Гінекологія в клініці "Омега-Київ"

 

Гінекологія - це розділ медицини, що вивчає анатомічно-фізіологічні особливості жіночого організму. Метою дослідження є захворювання жіночої сечостатевої системи, розробка методів діагностики та ефективного лікування. При виникненні найменших змін в організмі слід негайно відвідати гінеколога. Не варто займатися самолікуванням - вчасно діагностоване захворювання значно підвищує шанси на одужання, можливість зачаття і виношування плоду.

Коли слід звертатися до гінеколога?

    Відвідувати гінеколога слід кожні 6 місяців, з метою профілактичного огляду - це допоможе підтримувати здоровий стан репродуктивних органів, а також виявити небезпечні захворювання на ранніх стадіях.

Симптоми, при яких слід негайно звернутися на консультацію до лікаря-гінеколога:

 • проблеми із зачаттям дитини;
 • збої менструального циклу;
 • хворобливі менструації;
 • кровотечі або недокрів'я в критичні дні;
 • біль, печіння і свербіж під час статевого акту;
 • нехарактерні виділення з піхви (можуть мати згустки крові);
 • болі внизу живота різного характеру;
 • зовнішні зміни шкіри на сосках, виділення із сосків.

   Кожен із симптомів може свідчити про розвиток серйозного захворювання в організмі жінки. Збої менструального циклу або біль в піхві при статевому акті, можуть свідчити про розвиток ерозії шийки матки. Раннє діагностування та своєчасне лікування ерозії шийки матки протікає набагато простіше, ніж терапія при запущеному ступені хвороби.

Відділення гінекології в медичному центрі Омега-Київ

Гінекологія в Києві на базі  медичного центру «Омега-Київ» займає провідні позиції по діагностиці, профілактиці і лікуванні таких захворювань:

 • гормональні збої;
 • венерологічні інфекції;
 • хвороби шийки матки;
 • доброякісні пухлини і гіперпластичні процеси статевих органів;
 • запалення внутрішніх і зовнішніх статевих органів;
 • планування вагітності та ін.

Наш медичний центр пропонує до Ваших послуг:

 • Консультацію приватного гінеколога за доступною ціною: кандидатів медичних наук і лікарів вищої категорії.
 • Сучасну клінічну лабораторію, в якій проводяться такі дослідження: діагностика інфекцій методами культурального, імуноферментного аналізу, ДНК і ІФА
 • Загальні аналізи сечі і крові; біохімічні аналізи; цитологічні та імунологічні дослідження, онкомаркери і тести на гормони та ін.
 • УЗД-діагностика щитовидної залози, органів малого таза, черевної порожнини, маткових труб, молочних залоз, сечового міхура, нирок, скринінг фолікула за допомогою ультразвукової технології. В ході дослідження застосовуються не тільки зовнішні, але і внутрішні датчики (ректальний і вагінальний), а також доплерографія.
 • Відвідування денного стаціонару з відділенням для фізіотерапії.

На базі клініки функціонує медична лабораторія, де проводяться численні дослідження:

 • загальні аналізи сечі і крові;
 • онкомаркери і гормональне тестування;
 • діагностика інфекцій, в .т.к. за допомогою ІФА, ДНК, імуноферментного та культурального аналізу;
 • цитологічні, імунологічні та біохімічні дослідження.

    У клініці діє відділення хірургії і фахівці з багаторічним досвідом роботи в сфері оперативної гінекології. Сучасне обладнання дозволяє проводити малоінвазивні та органозберігаючі операції. Ознайомитися з ціною огляду гінеколога, хірургічних і діагностичних послуг, можна в телефонному режимі при записі на прийом.

 

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Марина 03.07.2019, 01:35
Доброго вечора. Скажіть як я можу отримати свої результати пап тесту. Просто десь аналізи загубила
Відповісти 0
Медицинский центр Омега Киев 03.07.2019, 10:49
Шановна Марино! Вкажіть будь ласка ваші дані: ПІП та дату коли робили аналізи. Ви можете повідомити дані в телефонному режимі: 0800 75 33 57 (безкоштовно з мобільного)
Відповісти 0
Татьяна Владимировна 09.02.2019, 11:05
Дорогие девочки выбрав гинекологию клиники Омега по ул.Максимовича 10 не пожалела и еще раз убедилась в 100% правильности выбора.Миома прогрессировала в размерах,упал очень гемоглобин.И вот после внимательного и професионального осмотра -операция.Непобоюсь высоких слов зав.отд.гинекологии Стрижаков Станислав Александрович хирург от бога и настоящий професионал.А человеческое,теплое и по домашнему отношение персонала вообще заслуживает отдельных слов благодарности! (в особенности медсестры Светочки).Огромная Вам благодарность,процветания,успехов и удачи!!!
Переваги: Все анализы,диагностика в одном месте.Цены адекватны-поверьте,проверено! Внимательность и професионализм врачей.Чуткое отношение медсестер!
Недоліки: нет
Відповісти 0
Оля 20.12.2018, 17:32
Шановні дівчата і жінки, які ще не народжували, і у яких великі леоміоми матки. Якщо Вас вже налякали, що Ви не народжуватимете, що Вам треба ще 2 операції чи 1 і тільки черевна і тільки “після свят”, дозвольте порекомендувати завідувача відділенням Стрижакова С.О. У мене була велика леоміома матки, більше 14 см і вже 1 щадна операція, коли вона була 7 см. Ніхто не брався мені робити щадної операції. Лікар Стрижаков C.O. її провів, знайшов інші маленькі міоми і також їх видалив за одну операцію.
Що в нашому випадку важливо, коли лікар питав про планування вагітності, то уточнював, що це спроба вагітніти, а не бажання дітей взагалі, що є принципово важливим. Бо минулої щадної операції, могло статись різночитання, коли лікар чекала, що я вагітнітиму зараз, а я - поки міома зійде.
Я довірила оперуватись щадно і тут, тому що після цього лікаря у мене не було психологічної травми. Що також важливо в нашому випадку, зі Станіславом Олександровичем Ви йтимете одним шляхом, бо він уточнює критичні речі для щадних операцій. І приємно, що його очі не висловлюють якогось жаху, і голос не стрибає. У Вас немає відторгнення лікаря, як особистості.
Тому я не просто рекомендую, а наполегливо рекомендую чутливим дамам з серйозними випадками відразу йти до цього лікаря і не травмуватись. Принаймні, після нього те, що Вам скажуть інші лікарі, не здаватиметься таким жахливим, і не буде неправдою. Станіслава Олександровича я можу охарактеризувати тільки 2 словами – Дієвий і Щадний.
Дякую клініці Омега Київ і вітаю з прийдешніми святами!
Відповісти +1
Валентина 17.11.2018, 12:05
У нас в семье были проблемы с зачатием ребёнка, а именно причина была во мне. Много прошла консультаций, но эффективного метода лечения никто предложить не мог, пока не обратилась к специалистам данной клиники. После консультации и диагностики, все же было принято было решение провести операцию.Спасибо Чуже Николаю Николаевичу и всем, кто присутствовал - лечение было эффективным. Сейчас я на 3 месяце беременности, очень рада и благодарна.
Переваги: Эффективное лечение, дневной стационар
Недоліки: нет
Відповісти +3
Медицинский центр Омега-Киев 18.11.2018, 11:16
Добрый день, Валентина, благодарим вас за оставленный отзыв! Спасибо за высокую оценку работы нашего медицинского центра. Рады, что назначенное лечение принесло положительный результат. Будьте здоровы!
Відповісти 0
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00