Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Електроенцефалографія (ЕЕГ)

           

infogra-kt-02

 

     Електроенцефалографія (ЕЕГ) – методика, яка дозволяє реєструвати та обробляти електричні потенціали головного мозку. ЕЕГ відображає найменші зміни функції кори головного мозку, і навіть дає непрямі дані про роботу глибинних структур мозку.

Переваги ЕЕГ у медичному центрі «Омега-Київ»:

 1. Діагностичне обладнання останнього покоління. Ми використовуємо сучасний комп'ютерний програмно-апаратний комплекс для ЕЕГ BRAINTEST VIDEO 24. Високі технічні характеристики приладу та спеціальні програмні засоби, реалізовані в системі, дозволяють отримати високоякісний запис електроенцефалограми. Енцефалографи такого класу мають набагато вищу чутливість і дозволяють проводити моніторинг ЕЕГ (і запис відео ЕЕГ) протягом декількох хвилин, годин,дня, ночі, і навіть доби, якщо це необхідно. Такі тривалі дослідження допомагають лікарю зареєструвати причину судом або епізоди втрати свідомості, і точно підібрати відповідне лікування.
 2. Висококваліфікований медичний персонал. Велике значення також має досвід наших діагностів. Всі лікарі центру «Омега-Київ» пройшли стажування у профільних інститутах і володіють усіма необхідними знаннями та сертифікатами.
 3. Можливість обстеження дітей. У медичному центрі «Омега-Київ» электроэнцефалографию проводять дітям з 5 років.
 4. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ви можете пройти ЕЕГ у нашому центрі  у будь-який зручний для Вас час за попереднім записом.

Які захворювання можна виявити за допомогою ЕЕГ?
    Будь-які порушення, які виникають в головному мозку, відображаються на його функціональній активності і змінюють картину генерування електричних потенціалів. Серед патологічних станів, які діагностуються методом ЕЕГ, можна виділити:

 • епілептичні напади, судоми неясного генезу;
 • пухлини і травми головного мозку;
 • порушення кровопостачання мозкової тканини;
 • ураження при інфекціях центральної нервової системи;
 • вікові зміни в роботі головного мозку;
 • порушення процесів сну;
 • порушення розумового розвитку у дітей;
 • неврози і т. д.

Метод ЕЕГ:

 • Безболісний
 • Абсолютно не шкідливий
 • Неінвазивний
 • Безпечний

Показання до електроенцефалографії:
    Основне стандартне показання для проведення електроенцефалографії – епілепсія. На сьогоднішній день ЕЕГ - це єдиний інструмент реєстрації епілептичної активності кори головного мозку.

Протипоказань для проведення ЕЕГ не існує

Підготовка до електроенцефалографії
    Краще всього проводити дослідження через деякий час після прийому їжі. У пацієнта повинне бути чисто вимите волосся, що забезпечить оптимальний контакт датчиків зі шкірою голови, також необхідно утриматися від використання будь-яких засобів для укладання волосся.

Проведення ЕЕГ мозку

    Електроенцефалографія в медичному центрі «Омега-Київ» абсолютно нешкідлива. Для кращого контакту датчиків з шкірою голови, лікар змаже їх контактним гелем.

Методики ЕЕГ в «Омега-Київ»:

 1. Рутинна (стандартна) електроенцефалографія (ЕЕГ) – це класичне дослідження біоелектричної активності мозку. Процедура триває 15-30 хвилин. Протягом дослідження буде виконана проба з гіпервентиляцією (лікар попросить Вас глибоко дихати протягом деякого часу) і тест зі світловою стимуляцією. Такі функціональні проби необхідні для того, щоб отримати більш детальну інформацію про реакції головного мозку на різні подразники.
 2. Крім стандартного дослідження в нашому медичному центрі ви можете пройти процедуру ЕЕГ-моніторингу Денний ЕЕГ-відеомоніторинг – це тривалий запис електроенцефалограми з одночасним відеозаписом пацієнта. Таке дослідження займає від 3 годин, але при цьому надає лікарю набагато більш повні і детальні відомості про функціональну активність головного мозку. Особливістю цього методу є те, що при його використанні за пацієнтом постійно спостерігають відеокамери. Таким чином, наші фахівці можуть оцінити роботу головного мозку  в умовах фізичного чи психоемоційного напруження і т. д. Даний підхід дозволяє виявляти навіть незначні порушення діяльності центральної нервової системи.

     Відеомоніторинг електроенцефалограми в медичному центрі «Омега-Київ» проводиться в палаті, що оснащена всім необхідним обладнанням. Під час моніторингу можна користуватися телефоном, комп'ютером (доступ Wifi), дивитися фільми. Якщо Вам потрібно відлучитися – лікар відключить прилади і підключить заново після паузи. Під час дослідження, за Вашим бажанням, хто-небудь з Ваших близьких може перебувати разом з Вами.

Результати електроенцефалографії
   При стандартному методі дослідження формування висновку у наших фахівців зазвичай займає від 15 до 20 хвилин. На руки ви отримаєте повні результати ЕЕГ, які супроводжуються зображеннями деяких ділянок запису.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Електроенцефалографія (ЕЕГ)

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Клиника Клініка
Лаборатория Лабораторія
Диагностика Діагностика
Операционная Відділення
оперативних втручань
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00