Ортопедія та травматологія в медичному центрі "Омега-Київ"

 

У наш час багато людей травмується і страждає від різного роду патологій опорно-рухового апарату. З деякими проблемами можна зіткнутися ще в дитячому віці, наприклад, з такими як:

 1. Порушення в шийному відділі хребта
 2. Порушення в тазостегнових суглобах
 3. Викривлення хребта
 4. Сколеоз
 5. Плоскостопість

Людина зростає, і якщо проблема нікуди не пропадає, тільки посилюється, це призводить до розвитку таких патологій, як:

 1. артроз
 2. остеохондроз
 3. остеопороз
 4. сколеоз
 5. деформація хребта

    Всі вищеописані захворювання, які негативно впливають на опорний і руховий апарат лікує досвідчений лікар. Допомогу може надати, травматолог, ортопед, хірург. Лікування можна проводити в сучасній клініці - медичний центр Омега-Київ оснащений всім необхідним для точного діагностування та терапії. Центр травматології та ортопедії готовий прийняти кожного, хто проживає або відвідує Київ з метою вирішення проблем зі здоров'ям.


  Лікар-ортопед допоможе уникнути ускладнень

    Ортопед - це фахівець з питань діагностування, лікування та профілактики патологій і порушень опорно-рухового апарату. Ця система організму відіграє найважливішу роль для життя. Вона складається з кісткової і м'язової систем, а також з суглобів, фасцій, зв'язок. У такій комбінації тканин організму можуть виникати різні патології, вилікувати які можуть доктора-ортопеди сучасної клініки. Кожен конкретний випадок лікарі розглядають індивідуально. Сучасна клініка, Київський центр ортопедії та травматології оснащений всім необхідним, щоб діагностика була максимально точною, а захворювання було вилікувано в короткі терміни. Доктора при необхідності проведуть консервативну та оперативну терапію, ефективно вправлять вивихнутий суглоб, зроблять іммобілізацію і репозицію при переломах, виконають остеосинтез, артроскопію, ендопротезування. Також в сучасній клініці Омега-Київ проводять лікувальну фізкультуру, мануальну терапію, масаж і інші фізіотерапевтичні процедури.

Ортопед-травматолог може вирішити такі проблеми зі здоров'ям:

    Травматологія та ортопедія в Україні (Київ) стрімко розвивається. Клініка пропонує великий вибір послуг з надання ортопедо-травмотологічної допомоги. Кожного пацієнта веде особистий лікар, який керується сучасними методиками лікування. Консультація проводиться досвідченими медиками. Перед операцією послуга консультації безкоштовна. Клініка готова прийняти громадян не тільки України, а й інших держав.

Травматологія та ортопедія

    Сучасна травматологія - це не просто лікування травм, вивихів і їх наслідків, це цілий комплекс послуг по якісному обстеженню і малоінвазивна хірургія на кістках суглобах і зв'язках. Клініка "Омега-Київ" забезпечена всім необхідним для того, щоб пацієнт зміг знову відчути радість руху. Це і досвідчений медперсонал, і інноваційне спецобладнання.

    Наявність новітнього рентгенологічного медобладнання, а також МРТ, дає можливість діагностувати патологію в особливо важких випадках, таких, як часткове пошкодження зв'язкового апарату. При пошкодженні м'яких тканин всередині суглоба лікарі вдаються до «золотого стандарту» лікування, яким в даних випадках є артроскопія.

    Ортопедія в комплексі допомагає вилікувати як побутові, так і спортивні травми, переломи і вивихи. Як відомо, найчастіше такого роду ушкодження трапляються у спортсменів професіоналів або аматорів, особливо таких ігор як, футбол, хокей, баскетбол. Також ортопедія може знадобитися любителям гірськолижних спусків і велоспорту. У випадках, якщо буде потрібно хірургічне втручання, лікарі клініки (Київ) візьмуть на себе організацію передопераційного обстеження і виконають необхідне втручання. Клініка готова прийняти кожного, хто зіткнувся з бідою. Досвідчені професіонали не залишать пацієнта з проблемою один на один, проведуть терапію, яка підвищить якість життя.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Бубен Ніна Іванівна 04.02.2020, 11:46
Потрібна заміна кульшового суглоба!Ціна?
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 04.02.2020, 12:04
Доброго дня, Бубен Ніна Іванівна. Вартість операції по заміні кульшового суглоба від 19000 грн. Сюди входить: консультація хірурга, оперативне втручання, медикаментозне забезпечення операції. Окремо сплачується: консультація анестезіолога, анестезія, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет обстеження. Записатись на консультацію можно за тел: 0800 75 33 57 (безкоштовно з мобільного)
Відповісти 0
Алла 26.11.2018, 14:39
Хочу выразить благодарность самому внимательному и профессиональному доктору - Боднарук С.И.! После тяжелой травмы обратилась в этот центр. Доктор провёл полную диагностику и сообщил о предстоящей процедуре замены коленного сустава. Несмотря на мое истеричное состояние, Сергей Иванович смог детально объяснить и донести до меня необходимость этой операции. Сам Центр понравился тоже. Везде чистенько, уютно даже. Наблюдаться буду только здесь!
Переваги: Профессиональный и опытный персонал
Недоліки: Нет
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 26.11.2018, 15:46
Добрый день, Алла. Спасибо Вам за ваш отзыв. Мы обязательно передадим Ваши слова благодарности доктору.
Відповісти -1
Юлія 26.02.2018, 18:08
Клініка залишила хороше враження роботою працівників, чистотою, оперативністю у вирішенні питань! Рекомендую. Окремо висловлюю вдячність лікарю відділення Горобець Роману Миколайовичу за професійну допомогу мені у подоланні проблеми із зап'ястям!
Переваги: Професіоналізм, толерантність
Відповісти 0
Светлана 01.02.2018, 16:53
Огромное спасибо Роману Николаевичу! Врач от Бога. Год никто не мог поставить диагноз, он только глянул на движения моей руки и сразу установил правильный диагноз. Было выброшено кучу денег, а он вылечил за один раз. Жалею что раньше не встретила этого доктора. Побольше таких докторов!!!
Відповісти +6
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00