×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Клініка

Здоров'я це наше багатство і стежити за ним потрібно змолоду. Адже будь-яку хворобу набагато легше попередити ніж потім мучити себе довгими і виснажливими курсами лікування. У нашій клініці ви знайдете все для діагностики і лікування будь-яких гінекологічних, урологічних, проктологічних, ендокринних захворювань, а також проведення фізіотерапевтичних процедур. У нас встановлено найновіше і найдосконаліше обладнання що дозволяє з точністю ставити діагноз, всі необхідні аналізи будуть узяті лише висококваліфікованими фахівцями і зроблені в найкоротший час і з високою точність так-як наша клініка має свою лабораторію і використовує лише найсучасніші аналізатори і наякісніші реактиви.

Також у нас ви можете не лише перевірити своє здоров'я або підлікуватися якщо, нажаль, хвороба вже наздогнала вас, а і підготується до одного з найвідповідальніших кроків для молодих сімей, до зачаття дитини, так-як дуже важливо підготувати і обстежити перед вагітністю не лише майбутню матір але і майбутнього батька, щоб Ваше дитя народилося здоровим і радувало Вас своїм сміхом. 

Ми будемо дуже раді бачити Вас в нашій клиніці, не дайте хворобі ні єдиного шансу, здоровий організм - запорука успіху в усьому!

3D тур по медичному центру "Омега-Київ"

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Олександр 27.05.2019, 21:32
Користувався послугами центру декілька разів. Робив КТ легень. Чуканов Олександр точно описав морфологічні зміни, які потім підтвердилися на операції. Професіоналізм понад усе. А потім вже відношення і організація роботи центру. Серед лікувальних закладів Києва висока довіра
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 28.05.2019, 09:27
Доброго дня, Олександре. Дякуємо Вам за відгук і за те що обрали наш медичний центр. Для нас дуже важливо, що ви високо оцінили якість обслуговування та рівень компетентності наших лікарів.
Відповісти 0
Любовь 03.03.2019, 20:34
Очень ответственный подход к клиентам(ознакамливаются с историей болезни , с результатами предыдущих обсследований ).Спасибо за лояльность проявленную к пожилым людям!
Переваги: Быстро,качественно ,проффесионально !
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 04.03.2019, 10:12
Добрый день, Любовь. Спасибо Вам огромное за Ваш отзыв, и за то, что Вы выбрали наш медицинский центр. Всегда рады помочь Вам.
Відповісти +1
Оля 12.10.2018, 16:10
Мне по анализам в городской поликлинике установили диагноз что у меня патологии яичников, назначили курс лечения, но мне не становилось легче. Я психанула и пришла сюда в клинику для того что бы сделать УЗИ малого таза и получить консультацию от специалистов - но на деле оказалось что образовывалась киста. Теперь хоть буду знать что именно лечить нужно.
Переваги: Профессионалы
Недоліки: нет
Відповісти +2
Медицинский центр Омега-Киев 13.10.2018, 10:26
Добрый день, Оля. Мы благодарны Вам, что нашли время и написали отзыв.Ваше мнение нам очень важно. Мы рады что о Вы выбрали именно наш медицинский центр.
Відповісти 0
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00