вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного

Клімактеричні порушення

Клімактеричні порушення.

Климактерій. Клімактеричний невроз. Клімакс обумовлений віковою перебудовою жіночого організму. Процеси інволюції охоплюють ЦНС і ендокринні залози.

Симптоми, перебіг. У більшості жінок клімактеричний період протікає без виражених розладів. Однак нерідко його протікання ускладнюється, що виражається в підвищеній збудливості, лабільності настрою, порушенні сну, запамороченні, підвищенні АТ, вегетативно-судинних розладах (припливи та ін). У 8-10% жінок клімакс протікає патологічно: часті припливи (до 10-20 разів на добу і більше), раптове відчуття жару, значне підвищення АТ, ожиріння, порушення водно-сольового та інших видів обміну, нервово-психічні зміни. Клімакс і клімактеричний невроз нерідко супроводжується дисфункціональними матковими кровотечами.

Крауроз вульви - передракові захворювання зовнішніх статевих органів, що виражається в дистрофічних, атрофічних і склеротичних змінах їх шкіри. Нерідко поєднується з лейкоплакією. Зазвичай крауроз спостерігається у жінок в період клімаксу або постменопаузи.

Симптоми. Скарги на свербіж і сухість шкіри зовнішніх статевих органів. Виражена атрофія зовнішніх статевих органів, звуження входу в піхву. Необхідні кольпоскопічне дослідження і прицільна біопсія з місць виразок і лейкоплакій.

Опущення і випадання матки і піхви найчастіше бувають в літньому віці внаслідок перенесеної під час пологів травми, важкої фізичної роботи (важка праця скоро після пологів), інволюційних процесів у статевих органах, притаманні літньому віку.

Розрізняють опущення матки (піхви), неповне і повне випадання. Разом з маткою і піхвою часто випадає стінка сечового міхура (цистоцеле) і прямої кишки (ректоцеле). Процес прогресує.

Симптоми, перебіг. Тягнучий біль внизу живота і поперековій області, нетримання сечі, закреп, випадання тіла матки зі статевої щілини. При гінекологічному огляді відзначають інволюційні процеси в статевому апараті, порушення цілості м'язів тазового дна, опущення або випадання стінок піхви або матки (при напруженні). На стінках піхви і шийки матки часто виникають декубітальні виразки. Слизові оболонки сухі, шкірясті.

В медичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику
  • Ефективне лікування
  • Розроблять ефективні заходи профілактики

Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення.

 

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00