Гонокок

 

Гонокок є збудником такого венеричного захворювання, як гонорея.

До недавнього часу гонорея залишалася одним з найбільш поширених захворювань, що передаються статевим шляхом. Гонорея зустрічається у осіб обох статей у будь-якому віці. Зараження гонореєю відбувається при статевих контактах: вагінальних, оральних, анальних, рідше під час петтінга або сексуальних ігор з хворим гонореєю. Інкубаційний період триває в середньому 3-7 днів.

При неускладненій формі гонореї відбувається ураження слизової оболонки сечостатевих шляхів: сечівника у чоловіків, шийки матки, піхви і сечівника у жінок. При цьому зазвичай виникає прискорене сечовипускання, виділення з уретри та піхви, частіше гнійного характеру. Якщо зараження відбулося при нетрадиційних формах статевого життя, то прояви можуть виражатися в запаленні прямої кишки (проктит), запаленні мигдалин і горла (тонзиліт і фарингіт).

При ускладненій формі в запальний процес разом з сечостатевими органами втягуються інші органи малого таза, що супроводжується болями в животі, порушенням менструального циклу у жінок, запалення крайньої плоті, передміхурової залози, яєчок та їх придатків у чоловіків.

Самолікування неприпустимо! По-перше, неправильно проліковане захворювання, як правило, переходить в хронічну форму, що призводить до розвитку численних ускладнень. Крім того, гонорея часто поєднується з іншими видами інфекцій. Обстеження і лікування необхідно пройти не лише хворій людині, але і всім його сексуальним партнерам.

В медичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику
  • Ефективне лікування
  • Розроблять ефективні заходи профілактики

Обстеження і лікування в медичному центрі «Омега-Київ» повністю анонімно. Для звернення в центр вам не потрібні ніякі документи або направлення.

 

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00