Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Що таке нейроциркуляторна дистонія по гіпертонічному типу та її лікування

    Нейроциркуляторна дистонія за гіпертонічним типом - це розлади кровообігу, які розвиваються через порушення нервової регуляції судинного тонусу. Захворювання вважається варіантом вегетативної дисфункції, яка не пов'язана з певним видом патології. Діагностується розлад зазвичай у людей, вік яких до 40 років. НЦД - це ціла група розладів, серед яких - нейроциркуляторна дистонія за гіпертонічним типом. Дана форма хвороби характеризується високим артеріальним тиском систоли, а ось діастолічний залишається нормальним або трохи підвищеним.

Причини розвитку НЦД

    Причини нейроциркуляторної дистонії даного типу різні, але, так чи інакше, НЦД за гіпертонічним типом абсолютно не пов'язана з органічними ураженнями ендокринної або нервової систем. Хвороба розвивається через неправильний спосіб життя і впливу ззовні. Причини можуть бути наступні:

 1. Перевтома.
 2. Недосипання.
 3. Порушення функцій організму.
 4. Високі навантаження у фізичному та емоційному плані.
 5. Найважчі хвороби внутрішніх органів.
 6. Травмування черепа.
 7. Гостре інфікування організму.

    Нейроциркуляторна дистонія гіпертонічного типу може розвинутися в результаті спадкової схильності. Патологія часто розвивається у людей, чиї батьки хворіють або хворіли на серцево-судинні патології: на ішемічну хворобу серця, гіпертонією.

Симптоматика НЦД даного типу

Ознаки патологічного стану множинні. Часто пацієнти скаржаться на розвиток наступної симптоматики:

 1.     Больовий синдром в голові.
 2.     Стан загальної слабкості.
 3.     Швидка втомлюваність.
 4.     Дратівливість.
 5.     Головокружіння.
 6.     Зниження працездатності.
 7.     Безсоння, поверхневий сон.
 8.     Тахікардія.
 9.     Больовий синдром у грудній клітці.

    Крім цього, НЦД за гіпертонічним типом проявляється збільшенням частоти серцебиття до 100 ударів в хвилину і високим потовиділенням. Пітливість може спостерігатися не по всьому тілу, а в певних областях, зазвичай це долоні рук або пахвові западини. При НЦД даного типу спостерігається розвиток дермографізму, тобто шкірні покриви стають зміненого кольору під механічним впливом. Якщо провести будь-яким предметом по шкірних покривів грудей, на шкірі залишаються білі смужки і тривалий час не проходять.
Діагностування в медичному центрі

    Нейроциркуляторна дистонія гіпертонічного типу не має певної симптоматики, властивої виключно даному захворюванню, тому дуже важливо провести диференціальне діагностування. Діагностика проводиться в медичному центрі. Доктор збирає детальний анамнез, з'ясовує, що могло спровокувати розвиток хвороби. Діагностика і лікування повинні проводитися тільки в хорошій клініці.

    У медичному центрі "Омега-Київ" готові провести якісне діагностування та лікування на високопрофесійному рівні. У клініці працюють досвідчені лікарі, а лікування НЦД за гіпертонічним типом проводиться з використанням сучасного обладнання і перевірених, сертифікованих медикаментозних засобів.
Методики ефективного лікування

    Насамперед лікар з'ясовує, що стало причиною розвитку НДЦ, а після того як поставлений точний діагноз, лікар призначає лікування. Якщо нейроциркуляторна дистонія гіпертонічного типу спровокована стресовою ситуацією, то призначається лікування, що усуває наслідок стресу. Якщо організм інфікований, усувається вогнище інфекції. А якщо патологія спровокована шкідливими важкими умовами праці, то, лікар може рекомендувати знайти інше місце роботи.

    Нейроциркуляторна дистонія гіпертонічного типу лікується завжди тільки комплексно. Терапія включає в себе безліч процедур. Першочергово пацієнт повинен змінити свій спосіб життя і провести ряд оздоровчих заходів. Обов'язково треба нормалізувати режим дня, людина повинна правильно співвідносити робочий час і час на сон та відпочинок.

    При нейроциркуляторній дистонії часто призначається санаторно-курортне лікування, проведення масажних процедур, аутогенне тренування, фізіотерапія, мануальна терапія. При цьому розладі показана терапія медикаментозними препаратами. При безсонні, дратівливості лікар прописує седативні препарати. У ряді випадків можуть знадобитися найсильніші заспокійливі медикаменти з ряду транквілізаторів, а також антидепресанти. Крім цього, терапія може виконуватися із застосуванням антиаритмічних засобів і бета-блокаторів. Терапію повинен призначати тільки практикуючий лікар, після повного обстеження пацієнта.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Що таке нейроциркуляторна дистонія по гіпертонічному типу та її лікування

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00