Вегето-судинна дистонія

VSD
 
    Вегето-судинна дистонія – це різноманітні клінічні прояви симптомів, які зачіпають різні органи і системи організму і з'являються в результаті порушень в структурі і функції центральної і / або периферичної вегетативної нервової системи. Тобто це стосується тих нервів, які не можна контролювати. Дане захворювання зустрічається досить часто, до нього схильні близько половини всіх дорослих, і близько однієї п'ятої всіх дітей. При цьому третина випадків вимагає медичного втручання.

Основні причини вегето-судинної дистонії

Вегето-судинна дистонія є порушенням функціонування організму. Дані патологічні зміни в органах не можуть бути знайдені навіть при ретельному обстеженні. Ці порушення мають функціональний, а не органічний характер. Доведено, що поява вегето-судинної дистонії залежить від психологічних факторів. Дане порушення відноситься до групи психічних розладів.

До основних причин виникнення можна віднести:

 • ослаблення організму через інфекції і захворювання ;
 • генетична схильність;
 • вплив зовнішніх подій в житті, раптово сталася трагедія;
 • тривалі психологічні напруги, перевантаження, перевтоми і т. д.


До основних симптомів вегето-судинної дистонії відносять:

 • психічні симптоми: нервозність, збудження, дратівливість;
 • головні болі, запаморочення, мігрені, судоми у кровоносних судинах;
 • безсоння; озноб;
 • симптоми менопаузи;
 • роздратування сечового міхура, проблеми сечовипускання;
 • гіпервентиляція, задишка, утруднене дихання, поверхневе дихання;
 • стрибки артеріального тиску;
 • м'язові судоми, судоми литкових м'язів, пальців, тремор, посмикування м'язів;
 • проблеми з серцем (болі в серці, прискорене серцебиття, часто змінюється тиск, тиск і біль у грудях);
 • порушення функцій шлунка, кишечника і сечового міхура, запори, здуття живота, втрата лібідо.

 Іноді пацієнти описують свій стан як незрозумілий страх, тривогу. Фізичні симптоми і суб'єктивні відчуття спостерігаються одночасно.

З усього цього можна зробити висновок, що якщо ви раптово бліднете чи червонієте, часто відчуваєте головний біль, запаморочення, надмірну пітливість, у вас уповільнюється або пришвидшується пульс, виникають труднощі з диханням, порушенням сну, ваші кінцівки стають холодними і німіють і ви швидко втомлюєтеся і відчуваєте себе "як вичавлений лимон" - немає жодних сумнівів що у вас вегето-судинна дистонія.

Лікування та діагностика вегето-судинної дистонії

Якщо симптоми не такі виражені, ви можете спробувати себе заспокоїти і розслабиться. У цьому випадку вам можуть допомогти тривалі прогулянки на свіжому повітрі, і регулярні аутогенні тренування.
Якщо симптоми посилюються, перш за все, слід звернутися за медичною допомогою до фахівців, яких ви знайдете в діагностичному центрі Омега-Київ. У нас працюють найкращі лікарі в даній області, які оперативно діагностують захворювання, і призначать ефективне лікування. Насамперед, пацієнта слід оглянути із застосуванням необхідних в конкретно взятому випадку видів обстеження, щоб виключити наявність органічного захворювання. Коли симптоми виражені, для тимчасового ефекту пацієнту можуть бути запропоновані різні седативні і судинні препарати. Тим не менш, місія лікування вегето-судинної дистонії - відновити психологічну рівновагу. Для цього пацієнту допоможе психотерапевт.
Вегето-судинна дистонія у кожного пацієнта проявляється по-різному. Зазвичай симптоми виникають, коли людина часто піддається емоційному стресу і втомі. ВСД часто проявляється при зміні гормонального балансу в організмі, наприклад при статевому дозріванні, вагітності або менопаузі.
Лікарі неврологічного відділення клініки Омега-Київ при діагностуванні захворювань використовують наступні методи обстеження:

 Профілактика вегето-судинної дистонії

Щоб уникнути вегето-судинної дистонії, важливо уникати стресів і перевтоми. Слід утримуватися від алкоголю і нікотину, так як вони посилюють симптоми. Це захворювання найчастіше викликана надмірними вимогами на роботі, тривалим перенапруженням і різними соціальними проблемами.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Вегето-судинна дистонія

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00