Кардіологія

 

Liga-OPA

    В даний час захворювання серцево-судинної системи займають одне з перших місць в структурі загальної смертності, складаючи 55 - 57%, при чому провідне місце займає ішемічна хвороба серця.

    Лікарі-кардіологи медичного центру «Омега-Київ» займаються діагностикою, лікуванням та реабілітацією хворих з ураженнями серцево-судинної системи, а так само особлива увага у нас приділяється ранній діагностиці і профілактиці розвитку серцево-судинних захворювань.

Медичний центр «Омега-Київ» має успішний досвід діагностики та лікування:

 • Ішемічна хвороба серця
 • Артеріальна гіпертензія
 • Набуті вади серця;
 • Серцева недостатність;
 • Кардіоміопатії;
 • Аритмії;
 • Судинні кризи;

Негайно зверніться до лікаря-кардіолога в медичний центр «Омега-Київ», якщо у Вас з'явилися:

 • відчуття тяжкості або біль в області серця, особливо що виникає тільки під час фізичного навантаження;
 • задишка або відчуття браку повітря;
 • порушення серцевого ритму, прискорений або уповільнений пульс;
 • високий артеріальний тиск;
 • набряки ніг або одутлість особи

    Лікарі-кардіологи медичного центру «Омега-Київ» - це фахівці не тільки по лікуванню і профілактиці захворювань серцево-судинної системи, але і вторинних патологій серця, що виникають внаслідок захворювань інших органів і систем:

 • перикардити;
 • тиреотоксичне серце;
 • серце при гіпотиреозі;
 • гіпертонічної серце;
 • метаболічний синдром;
 • кардиалгии;
 • порушення ритму серця різної етіології;

    До послуг наших пацієнтів ми надаємо сучасні медичні технології та обладнання, а так само власну клініко-діагностичну лабораторію. У медичному центрі «Омега-Київ» Ви завжди можете пройти такі діагностичні обстеження як ЕКГ і УЗД серця (ЕхоКГ).

    ЕКГ (електрокардіографія) в нашому центрі проводиться на електрокардіограф Heart Screen 80G-L Innomed Medical, оснащеному синхронним 12-канальним підсилювачем і процесором ЕКГ сигналу. Такий прилад дозволяє отримувати якісне зображення на великому екрані з можливістю швидкої обробки інформації та наступною роздруківкою на термопринтері.

    ЕхоКГ (ехокардіоскопія) - дослідження функцій і органічних уражень серця за допомогою ультразвукових хвиль, з метою виявлення можливих патологій і відхилень у розвитку органу. Дане обстеження виконується на апараті експертного класу Toshiba Aplio XG. Це новітня ультразвукова система, призначена для проведення високоякісної діагностики, і дозволяє отримати чіткі зображення з високою точністю, як в ближньому полі спостереження, так і в глибоких областях.

    Проблеми з серцем і судинами в даний час, на жаль, є захворюваннями не тільки людей старшого віку, сьогодні вони зустрічаються і у людей молодше 30 років (бувають випадки інфаркту в юнацькому віці). Так само різко збільшилася частота гострих станів у молодих жінок і число захворювань серцево-судинної системи, при яких немає ніяких яскравих зовнішніх ознак (крім «синдрому втоми») але які призводять до інфарктів.

Причин таких сумних показників чимало, але серед них можна виділити найзначніші:

Екологічні фактори, робота «на знос» і багато інших причин негативно впливають на стан серцево-судинної системи. Але, однією з головних причин є те, що люди мало уваги приділяють своєму здоров'ю: людина просто не звертає уваги на такі симптоми у себе як: задишка, неприємні відчуття в області серця, або просто погане самопочуття, що дає можливість хворобі розвинутися в повну силу .

    Подбайте про своє здоров'я вже сьогодні, не давайте можливості розвинутися серцево-судинним захворюванням. Для цього просто вчасно зверніться на обстеження до фахівців в медичний центр «Омега-Київ», де Вам готові надати допомогу при різних кардіологічних захворюваннях.

    Не забувайте, що огляд кардіолога з метою профілактики слід проходити всім людям старше 35 років не рідше ніж 1 раз на рік.

 

 

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Сергій 17.01.2019, 15:46
Доброго дня!
Сьогодні був на прийому в кардіолога в Ковтун Г.В. - хочу сказати, що все було на висоті лікар дуже уважний. Рекомендую.
Переваги: все було добре
Недоліки: не помітив
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 17.01.2019, 15:57
Доброго дня, Сергію! Дякуємо Вам за позитивний відгук! Ми обов'язково передамо Ваші слова лікарю. Завжди раді бачити Вас у нашому медичному центрі.
Відповісти 0
Николай 13.08.2018, 15:49
Посещал кардиолога в клинике Омега-Киев. Очень внимательный и грамотный врач, каких не часто встретишь в наше время. Внимательно проводит осмотр, никаких нареканий. Спасибо.
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 13.08.2018, 16:59
Добрый день, Николай! Спасибо Вам огромное за Ваш отзыв, и за то, что Вы выбрали именно наш медицинский центр.
Відповісти -1
Светлана 08.08.2018, 17:25
Кардиолог Ковтун Анна Владимировна прекрасный специалист!
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 09.08.2018, 10:59
Добрый день, Светлана! спасибо Вам за Ваш отзыв, мы всегда стараемся повышать качество нашего обслуживания. И клиент для нас на первом месте,
Відповісти 0
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00