Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Молочниця (кандидоз) – лікування та діагностика

 

Кандидозом або «молочницею» називається запальний процес на слизових оболонках і шкірному покриві людини. Зустрічаються також грибкові ураження піхви і зовнішніх жіночих статевих органів (вульвовагініт), сечівника, крайньої плоті та шкіри головки статевого члена (баланопостит).

Збудником даних захворювань виступають дріжджоподібні гриби родини Candida і найчастіше переносять кандидоз жінки.

Діагностичний центр «Омега - Київ» займається системними та генітальними кандидозами, а досвідчені лікарі - гінекологи використовують весь професійний потенціал у боротьбі з Вашими захворюваннями. Ми зможем позбавити Вас від рецидивуючого затяжного захворювання під назвою «молочниця».

Клінічні прояви

Ураження слизових оболонок сечостатевих органів грибком родини Candida призводить до гострого або навіть хронічного запалення. Бувають випадки перенесення грибкових спор, при якому немає ніяких виражених симптомів хвороби. У жінок симптоми молочниці проявляються у свербінні піхви і зовнішніх статевих органів, хворобливими відчуттями при статевому контакті, дискомфортом при сечовипусканні, густими, подібними на пластівці виділеннями. При цьому, клінічні прояви хвороби можуть змінюватись в залежності від ступеня запального процесу

У випадку з чоловіками, кандидозний баланопостит виражається в почервонінні і відчутті печіння крайньої плоті і голівки статевого члена, появою ерозій і тріщин крайньої плоті, нальотом білувато-сірого кольору. Як правило, ураження сечівника супроводжується незначними виділеннями з уретри.

Діагностика

Лікування кандидозу, насамперед, повинно починатися з діагностики. Це захворювання часто є провокатором виникнення інших статевих інфекцій. Для того, щоб правильно встановити діагноз і лікування, і профілактика кандидозу мали належний ефект, необхідно покладатися не тільки на скарги пацієнта, але і провести ретельний огляд матеріалу, отриманого з статевих шляхів, культуральне обстеження, ПЛР - діагностику, визначити чутливість грибів до протигрибкових антибіотиків.

Лікування

Якщо Вам поставлений діагноз «кандидоз», лікування необхідно починати з усунення причин його виникнення, змінити засобів контрацепції або взагалі відмовитися від них, зайнятися лікуванням порушеного обміну речовин, припинити вживання антибактеріального препарату. У більшості випадків, використовуються протигрибкові антибіотики, які пригнічують грибкову сферу. Вони ж використовуються при баланопститі у вигляді мазі. У зв'язку з тим, що часто причиною зниження імунітету є неправильна антибактеріальна терапія, рекомендується приймати полівітаміни та імунокоригуючі препарати.

Самостійне лікування молочниці не допоможе Вам позбутися від причини виникнення хвороби, і вона буде повторюватися знову і знову. Тому, якщо у Вас молочниця лікування краще всього довірити кваліфікованому фахівцю, і не забути обстежити і статевого партнера, на наявність носія захворювання.

У медичному центрі «Омега - Київ» Вам допоможуть впоратися з будь-яким захворюванням:

  • точне діагностичне дослідження
  • швидке та ефективне лікування
  • профілактичні заходи

Ми гарантуємо повну анонімність обстеження і лікування в нашій клініці, а для візиту до нас Вам не знадобляться направлення лікаря або які-небудь інші документи

 

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Молочниця (кандидоз) - лікування та діагностика

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00