×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Notice: Undefined variable: repartmentchosenfromstring in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/plugins/content/emailcloak/emailcloak.php on line 265

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/templates/omega/html/com_content/article/default.php on line 4

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/templates/omega/html/com_content/article/default.php on line 5

Папілома - лікування і діагностика

 

    Папіломавірусом називають інфекційне захворювання, що передається статевим шляхом. В залежності від проявів Інфекцію папіломи називають вірусними бородавками, загостреними кондиломами, папіломами.

    Основний прояв: ураження слизових і шкірних покривів наростами (бородавками), які мають тенденцію розмножуватися по тілу і передаватися при статевих і побутових контактах. Цей вірус належить до ДНК-вмісних вірусів, що означає вміння проникати в клітини ДНК і змінювати їх властивості.

    Інфекція папіломи має більше 70 різних проявів, які пов'язані з ураженнями слизових і шкірних покривів людини. Сечостатева система (урогенітальна) найбільш схильна до виникнення даного захворювання.
Можна виділити кілька типів вірусу папіломи з онкологічним ризиком:

 • Низький (6, 11, 42, 43, 44)
 • Середній (31, 33, 35, 51, 52, 58)
 • Високий (16, 18, 36, 45, 56, 66)

    Папіломою сечостатевої системи щорічно хворіє все більша кількість людей. Збереження цноти, використання контрацептивів, утримання або постійний статевий партнер не можуть гарантувати відсутність хвороби ПВЛ. Вірус папіломи може довго знаходитись в організмі людини (іноді з самого народження) і ніяк не проявлятись до тих пір, поки імунітет не дасть збій.

    Папілома передається різними шляхами від людини до людини при побутових або статевих контактах. Також вона може передаватися від матері до дитини під час вагітності. Вірус папіломи легко поширюється і мігрує з однієї частини тіла на іншу. Наприклад, вразивши область геніталій, він перебирається до шкіри живота або ніг.

    Використання презерватива та інших засобів контрацепції не завжди допомагає захистити людину від зараження, але тим самим мінімізує, пов'язані з цим ризики.

    Інтенсивність поширення захворювання серед людей вкрай висока. Третина жінок у репродуктивному віці мають зовнішні прояви папіломовірусної інфекції.

    Важливо знати, що деякі з вірусів папіломи можуть служити збудником онкологічних процесів в організмі, особливо вражаючи сечостатеву систему. Нерідкі випадки утворення раку шийки матки на основі ПВЛ у жінок переважно молодого віку. На даний момент проводяться дослідження по впливу наявності в організмі вірусу папіломи людини на утворення ракових пухлин.

Інші онкологічні процеси сечостатевої області в даний час вивчаються на предмет прямого зв'язку з носійством вірусу папіломи людини (ВПЛ)

Клінічний прояв

    Уражені інфекцією папіломи, геніталії можуть представляти собою бородавки на поверхні шкіри або слизових оболонках у вигляді цвітної капусти або півнячих гребенів, або у формі круглих утворень, які не завжди підносяться над поверхнею шкіри або слизової оболонки.

Як правило, розташування генітальних кондилом припадає на місця, що ушкоджуються під час статевого акту:

 • У жінок: піхву, малі статеві губи, шкірні покриви, область ануса, гирло сечовипускального каналу, шийка матки.
 • У чоловіків: область крайньої плоті, головка статевого члена, мошонка, область промежини, шкіра лобка.

Інкубаційний період становить від 1 до 12 місяців, в окремих випадках - довше.

    У більшості випадків інфекція папіломовірусу протікає з іншими захворюваннями сечостатевої системи. Тому, перш ніж почати лікування папіломи, актуально провести діагностику захворювань: трихомоніаз, хламідіоз, сифіліс, гонорея, уреаплазмоз, гарднерельоз, мікоплазмоз, генітальний герпес, ВІЛ.

В ідеалі, необхідно провести обстеження і профілактичне лікування всіх статевих партнерів за останні 12 місяців.

Великий ризик заразження майбутньої дитини під час пологів через родові шляхи, якщо мати була інфікована, але не пройшла курс лікування.

    Сучасний медичний центр «Омега - Київ» з власною лабораторно-діагностичною базою і штатом висококласних фахівців, за плечима яких є багатий досвід в сфері гінекології та урології, проводить діагностику доклінічних і клінічних форм прояву інфекції папіломавірусу.

Діагностика ПВЛ в клініці «Омега-Київ» це:

 • Консультація лікаря - гінеколога, попередній огляд
 • Новітні методи аналізу ДНК з генотипуванням 16 типів ПВІ з онкологічним уклоном.
 • Прицільна біопсія
 • Гістологічний та цитологічний аналіз пошкоджених вогнищ
 • Колькоскопічне дослідження статевих органів (епітелію піхви, шийки матки, зовнішніх статевих органів)

Лікування

    Лікування папіломавірусу в нашому медичному центрі здійснюється відповідно до новітніх методик та з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Динамічний контроль проводиться на кольпоскопі «Олімп» і «Карл ЦЕЙСС - 150 ФК» нового покоління.

Серед основних засобів боротьби з папіломою геніталій виділяють:

 • Хірургічне видалення
 • Кріодеструкція за допомогою рідкого азоту
 • Електрокоагуляція
 • Препаратне лікування
 • Профілактичні методи

    При постановці діагнозу "папіломавірус", лікування в медичному центрі «Омега - Київ» здійснюється також за допомогою інноваційного радіохвильового методу
 

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Папілома - лікування і діагностика

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою


Notice: Constant DS already defined in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/components/com_jcomments/tpl/default/tpl_index.php on line 56

Notice: Constant JPATH_BASE already defined in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/components/com_jcomments/tpl/default/tpl_index.php on line 56

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар

Notice: Undefined index: social_bool in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/templates/omega/index.php on line 616

Notice: Undefined index: social_bool in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/templates/omega/index.php on line 617
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00