вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Гормональна терапія

ЗАМІСНА ГОРМОНАЛЬНА ТЕРАПІЯ ПРИ КЛІМАКТЕРИЧНИХ ПОРУШЕННЯХ

Згідно з даними ВООЗ, у 2005-му році 46% жіночого населення планети становлять жінки у віці 45 років. Враховуючи середню тривалість життя жінки в Європі (близько 78 років) і середній показник настання менопаузи (51,4 року), можна відзначити, що третина життя жінки припадає на постменопаузальний період. Цим пояснюється необхідність у профілактиці і корекції патологічних станів у жінок в цьому віці.

Нерідко фізіологічний перебіг клімаксу під впливом тих чи інших несприятливих факторів стає тимчасово або стійко патологічним, тобто розвивається клімактеричний синдром з властивими йому психоемоційними і нейровегетативними ускладненнями. Жінки відзначають зниження працездатності, підвищення стомлюваності, втрату здатності до концентрації уваги, погіршення пам'яті. Вони постійно перебувають у поганому настрої, стають образливими, дратівливими, плаксивими. З часом з'являються урогенітальні порушення (нетримання сечі, сухість слизової оболонки піхви і т.д.), трофічні зміни шкіри (поява зморшок, ламкість нігтів, випадання волосся і т.д.). Ці патологічні стани значним чином знижують так звану якість життя жінки. Надалі приєднуються метаболічні постменопаузальні порушення, зокрема серцево-судинні, що приводять до інсульту, інфаркту і остеопорозу, що є причиною переломів хребців і шийки стегнової кістки, летальність від яких коливається в межах 20 %.

В основі розвитку пери - та постменопаузальних порушень лежить зниження рівня естрогенів в сироватці крові. Різноманітність клінічної симптоматики постменопаузальних порушень обумовлено тим, що естрогенні рецептори локалізуються не тільки в матці, клітинах піхви і м'язах тазового дна, але і в сечовому міхурі, серці, судинах, шкірі, коньюктиві. Тому найбільш патогенетично обгрунтованим методом лікування, спрямованим на ключові механізми формування як ранніх, так і більш пізніх клімактеричних ускладнень, є замісна гормональна терапія (ЗГТ).

Про високої ефективності ЗГТ свідчать результати ряду широкомасштабних рандоізованих досліджень: ризик інфаркту міокарда на тлі ЗГТ знижується на 35-50%, інсульту - на 40-45 %, а переломів шийки стегнової кістки – більш , ніж на 50 %. І все-таки ще й сьогодні існує упереджене ставлення до цього методу лікування як у пацієнтів, так і лікарів.

В Європі ЗГТ використовують в середньому 20% жінок відповідного віку: у Нідерландах - 3,6 % , у Великобританії – 7 %, в Іспанії - 18%, у Франції - 28% і 37% у Данії. У теж час в Україні застосовують ЗГТ менше 1% жінок, які потребують в ній. Це значною мірою пояснюється існуючими до останнього часу традиційними протипоказаннями до ЗГТ, визначеними шляхом екстраполяції побічних дій і ускладнень від оральних контрацептивів (ОК) на препарати для ЗГТ.

В медичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику
  • Ефективне лікування
  • Розроблять ефективні заходи профілактики

Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення.

 

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00