Електроенцефалографія (ЕЕГ)

           

infogra-kt-02

 

     Електроенцефалографія (ЕЕГ) – методика, яка дозволяє реєструвати та обробляти електричні потенціали головного мозку. ЕЕГ відображає найменші зміни функції кори головного мозку, і навіть дає непрямі дані про роботу глибинних структур мозку.

Переваги ЕЕГ у медичному центрі «Омега-Київ»:

 1. Діагностичне обладнання останнього покоління. Ми використовуємо сучасний комп'ютерний програмно-апаратний комплекс для ЕЕГ BRAINTEST VIDEO 24. Високі технічні характеристики приладу та спеціальні програмні засоби, реалізовані в системі, дозволяють отримати високоякісний запис електроенцефалограми. Енцефалографи такого класу мають набагато вищу чутливість і дозволяють проводити моніторинг ЕЕГ (і запис відео ЕЕГ) протягом декількох хвилин, годин,дня, ночі, і навіть доби, якщо це необхідно. Такі тривалі дослідження допомагають лікарю зареєструвати причину судом або епізоди втрати свідомості, і точно підібрати відповідне лікування.
 2. Висококваліфікований медичний персонал. Велике значення також має досвід наших діагностів. Всі лікарі центру «Омега-Київ» пройшли стажування у профільних інститутах і володіють усіма необхідними знаннями та сертифікатами.
 3. Можливість обстеження дітей. У медичному центрі «Омега-Київ» электроэнцефалографию проводять дітям з 5 років.
 4. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ви можете пройти ЕЕГ у нашому центрі  у будь-який зручний для Вас час за попереднім записом.

Які захворювання можна виявити за допомогою ЕЕГ?
    Будь-які порушення, які виникають в головному мозку, відображаються на його функціональній активності і змінюють картину генерування електричних потенціалів. Серед патологічних станів, які діагностуються методом ЕЕГ, можна виділити:

 • епілептичні напади, судоми неясного генезу;
 • пухлини і травми головного мозку;
 • порушення кровопостачання мозкової тканини;
 • ураження при інфекціях центральної нервової системи;
 • вікові зміни в роботі головного мозку;
 • порушення процесів сну;
 • порушення розумового розвитку у дітей;
 • неврози і т. д.

Метод ЕЕГ:

 • Безболісний
 • Абсолютно не шкідливий
 • Неінвазивний
 • Безпечний

Показання до електроенцефалографії:
    Основне стандартне показання для проведення електроенцефалографії – епілепсія. На сьогоднішній день ЕЕГ - це єдиний інструмент реєстрації епілептичної активності кори головного мозку.

Протипоказань для проведення ЕЕГ не існує

Підготовка до електроенцефалографії
    Краще всього проводити дослідження через деякий час після прийому їжі. У пацієнта повинне бути чисто вимите волосся, що забезпечить оптимальний контакт датчиків зі шкірою голови, також необхідно утриматися від використання будь-яких засобів для укладання волосся.

Проведення ЕЕГ мозку

    Електроенцефалографія в медичному центрі «Омега-Київ» абсолютно нешкідлива. Для кращого контакту датчиків з шкірою голови, лікар змаже їх контактним гелем.

Методики ЕЕГ в «Омега-Київ»:

 1. Рутинна (стандартна) електроенцефалографія (ЕЕГ) – це класичне дослідження біоелектричної активності мозку. Процедура триває 15-30 хвилин. Протягом дослідження буде виконана проба з гіпервентиляцією (лікар попросить Вас глибоко дихати протягом деякого часу) і тест зі світловою стимуляцією. Такі функціональні проби необхідні для того, щоб отримати більш детальну інформацію про реакції головного мозку на різні подразники.
 2. Крім стандартного дослідження в нашому медичному центрі ви можете пройти процедуру ЕЕГ-моніторингу Денний ЕЕГ-відеомоніторинг – це тривалий запис електроенцефалограми з одночасним відеозаписом пацієнта. Таке дослідження займає від 3 годин, але при цьому надає лікарю набагато більш повні і детальні відомості про функціональну активність головного мозку. Особливістю цього методу є те, що при його використанні за пацієнтом постійно спостерігають відеокамери. Таким чином, наші фахівці можуть оцінити роботу головного мозку  в умовах фізичного чи психоемоційного напруження і т. д. Даний підхід дозволяє виявляти навіть незначні порушення діяльності центральної нервової системи.

     Відеомоніторинг електроенцефалограми в медичному центрі «Омега-Київ» проводиться в палаті, що оснащена всім необхідним обладнанням. Під час моніторингу можна користуватися телефоном, комп'ютером (доступ Wifi), дивитися фільми. Якщо Вам потрібно відлучитися – лікар відключить прилади і підключить заново після паузи. Під час дослідження, за Вашим бажанням, хто-небудь з Ваших близьких може перебувати разом з Вами.

Результати електроенцефалографії
   При стандартному методі дослідження формування висновку у наших фахівців зазвичай займає від 15 до 20 хвилин. На руки ви отримаєте повні результати ЕЕГ, які супроводжуються зображеннями деяких ділянок запису.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Дмитрий 05.11.2018, 09:20
Благодаря тому, что в данной клинике стоит современное оборудование и работают специалисты высшей категории. Сыну нужно было срочно сделать электроэнцефалографию, нас направили с областного центра - естественно оборудование, которое предоставит данные там нет. Лечащий врач опираясь на полученные данные выявил нарушения кровоснабжения мозговой ткани и смог назначить лечение. Кстати ему понравился результат электроэнцефалографии.
Переваги: Были получены все необходимые данные
Недоліки: нет
Відповісти 0
Клініка
Лабораторія
Діагностика
Відділення
оперативних втручань
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00