×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Кардіологія клімактеричного періоду

    Всім відомо, що чоловічий організм кардинально відрізняється від жіночого, але крім цього існують певні відмінності окремих внутрішніх органів, які, здавалося б, повинні бути однаковими в усіх людей. Один з таких органів - це серце.

Жіноче серце влаштовано так само, як і чоловіче, але все ж і тут є свої відмінності: серце у жінок трохи менше за розміром, ніж у чоловіків, і це визначає більшу активність, і можливість виконувати близько 90 скорочень в хвилину, на відміну від 72 - у чоловіків.

 Лікарі давно займаються вивченням особливостей як жіночого так і чоловічого серця, його функціонуванням, тому що навіть мінімальні відмінності між ними дуже сильно впливають на розвиток деяких захворювань серця. Жінки більше схильні до виникнення серцево-судинних захворювань у 45-65 років, так як саме в цьому віці у них істотно зменшується кількість естрогенів – жіночих статевих гормонів. Факторами, що підвищують ризики серцево-судинних захворювань у жінок, є: недостатня фізична активність, або занадто великі фізичні навантаження, стреси, ожиріння, а так само сильна схильність жіночого серця до різних стресів.

Клінічні прояви серцево-судинних захворювань у представниць жіночої статі виникають в середньому на 10 років пізніше, ніж у чоловіків. При цьому, багато жінок не знають, що більшості інфарктів можна запобігти. Враховуючи ці дані, можна зробити висновки, що проведення профілактичних заходів для попередження кардіоваскулярної патології є дуже важливим моментом. Причому профілактику необхідно починати не тоді, коли у пацієнтки вже є клінічні прояви захворювання через 10-15 років після настання менопаузи, а саме в клімактеричний період, коли збільшується маса тіла, змінюються пропорції тіла за чоловічим типом; формується вісцеральне ожиріння; розвивається артеріальна гіпертензія; виникають порушення ліпідного та вуглеводного обміну, що на тлі формування синдрому інсулінорезистентності може призвести до розвитку в подальшому цукрового діабету 2 типу.

Враховуючи всі ці особливості жіночого організму, дуже важливо підтримувати себе у відповідній формі протягом усього життя.

 Своєчасно звернувшись до фахівців медичного центру «Омега-Київ» ви не доведете своє здоров'я до критичного стану.

Наші лікарі - кардіологи займаються лікуванням, діагностуванням і профілактикою хвороб серцево-судинної системи. Їх завданням є надання допомоги в області кардіології пацієнтам за мінімальний час при цьому без втрати якості і точності лікування.

 

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Кардіологія клімактеричного періоду

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00