×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Клініка

Здоров'я це наше багатство і стежити за ним потрібно змолоду. Адже будь-яку хворобу набагато легше попередити ніж потім мучити себе довгими і виснажливими курсами лікування. У нашій клініці ви знайдете все для діагностики і лікування будь-яких гінекологічних, урологічних, проктологічних, ендокринних захворювань, а також проведення фізіотерапевтичних процедур. У нас встановлено найновіше і найдосконаліше обладнання що дозволяє з точністю ставити діагноз, всі необхідні аналізи будуть узяті лише висококваліфікованими фахівцями і зроблені в найкоротший час і з високою точність так-як наша клініка має свою лабораторію і використовує лише найсучасніші аналізатори і наякісніші реактиви.

Також у нас ви можете не лише перевірити своє здоров'я або підлікуватися якщо, нажаль, хвороба вже наздогнала вас, а і підготується до одного з найвідповідальніших кроків для молодих сімей, до зачаття дитини, так-як дуже важливо підготувати і обстежити перед вагітністю не лише майбутню матір але і майбутнього батька, щоб Ваше дитя народилося здоровим і радувало Вас своїм сміхом. 

Ми будемо дуже раді бачити Вас в нашій клиніці, не дайте хворобі ні єдиного шансу, здоровий організм - запорука успіху в усьому!

3D тур по медичному центру "Омега-Київ"

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Енокян астхик 13.11.2019, 10:00
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, назначают ли лечение при кисте до 1мм
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 13.11.2019, 11:51
Добрый день, Енокян астхик. Постановка диагноза и назначение лечения в каждом конкретном случае проводятся только после визуального осмотра пациента. Записаться на консультацию к специалистам можно по тел: 0800 75 33 57 (бесплатно с мобисльного)
Відповісти 0
Оксана 27.09.2019, 12:52
Добрый день, какая цена эндопротезирование коленного сустава частично. Што входит. Дополнительные расходы
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 27.09.2019, 17:49
Добрый день, Оксана. Стоимость от 17500 грн. В стоимость оперативного вмешательства входит: консультация хирурга, операция, медикаментозное обеспечение. Отдельно оплачивается: консультация анестезиолога, анестезия, пребывание в стационаре, предоперационный пакет.
Відповісти 0
Олександр 27.05.2019, 21:32
Користувався послугами центру декілька разів. Робив КТ легень. Чуканов Олександр точно описав морфологічні зміни, які потім підтвердилися на операції. Професіоналізм понад усе. А потім вже відношення і організація роботи центру. Серед лікувальних закладів Києва висока довіра
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 28.05.2019, 09:27
Доброго дня, Олександре. Дякуємо Вам за відгук і за те що обрали наш медичний центр. Для нас дуже важливо, що ви високо оцінили якість обслуговування та рівень компетентності наших лікарів.
Відповісти 0
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00