Хламідіоз - лікування

 

Хламідіоз – це венеричне статеве захворювання, збудниками якого є нерухомі внутрішньоклітинні мікроорганізми – хламідії (Хламідія трахоматіс). Дані мікроорганізми не здатні синтезувати енергію, тому вражають клітини циліндричного епітелію, які вистилають протоки передміхурової залози, сечовипускальний канал, сім'явивідні шляхи, придатки яєчка, піхву, тканини маткових труб і яєчників, зону шийки матки, ротову порожнину, зону анального каналу.
Хламидиоз лечение – фотоУ рідких випадках, хламідії паразитують в області суглобів, викликають кон'юнктиви очей і вражають інші органи – цей процес отримав назву хвороби Рейтера. Нерідкі випадки, коли лікування хламідіозу в інших клініках не дало належного результату, і ми приймаємо пацієнтів, які вже неодноразово намагалися впоратися з хворобою.

Згідно з досвідом фахівців «Омега-Київ» можна зробити висновок, що відсутність позитивного результату в ході лікування – свідчення некомпетентності лікарів, некоректна діагностика, невідповідність медикаментів і термінів лікування. Наші лікарі приходять на допомогу навіть у найскладніших ситуаціях.

Обстеження в клініці не базується на гіпердіагностиці хламідійної інфекції, але при цьому, розроблені нашими фахівцями і випробувані схеми лікування приносять повне одужання більш ніж 95% випадків. Повний цикл розвитку хламідій становить 24 - 72 години, після чого настає руйнування ураженої клітини. В той час, як інкубаційний період може становити від 10 до 14 днів.

Симптоми та клінічні прояви захворювання

Хламідіоз – одне з найбільш складних захворювань, оскільки інфекція може протікати без видимих клінічних проявів. Так, у чоловіків спостерігаються:

 • невеликі слизові виділення з гноєм з сечовипускального каналу
 • свербіж і почервоніння губок уретри
 • дискомфорт і болючість при сечовипусканні

У складних формах спостерігається ураження суглобів, запалення передміхурової залози, яєчок і придатків, кон'юнктиви очей.
У жінок клінічні прояви більш рідкісні:

 • виділення з цервікального каналу або ерозії шийки матки, які видно тільки на прийомі у лікаря
 • сверблячка в області піхви і заднього проходу
 • дискомфорт при сечовипусканні

У чоловіків і жінок ознаками хламідійної інфекції можуть виступати ураження прямої кишки, подразнення горла і мигдаликів. Серед найбільш страшних ускладнень відомі позаматкова вагітність, викидні, аномалії розвитку плода і навіть безпліддя.

 

Діагностика хламідіозу

Хламидиоз– фотоВарто зазначити, що діагностика цього захворювання досить складна, адже збудник захворювання хламідіозу є внутрішньоклітинним паразитом. Для виявлення хламідій фахівці можуть вдаватися до різних методів:

 • мікроскопічного аналізу (загального мазку);
 • іммуноферментного аналізу (визначення антитіл);
 • полімерної ланцюгової реакції (визначаються хламідії ДНК);
 • посіву на хламідії (визначається чутливість на антибіотики).


Посів на хламідії (культурний метод) – це найбільш точний спосіб діагностики при виявленні активної хламідійної інфекції.

 

Лікування захворювання

Організм і імунітет після перенесеної хвороби дуже хисткий, тому є ймовірність повторного зараження. Тому лікування повинно базуватися на комплексній лабораторній діагностиці, яка включає наступні обстеження:

 1. Молекулярно-біологічне (ПЛР-діагностика)
 2. Цитологічне
 3. Імунологічне (дослідження крові на наявність протихламідійних імуноглобулінів)


Хламідіоз піддається лікуванню досить складно. При призначенні препаратів фахівець бере до уваги ефективність антибіотиків відносно хламідій. Лікування полягає в тому, щоб вживані препарати не завдали шкоди іншим системам і органам пацієнта. Методи лікування підбираються після проведеної діагностики. В залежності від отриманих результатів, фахівці можуть призначати різні групи антибактеріальних препаратів: фторхінолони, макроліди, тетрацикліни. Нерідки випадки, коли лікарі включають в курс протитрихомонаді препарати, оскільки трихомонади важко виявляються у зв'язку з Л-формами.

Розпізнати захворювання дуже не просто через те, що симптоми мало виражені. Саме тому діагностику і лікування необхідно проводити під контролем висококваліфікованого фахівця у відповідному медичному центрі. Самолікування виключено.

У діагностичному центрі «Омега-Київ» Вам допоможуть впоратися з будь-яким захворюванням:

 • точне діагностичне дослідження
 • швидке та ефективне лікування
 • профілактичні заходи

Ми гарантуємо повну анонімність обстеження і лікування в нашій клініці, а для візиту до нас Вам не знадобляться направлення лікаря або які-небудь інші документи.

 

 

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00