Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Запис через улюблений
мессенджер:
Запит відправлено!
Тримай телефон поблизу
та очікуй на дзвінок.
Напишіть свій телефон і ми вам подзвоним:
Відправить
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором

Кардіологія при веденні вагітності в Києві

Записатись на консультацію лікаря

Вагітність – один з найкращих моментів в житті жінки, але в цей період потрібно бути особливо уважною до свого здоров'я.

Ціни на кардіологію при веденні вагітності

Прийом лікаря кардіолога (консультація, огляд) 700 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря кардіолога 650 ₴ записатися
Електрокардіограма з розшифровкою (12 каналів) 300 ₴ записатися
Електрокардіограма (автовисновок) 300 ₴ записатися
Показати все Сховати

Вагітність – один з найкращих моментів в житті жінки, але в цей період потрібно бути особливо уважною до свого здоров'я. Адже під час вагітності навантаження на організм жінки істотно зростає, і особливо це стосується серця. Будь-який збій у роботі серця негативно впливає як на здоров'я вагітної жінки так і на перебіг вагітності в цілому.

У медичному центрі «Омега-Київ» Ви зможете отримати висококваліфіковану консультацію та діагностику у лікаря кардіолога.

Що важливо знати майбутнім мамам? Найчастішою патологією в роботі серця вважається тахікардія - підвищена частота серцевих скорочень (більше 80 ударів на хвилину у стані спокою при нормальній температурі тіла).

Які причини викликають тахікардію у вагітних?

Існує дуже багато причин виникнення тахікардії під час вагітності, найпоширеніші з них це:

  • ожиріння;
  • анемія;
  • бронхіальна астма;
  • алергія на медикаменти або їх побічні дії;
  • ендокринні захворювання;
  • позаматкова вагітність;
  • зневоднення організму;
  • стреси; сепсис;
  • відшарування плаценти;
  • важкі кровотечі;
  • різні травми;
  • захворювання серцево-судинної системи.

Лікарі-кардіологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Симптоми тахікардії при вагітності

Тахікардія під час вагітності не вважається небезпечним станом і є варіантом норми. Під час вагітності в організмі жінки значно збільшується обсяг циркулюючої крові, з метою забезпечення плода поживними речовинами і киснем у необхідному для нього кількості, внаслідок чого і виникає тахікардія.

У цьому випадку тахікардія створює необхідні умови для нормального росту і розвитку плоду.

При тахікардії під час вагітності слід звернутися до лікаря кардіолога, особливо, якщо присутні такі симптоми як:

  • нудота і(або) блювання;
  • неприємні відчуття в області серця;
  • підвищена втомлюваність;
  • запаморочення або непритомність;
  • підвищена тривожність.

Лікування тахікардії при вагітності

У більшості випадків тахікардія проходить без медичного втручання, як тільки жінка зуміє впоратися зі своїм хвилюванням і заспокоїться і. У цьому випадку тахікардія не являє собою ніякої загрози малюкові і самій жінці.

Якщо ж напад тахікардії довго не проходить, слід звернутися до лікаря кардіолога. У клініці «Омега-Київ» кваліфіковані лікарі кардіологи, які зможуть швидко і якісно вирішити Вашу проблему і підібрати необхідне лікування.

ЕКГ для вагітних

Електрокардіографія - універсальний метод діагностики спрямований на виявлення серцевих патологій. Проведення ЕКГ при вагітності дозволяє виявити різні патології у плода на всіх стадіях його розвитку. Проведення ЕКГ дає можливість визначити такі показники роботи серця як: частоту серцебиття та його ритм, інтенсивність скорочень серцевого камери, швидкість біоелектричних імпульсів.

Дуже часто саме ЕКГ допомагає встановити аритмію, блокаду або інші збої в роботі серця. Розшифровка ЕКГ виконується тільки фахівцем, і висновок містить повну інформацію про стан серця. Під час вагітності ЕКГ бажано проводити в першому триместрі, в цьому випадку зростає можливість запобігання незворотних змін в серці, і можна уникнути призначення зайвих ліків. У процесі формування плода у вагітної жінки її серце працює з підвищеним навантаженням, і перекачує значно більший обсяг крові, що підвищує ймовірність функціональних порушень.

Щоб не піддавати своє здоров'я і здоров'я малюка непотрібного ризику, постарайтеся вчасно пройти ЕКГ.

У медичному центрі «Омега-Київ» у Вас завжди є можливість зробити ЕКГ при вагітності і отримати повну якісну консультацію у наших лікарів кардіологів.

Високий тиск при вагітності

Коли ми говоримо про високому тиску то зазвичай уявляємо людей у віці, а не молодих жінок. На жаль, це не стосується майбутніх матусь. За статистикою підвищеним тиском страждає 10% вагітних.

Які  причини високого тиску при вагітності?

Можливо проблеми з тиском мали місце і до вагітності в слідстві захворювань нирок, стресів, поганого харчування. Але підвищувався воно незначно, трохи вище норми.

Ще однією причиною високого тиску при вагітності є «гестоз» - ускладнення нормально протікає вагітності, при якому виникають набряки ніг, живота, або статевих органів, а в сечі з'являється білок.

Під час вагітності об'єм крові в організмі жінки збільшується в 2 рази, при цьому самі судини і їх стан залишаються без змін.

Організм здорової жінки сам справляється з таким навантаженням в період вагітності, проте, для кожної десятої жінки високий тиск стає проблемою, так як їх нирки не встигають перебудовуватися.

В якому  терміні під час вагітності підвищується тиск?

У здорових жінок підвищення тиску може виникнути в другій половині вагітності, коли сильно збільшується вага плоду, і значно зростає обсяг крові, що надходить до плаценти.

Групу ризику складають ті жінки, у яких і раніше були проблеми з тиском. У таких жінок тиск підвищується вже в першому триместрі, і протягом вагітності ситуація буде тільки загострюватися.

Враховуючи ці особливості, вагітна жінка повинна регулярно контролювати свій тиск, не чекаючи серйозних ускладнень, які можуть призвести до загибелі плоду.

Як впливає підвищений тиск на вагітну жінку і її малюка?

При підвищенні тиску відбувається звуження судин плаценти, що негативно впливає на передачу кисню і всіх поживних речовин для дитини. Це може стати причиною затримки розвитку плода, відставання його у вазі, і навіть спровокувати загрозу переривання вагітності.

Які вагітні жінки можуть потрапити в групу ризику:

  • жінки, у яких раніше виявлено захворювання нирок, серця, кровоносних судин, а так само зайву вагу.
  • жінки молодше 20 років, або старше 40 років.
  • жінки з багатоплідної вагітністю, особливо якщо раніше вже зазначалося високий тиск.

Симптоми високого тиску

Дані симптоми повинні знати всі жінки, і при їх виникненні під час вагітності негайно звертатися до лікаря:

  • запаморочення і головні болі ;
  • тахікардія;
  • нудота та блювання;
  • шум у вухах ;
  • погіршення зору;
  • зменшення кількості сечі;
  • різка прибавка у вазі.

Лікарі - кардіологи медичного центру «Омега-Київ» займаються лікуванням, діагностуванням і профілактикою хвороб серцево-судинної системи майбутніх мам. Їх завданням є надання допомоги в області кардіології пацієнтам за мінімальний час при цьому без втрати якості і точності лікування.

Фотографії кардіологічного центра

Кардиология при ведении беременности в Киеве
Кардиология при ведении беременности в Киеве
Кардиология при ведении беременности в Киеве
Кардиология при ведении беременности в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com

4.9 (1 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Дудник Ганна Євгеніївна

Лікар-кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук Відмінити
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами