонансна Томографія добре підходить для дослідження таких областей організму людини як голова і шия, хребет, дослідження судин, суглобів і внутрішніх органів. Отримати зображення чудової якості можна на нашому сучасному апараті PHILIPS ACHIEVA 1.5 тесла. Акуратні оператори проведуть дослідження, а досвідчені лікарі правильно поставлять діагноз і зроблять опис отриманих зображень. Зробити МРТ дослідження всіх видів можна в лабораторно-діагностичному центрі «Омега-Київ» по вул. Михайла Максимовича, 10. Ознайомитися з цінами можна в розділі прайс-листа .

Кабінет комп'ютерної томографії в клініці "Омега-Київ" оснащений приладом високого класу платформи Philips Brilliance 64 - мультидетекторным сканером, є однією з найдосконаліших КТ систем на ринку. Ця система здатна розширити межі застосування в області візуалізації серця з функцією ЕКГ-синхронізації, легенів, черевної порожнини, ангіографії, онкології, травматології та педіатрії. Комплектація 64-канального сканера Brilliance CT повністю відповідає принципу «Розумно і просто», використовуваному для підвищення ефективності надання медичної допомоги, дозволяє значно зменшити тривалість сканування отримувати сотні тонких анатомічних зрізів з наступною високо роздільною здатністю до реконструкції і 3D-моделювання, а також значно знизити променеве навантаження на пацієнта.

МРТ проводиться при наступних захворюваннях:

 • пухлиноподібні утворення та пухлини, що виникли у м'яких тканинах;
 • стадіювання раку гіпофізу, внутрішньо черепних нервів;
 • інсульти, пухлин мозку, розсіяний склероз;
 • захворювання м'язових тканин.

КТ інформативна для:

 • уражень скроневих кісток, кісток черепа;
 • уражень щелепи, зубів;
 • захворювань суглобів, кісток;
 • захворювань хребта;
 • щитовидної залози.

МРТ краще розпізнає м'які тканини, КТ - кісткові тканини.

Зробити КТ (комп'ютерна томографія) в Києві можна за адресою: вул. Максимовича Михайла 10. Обстеження проводиться за попереднім записом. Записатися на прийом можна за тел: 0800 75 33 57 (безкоштоно з мобільного); (044) 333-4-333 або через форму "запис на прийом" на сайті.

3D тур по медичному центру "Омега-Київ"

Іноді досить УЗД, яке добре підходить для діагностики захворювань щитовидної залози і простати, або просто перевірка органів шлунково-кишкового тракту, або контроль протікання вагітності. Для якісного і коректного результату потрібні два компоненти: висококласний лікар і хороше, сучасне обладнання. Клініка "Омега-Київ" володіє і тим і іншим, наші лікарі з УЗД правильно проінтерпретують отриману картинку на УЗД-апаратах експертного класу: VOLUSON 730 Pro V General Electrics і Toshiba Aplio XG premium. Для рутинного обстеження у нас так само використовуються ультразвукові апарати General Electric LOGIQ і Philips ClearVue 650. Кабінети УЗД-діагностики знаходяться за адресою:

 • вул. Володимирська 81-а. Записатися на прийом можна за телефонами: (044) 287-33-17, (044) 287-37-41;
 • ул.М.Максимовича, 10. Отримати необхідну інформацію і записатися можна за телефоном: (044) 333-4-333;
 • пр-т В.Маяковського, 70. Запис проводиться за телефоном: (044) 548-60-90.

Ультразвукове дослідження проводиться тільки за попереднім записом.

В кабінеті функціональної діагностики пацієнти медичного центру "Омега-Київ" можуть пройти:

 • електрокардіографію (ЕКГ) - найбільш поширений, високоінформативний метод діагностики функцій серця;
 • ехокардіоскопію (ЕхоКГ) - метод ультразвукової діагностики, що дозволяє максимально точно оцінити роботу серця, і виявити можливі патології і відхилення вже на початкових етапах виникнення.
 • відеоелектроенцефалографію (ЕЕГ) - використовується для виявлення порушень головного мозку. Для проведення ЕЕГ ми використовуємо сучасний комп'ютерний програмно-апаратний комплекс для BRAINTEST VIDEO 24.

Кабінет функціональної діагностики знаходиться за адресою: вул. Максимовича Михайла, 10. Обстеження проводяться за попереднім записом, за тел: ( 044) 333-4-333 або 0800 75 33 57 (безкоштовно з мобільного);

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Владислав 01.12.2019, 11:04
Проходил обследование в отделении на А. Малышко. Очень доволен работой персонала. Приятно удивили вежливиые администраторы. Результаты обследования были готовы достаточно быстро. Буду рекомендовать своим знакомым
Переваги: Вежливый и квалифицированный персонал
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 02.12.2019, 14:53
Добрый день, Владислав! Благодарим Вас за отзыв и за то что выбрали наш медицинский центр. Искренне надеемся и в дальнейшем оправдывать Ваше доверие!
Відповісти 0
Оксана 12.10.2018, 14:21
Необходимо было выявить причину болезни, поэтому обратилась в диагностический центр. Все сделали как надо и в очень короткие сроки. Диагноз поставили верный, потому как здесь современное оборудование и работают профессионалы. Ценовая политика вполне себе лояльная. Административный персонал приветливый! Все понравилось!
Переваги: Современное оборудование
Недоліки: Не выявила
Відповісти +5
Медицинский центр Омега-Киев 12.10.2018, 15:33
Добрый день, Оксана. Благодарим Вас за высокую оценку работы клиники. Мы постоянно работаем над повышением качества наших услуг. Искренне надеемся, что и в дальнейшем будем оправдывать ваше доверие.
Відповісти +6
Клініка
Лабораторія
Діагностика
Відділення
оперативних втручань
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00