×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Гормональна терапія

ЗАМІСНА ГОРМОНАЛЬНА ТЕРАПІЯ ПРИ КЛІМАКТЕРИЧНИХ ПОРУШЕННЯХ

Згідно з даними ВООЗ, у 2005-му році 46% жіночого населення планети становлять жінки у віці 45 років. Враховуючи середню тривалість життя жінки в Європі (близько 78 років) і середній показник настання менопаузи (51,4 року), можна відзначити, що третина життя жінки припадає на постменопаузальний період. Цим пояснюється необхідність у профілактиці і корекції патологічних станів у жінок в цьому віці.

Нерідко фізіологічний перебіг клімаксу під впливом тих чи інших несприятливих факторів стає тимчасово або стійко патологічним, тобто розвивається клімактеричний синдром з властивими йому психоемоційними і нейровегетативними ускладненнями. Жінки відзначають зниження працездатності, підвищення стомлюваності, втрату здатності до концентрації уваги, погіршення пам'яті. Вони постійно перебувають у поганому настрої, стають образливими, дратівливими, плаксивими. З часом з'являються урогенітальні порушення (нетримання сечі, сухість слизової оболонки піхви і т.д.), трофічні зміни шкіри (поява зморшок, ламкість нігтів, випадання волосся і т.д.). Ці патологічні стани значним чином знижують так звану якість життя жінки. Надалі приєднуються метаболічні постменопаузальні порушення, зокрема серцево-судинні, що приводять до інсульту, інфаркту і остеопорозу, що є причиною переломів хребців і шийки стегнової кістки, летальність від яких коливається в межах 20 %.

В основі розвитку пери - та постменопаузальних порушень лежить зниження рівня естрогенів в сироватці крові. Різноманітність клінічної симптоматики постменопаузальних порушень обумовлено тим, що естрогенні рецептори локалізуються не тільки в матці, клітинах піхви і м'язах тазового дна, але і в сечовому міхурі, серці, судинах, шкірі, коньюктиві. Тому найбільш патогенетично обгрунтованим методом лікування, спрямованим на ключові механізми формування як ранніх, так і більш пізніх клімактеричних ускладнень, є замісна гормональна терапія (ЗГТ).

Про високої ефективності ЗГТ свідчать результати ряду широкомасштабних рандоізованих досліджень: ризик інфаркту міокарда на тлі ЗГТ знижується на 35-50%, інсульту - на 40-45 %, а переломів шийки стегнової кістки – більш , ніж на 50 %. І все-таки ще й сьогодні існує упереджене ставлення до цього методу лікування як у пацієнтів, так і лікарів.

В Європі ЗГТ використовують в середньому 20% жінок відповідного віку: у Нідерландах - 3,6 % , у Великобританії – 7 %, в Іспанії - 18%, у Франції - 28% і 37% у Данії. У теж час в Україні застосовують ЗГТ менше 1% жінок, які потребують в ній. Це значною мірою пояснюється існуючими до останнього часу традиційними протипоказаннями до ЗГТ, визначеними шляхом екстраполяції побічних дій і ускладнень від оральних контрацептивів (ОК) на препарати для ЗГТ.

В медичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику
  • Ефективне лікування
  • Розроблять ефективні заходи профілактики

Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення.

 

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Гормональна терапія

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00