Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Ортопедія та травматологія в медичному центрі "Омега-Київ"

 

У наш час багато людей травмується і страждає від різного роду патологій опорно-рухового апарату. З деякими проблемами можна зіткнутися ще в дитячому віці, наприклад, з такими як:

 1. Порушення в шийному відділі хребта
 2. Порушення в тазостегнових суглобах
 3. Викривлення хребта
 4. Сколеоз
 5. Плоскостопість

Людина зростає, і якщо проблема нікуди не пропадає, тільки посилюється, це призводить до розвитку таких патологій, як:

 1. артроз
 2. остеохондроз
 3. остеопороз
 4. сколеоз
 5. деформація хребта

    Всі вищеописані захворювання, які негативно впливають на опорний і руховий апарат лікує досвідчений лікар. Допомогу може надати, травматолог, ортопед, хірург. Лікування можна проводити в сучасній клініці - медичний центр Омега-Київ оснащений всім необхідним для точного діагностування та терапії. Центр травматології та ортопедії готовий прийняти кожного, хто проживає або відвідує Київ з метою вирішення проблем зі здоров'ям.

Ортопедія та травматологія в медичному центрі
  Лікар-ортопед допоможе уникнути ускладнень

    Ортопед - це фахівець з питань діагностування, лікування та профілактики патологій і порушень опорно-рухового апарату. Ця система організму відіграє найважливішу роль для життя. Вона складається з кісткової і м'язової систем, а також з суглобів, фасцій, зв'язок. У такій комбінації тканин організму можуть виникати різні патології, вилікувати які можуть доктора-ортопеди сучасної клініки. Кожен конкретний випадок лікарі розглядають індивідуально. Сучасна клініка, Київський центр ортопедії та травматології оснащений всім необхідним, щоб діагностика була максимально точною, а захворювання було вилікувано в короткі терміни. Доктора при необхідності проведуть консервативну та оперативну терапію, ефективно вправлять вивихнутий суглоб, зроблять іммобілізацію і репозицію при переломах, виконають остеосинтез, артроскопію, ендопротезування. Також в сучасній клініці Омега-Київ проводять лікувальну фізкультуру, мануальну терапію, масаж і інші фізіотерапевтичні процедури.

Ортопед-травматолог може вирішити такі проблеми зі здоров'ям:

    Травматологія та ортопедія в Україні (Київ) стрімко розвивається. Клініка пропонує великий вибір послуг з надання ортопедо-травмотологічної допомоги. Кожного пацієнта веде особистий лікар, який керується сучасними методиками лікування. Консультація проводиться досвідченими медиками. Перед операцією послуга консультації безкоштовна. Клініка готова прийняти громадян не тільки України, а й інших держав.

Травматологія та ортопедія

    Сучасна травматологія - це не просто лікування травм, вивихів і їх наслідків, це цілий комплекс послуг по якісному обстеженню і малоінвазивна хірургія на кістках суглобах і зв'язках. Клініка "Омега-Київ" забезпечена всім необхідним для того, щоб пацієнт зміг знову відчути радість руху. Це і досвідчений медперсонал, і інноваційне спецобладнання.

    Наявність новітнього рентгенологічного медобладнання, а також МРТ, дає можливість діагностувати патологію в особливо важких випадках, таких, як часткове пошкодження зв'язкового апарату. При пошкодженні м'яких тканин всередині суглоба лікарі вдаються до «золотого стандарту» лікування, яким в даних випадках є артроскопія.

    Ортопедія в комплексі допомагає вилікувати як побутові, так і спортивні травми, переломи і вивихи. Як відомо, найчастіше такого роду ушкодження трапляються у спортсменів професіоналів або аматорів, особливо таких ігор як, футбол, хокей, баскетбол. Також ортопедія може знадобитися любителям гірськолижних спусків і велоспорту. У випадках, якщо буде потрібно хірургічне втручання, лікарі клініки (Київ) візьмуть на себе організацію передопераційного обстеження і виконають необхідне втручання. Клініка готова прийняти кожного, хто зіткнувся з бідою. Досвідчені професіонали не залишать пацієнта з проблемою один на один, проведуть терапію, яка підвищить якість життя.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Ортопедія та травматологія в медичному центрі "Омега-Київ"

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00