Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Гонорея

До недавнього часу гонорея залишалася одним з найбільш поширених захворювань, що передаються статевим шляхом. Гонорея зустрічається у осіб обох статей у будь-якому віці.

Шлях інфікування

Зараження гонореєю відбувається при статевих контактах: вагінальних, оральних, анальних, рідше під час петтінга або сексуальних ігор з хворим гонореєю. Інкубаційний період триває в середньому 3-7 днів.

Клінічні прояви

При попаданні гонококів в сечовипускальний канал розвивається уретрит, при попаданні гонококів в ротову порожнину розвивається стоматит (запалення порожнини рота) і фарингіт, при попаданні гонококів в пряму кишку розвивається проктит (запалення прямої кишки).

Перші симптоми гонорейного уретриту виникають через 2-5 днів після зносин з хворим партнером. Зазвичай перша ознака — це відчуття печіння і біль у сечівнику при сечовипусканні. Після цього відзначаються часті позиви на сечовипускання і гнійні густі жовтувато-коричневі виділення з сечовипускального каналу. Зовнішній отвір сечовипускального каналу стає червоним, набряковим та можуть з'являтися невеликі ранки.

Симптоми гонорейного стоматиту і фарингіту - рясне слиновиділення, помірні болі в горлі. Гонорейний проктит проявляється виділеннями з прямої кишки і свербінням близько заднього проходу.

Часто гонорейний проктит і стоматит, а також гонорейний уретрит у жінок можуть протікати безсимптомно. При ускладненій формі в запальний процес разом з сечостатевими органами втягуються інші органи малого таза, що супроводжується болями в животі, порушенням менструального циклу у жінок, запаленням крайньої плоті, передміхурової залози, яєчок та їх придатків у чоловіків.

Діагностика

Діагностика гонореї заснована на скаргах пацієнта, характерній клінічній картині, мікроскопічному дослідженні мазків і виділень із статевих шляхів, виконання ПЛР-діагностики і бактеріологічному дослідженні матеріалу.

Лікування

Лікування гонореї проводиться лише в умовах медичного закладу спеціально підготовленими лікарями, які мають достатній досвід роботи. Самолікування неприпустимо! По-перше, неправильно проліковане захворювання, як правило, переходить в хронічну форму, що призводить до розвитку численних ускладнень. Крім того, гонорея часто поєднується з іншими видами інфекцій. Обстеження і лікування необхідно пройти не лише хворій людині, але і усім її сексуальним партнерам.

В медичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику
  • Ефективне лікування
  • Розроблять ефективні заходи профілактики


 Висока кваліфікація фахівців «Омега–Київ», сучасне і професійне діагностичне обладнання є гарантією повного одужання і відсутності яких-небудь ускладнень цього важкого захворювання.

Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» повністю анонімно. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення.

 

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Гонорея

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00