Центр ендокринології, консультації ендокринолога

rezidualnaja-jencefalopatija-1

Ендокринна система відповідає за велику кількість дуже важливих для людського організму процесів: Як відомо, всі обмінні процеси в людському організмі регулюються біологічно активними речовинами – гормонами, які виділяються залозами внутрішньої секреції. За вироблення гормонів, ріст людини, обмін речовин і не тільки відповідає ендокринна система, тому в пошуках відповіді на питання про те, що таке ендокринологія, нескладно здогадатися, що займається ця наука вивченням будови і функціонування залоз внутрішньої секреції, лікуванням захворювань ендокринної системи.

 Діагностувати своєчасно!

    Погодьтеся, розвиток захворювання краще попередити, ніж потім лікувати хворобу. Сьогодні існує велика кількість несприятливих факторів, що впливають на діяльність ендокринних залоз - стреси, зміни в навколишньому середовищі і т. д. На увазі того, що розпізнати причину багатьох ендокринних захворювань буває дуже непросто з-за їх неспецифічного клінічної картини, кожна людина повинна дослідити гормональний фон и цілях профілактики.

    Виявити порушення в роботі ендокринної системи людини і вчасно прийняти необхідні заходи (призначити лікування) допоможе хороший лікар-ендокринолог, в Києві якого можна знайти в діагностичному центрі «Омега-Київ». В даному випадку робота ендокринолога зводиться до придушення, стимуляції і заміщення гормонів і біологічно активних речовин, від яких залежить функціональність тих чи інших органів людини.

    Своєчасна діагностика захворювань, індивідуально підібрана терапія дозволить запобігти розвитку ускладнень, а також покращить якість життя пацієнта. Щоб отримати консультацію ендокринолога в Києві достатньо звернутися в центр ендокринології «Омега-Київ».

Коли може знадобитися консультація ендокринолога?

Піти на прийом до ендокринолога буде корисно, якщо:

 • Вас часто долає втома, ви часто стомлюєтеся без видимих на те причин.
 • У вас прискорене серцебиття.
 • Вас часто долає пригнічений настрій.
 • Помітили, що концентрація уваги значно знизилася.
 • У вас зіпсувався апетит.
 • Ви страждаєте від підвищеного або зниженого ваги.
 • Турбують болі в кістках або суглобах.
 • Спостерігається різке коливання артеріального тиску.
 • Ви страждаєте від частих запорів, нудоти.
 • У вас з'явилося тремтіння ноги або рук.
 • Вас то «кидає в жар», то постійно прозябаете.
 • Погіршився стан нігтів і волосся.
 • Спостерігається порушення менструального циклу, виділення стали надмірно рясними або частими.
 • Страждаєте від порушення сну.
 • У вас підвищена пітливість.
 • Вас постійно мучить спрага, сухість у роті.
 • Свербіж шкіри, безпричинне схуднення.
 • Труднощі з зачаттям дитини як у чоловіків, так і у жінок.


    Не обов'язково, що будь-який з перерахованих вище симптомів – свідчить про порушення ендокринної системи, але визначити причину таких станів допоможе хороший ендокринолог. У Києві знайти такого можна в діагностичному центрі «Омега-Київ». Вам слід звернутися до ендокринолога, якщо хто-небудь з ваших родичів хворів на серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом або захворюваннями щитовидки.

Де знайти ендокринолога в Києві?

    Наш ендокринологічний центр в Києві пропонує всім пройти консультацію у кваліфікованих фахівців, в ході якої обстежуваним призначається лабораторна та УЗД-діагностика, виробляється індивідуальна для кожного пацієнта тактика лікування з застосуванням медикаментів.

    Висококваліфіковані фахівці-ендокринологи «Омега-Київ» мають великий досвід ведення пацієнтів з будь ендокринною патологією, володіють усім комплексом діагностичних і лікувальних методик, які дозволяють в найкоротші терміни виявити порушення в гормональній системі організму і усунути їх. Крім того, лабораторна діагностика, розроблена на базі зарубіжних аналізаторів останнього покоління, дозволяє оперативно здійснювати обстеження і складати індивідуальну програму лікування, що дуже важливо для ефективного відновлення сил і здоров'я людини.

Консультація ендокринолога - (044) 287-37-41, (044) 287-33-17.
Графік роботи центру ендокринології в Києві:
Понеділок - П'ятниця: з 8.00 до 21.00
Субота: з 9.00 до 17.00
Неділя: з 9.00 до 17.00

 

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Ольга 21.11.2018, 16:30
Ранее обращалась ни в один Центр эндокринологии и мне никто не мог поставить нормальный диагноз, но здесь Неля Ананьевна Бигун смогла найти проблемы и в короткий срок их с помощью лекарств решить. Сейчас у меня нет проблем с усвояемостью йода и самой щитовидной железой. Спасибо Вам за оказанную помощь!
Переваги: врачи
Недоліки: нету
Відповісти +4
Нина Ухтик 29.08.2017, 13:07
Эндокринолог-очень важный врач, но почему-то при приёме на работу, когда проходишь профосмотр, обследования этого доктора не обязательны. Я считаю, что необходимо обязательно раз в год обследовать щитовидную железу, ведь лучше предупредить болезнь, чем потом лечить её, тем более сейчас столько современных методов лечения, что всё прекрасно лечится!
Відповісти -5
медицинский центр Омега-Киев 29.08.2017, 15:58
Добрый день, Нина Ухтик. Спасибо Вам за отзыв. Ваши отзывы - наш основной критерий работы, так как мы работаем для того, чтоб Вы всегда оставались здоровы.
Відповісти +1
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00