Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Фізіотерапія: задачі та методи

 

    Фізіотерапія - спеціалізована область клінічної медицини, що вивчає фізіологічну і лікувальну дію природними і перетвореними природними факторами, такими як постійний і імпульсний струми, ультразвук, електричне і магнітне поля, тепло, світло, вода і інші фізичні можливості.
    Пацієнт, який пройшов хоча б один грамотно підібраний курс фізіо-лікування, обов'язково оцінить його ефективність, безпеку, економічність, а також комфортність процедур. За ефективністю фізіотерапія часом перевершує багато інших видів лікування, будучи більш ефективноїю фізіологічною для організму і абсолютно нешкідливою при правильному призначенні процедур.

    У медичному центрі «Омега-Київ» застосовуються найсучасніші методики фізіотерапії, які дозволяють домогтися максимальної ефективності лікування в найкоротші часові терміни і забезпечити належний рівень якості життя пацієнта.

Фізіотерапевтичні методики, що застосовуються в медичному центрі «Омега-Київ»:

 1. Ультразвукова терапія - це лікування за допомогою апарату, що випромінює ультразвукові хвилі, які викликають стиснення і розтягнення тканин для активізації відновлювальних процесів. Лікувальний ефект ультразвукової терапії пов'язаний з вібраційним масажем, тепловим і фізико-хімічним впливом на тканини.
 2. Магнітотерапія - це метод фізіотерапії, в основі якого лежить дія на організм магнітними полями різних параметрів, застосовуваний з лікувально-профілактичними та реабілітаційними цілями.
 3.  Комп'ютерне витягування - це метод сухого імпульсного витягування хребта і великих суглобів, який застосовують для лікування при переломах і лікуванні хребта (тракція хребта). Під впливом тракції відбувається розвантаження хребетно-рухових сегментів, зменшення внутрішньодискового тиску і розблокування міжхребцевих суглобів.

    Сучасні методи фізіотерапії, які застосовуються для лікування і профілактики захворювань в медичному центрі «Омега-Київ», мають більші можливості, а саме: чинять активний вплив на багато систем організму, стимулюють захисні сили, сприяють ліквідації запальних, дистрофічних порушень, вдосконалюють адаптаційні можливості організму .

Переваги фізіотерапії в медичному центрі «Омега-Київ»:

 1. Висока якість послуг. Ефективність фізіотерапевтичних процедур багато в чому залежить від кваліфікації лікарів і рівня технічного оснащення відділень фізіотерапії. Фахівці медичного центру «Омега-Київ» - лікарі - фізіотерапевти із досвідом роботи понад 15 років.
 2. Потужна сучасна технічна база нашого центру - це гарантія фізіотерапевтичного лікування високої якості. Медичний центр «Омега-Київ» оснащений найсучаснішим фізіотерапевтичним обладнанням, що дозволяє використовувати найбільш ефективні методики для лікування урологічних, гінекологічних захворювань, а також проблем опорно-рухового апарату, з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. В арсеналі нашого центру такі апарати, як:
  • Фізіотерапевтичний комплекс БТЛ 5000 - унікальний комплекс, що включає більше 100 спеціалізованих програм лікування різних захворювань із застосуванням електротерапії, електровакуумної терапії, ультразвукової терапії, магнітотерапії, лазеротерапії.
  • Апарат для ультразвукової терапії комбінований «МІТ-11» - прилад, призначений для лікування пацієнтів з використанням низькочастотного ультразвуку та імпульсного магнітного поля, в поєднанні з оптичним потоком червоного та інфрачервоного спектра. Прилад дозволяє проводити введення лікарських препаратів в безпосередню близькість до вогнища запалення.
  • Апаратний комплекс комп'ютерного витягнення (TRAComputer) і діатермічний прилад для глибокого прогрівання і релаксації під час витягнення (Mili) - система, призначена для лікування захворювань і пошкоджень опорно-рухового апарату.
  • Апарат для мікрохвильової терапії «Thermatur m20» - застосовується в урології та гінекології для глибокого прогрівання локальних вузько обмежених частин тіла. За допомогою приладу можна виконати точне дозування мікрохвильової енергії, що забезпечує оптимальну віддачу потужності в ту зону, яка піддається лікуванню.
  • Пневмовібромассажер ПВМ - Р-01 «Санос» - апарат, призначений для трансректального дренування передміхурової залози.
 3. Індивідуальний підхід до пацієнта. Фізіотерапевтичні методи лікування в медичному центрі «Омега-Київ» призначаються з урахуванням:
  • патології (захворювання);
  • стадії перебігу захворювання, його тяжкості;
  • історії життя і хвороби пацієнта;
  • його віку, статі;
  • фізичного і психічного стану;
 4. Безпека. Все фізіопроцедури, що проводяться в медичному центрі «Омега-Київ» безпечні.

Протипоказання для проведення фізіотерапії

 • злоякісні утворення;
 • психічні відхилення;
 • анемія;
 • індивідуальна непереносимість фізичних факторів;
 • дерматити, екземи;
 • вагітність;
 • гострий період захворювань;
 • температура вище 37,5 градусів;
 • системні захворювання крові;
 • кардіостимулятор;
 • цукровий діабет, інша ендокринна патологія в стадії декомпенсації;
 • серцево-судинні захворювання в стадії декомпенсації.

Звертайтеся до послуг професіоналів!
    Незважаючи на доведену ефективність фізіотерапії, її неправильне застосування може завдати шкоду і навіть становити небезпеку для пацієнта. Тому тільки лікування у кваліфікованого лікаря-фізіотерапевта забезпечує необхідний результат. Якщо Вам необхідно пройти курс фізіотерапевтичних процедур - звертайтеся до фахівців медичного центру «Омега-Київ» за телефонами: (044) 333-4-333; 287-33-17 або записуйтеся через форму запису на сайті нашого центру.

 

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Фізіотерапія: задачі та методи

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00