вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного

Гонорея

До недавнього часу гонорея залишалася одним з найбільш поширених захворювань, що передаються статевим шляхом. Гонорея зустрічається у осіб обох статей у будь-якому віці.

Шлях інфікування

Зараження гонореєю відбувається при статевих контактах: вагінальних, оральних, анальних, рідше під час петтінга або сексуальних ігор з хворим гонореєю. Інкубаційний період триває в середньому 3-7 днів.

Клінічні прояви

При попаданні гонококів в сечовипускальний канал розвивається уретрит, при попаданні гонококів в ротову порожнину розвивається стоматит (запалення порожнини рота) і фарингіт, при попаданні гонококів в пряму кишку розвивається проктит (запалення прямої кишки).

Перші симптоми гонорейного уретриту виникають через 2-5 днів після зносин з хворим партнером. Зазвичай перша ознака — це відчуття печіння і біль у сечівнику при сечовипусканні. Після цього відзначаються часті позиви на сечовипускання і гнійні густі жовтувато-коричневі виділення з сечовипускального каналу. Зовнішній отвір сечовипускального каналу стає червоним, набряковим та можуть з'являтися невеликі ранки.

Симптоми гонорейного стоматиту і фарингіту - рясне слиновиділення, помірні болі в горлі. Гонорейний проктит проявляється виділеннями з прямої кишки і свербінням близько заднього проходу.

Часто гонорейний проктит і стоматит, а також гонорейний уретрит у жінок можуть протікати безсимптомно. При ускладненій формі в запальний процес разом з сечостатевими органами втягуються інші органи малого таза, що супроводжується болями в животі, порушенням менструального циклу у жінок, запаленням крайньої плоті, передміхурової залози, яєчок та їх придатків у чоловіків.

Діагностика

Діагностика гонореї заснована на скаргах пацієнта, характерній клінічній картині, мікроскопічному дослідженні мазків і виділень із статевих шляхів, виконання ПЛР-діагностики і бактеріологічному дослідженні матеріалу.

Лікування

Лікування гонореї проводиться лише в умовах медичного закладу спеціально підготовленими лікарями, які мають достатній досвід роботи. Самолікування неприпустимо! По-перше, неправильно проліковане захворювання, як правило, переходить в хронічну форму, що призводить до розвитку численних ускладнень. Крім того, гонорея часто поєднується з іншими видами інфекцій. Обстеження і лікування необхідно пройти не лише хворій людині, але і усім її сексуальним партнерам.

В медичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику
  • Ефективне лікування
  • Розроблять ефективні заходи профілактики


 Висока кваліфікація фахівців «Омега–Київ», сучасне і професійне діагностичне обладнання є гарантією повного одужання і відсутності яких-небудь ускладнень цього важкого захворювання.

Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» повністю анонімно. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення.

 

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00