×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Остеоартроз плечового суглоба

Остеоартроз плечового суглоба - лікування і профілактика

    Остеоартроз плечового суглоба - це хронічна патологія, в основі якої лежать дистрофічні процеси в гіалиновому хрящі. Чим довше розвивається захворювання, тим сильніше змінюються тканини хряща. Вони покриваються тріщинами, стоншуються. Це веде до того, що кінці кісток оголюються. В результаті наростають остеофіти - кісткові шипи. Остеоартроз характеризується не тривалими гострими періодами.

    Головна ознака хвороби - больовий синдром, який стає гострішим при русі. У разі наростання остеофитов, в період здійснення рухів кінцівкою, можна почути клацання. При подальшому розвитку хвороби порушується рухливість плечового суглоба. Ця патологія розпізнається вже при 1 ступені захворювання, коли воно супроводжується сильним больовим синдромом. Виявити захворювання своєчасно можна лише при делікатному ставленні до себе. Остеоартроз 1, 2 ступеня характеризують такі симптоми:

  1.     Больовий синдром в плечовому суглобі, що розвивається ближче до вечора, ночі.
  2.     Вранці болю немає, але помітна набряклість і деформація.
  3.     Після ночі можна помітити скутість рухів.

    Деформуючий остеоартроз плечового суглоба, як і всі хронічні патології, найкраще піддається терапії на перших етапах. Остеоартроз 3 ступеня лікувати дуже складно. У разі виявлення больового синдрому в суглобі з яскравими негативними проявами, потрібно відвідати лікаря. Лікар з'ясує причини, призначить ефективне лікування.

Терапія остеоартрозу плеча

    При розвитку негативної симптоматики, необхідно негайно відвідати клініку і почати лікування остеоартрозу плеча. Слід пам'ятати, що дана патологія призводить до деформації хрящів або іншими словами до деформуючого остеоартрозу суглобу і тканин, розташованих навколо, що, в свою чергу, може стати причиною інвалідності. Остеоартроз плечового суглоба сьогодні лікують найрізноманітнішими медикаментами, але призначити їх може тільки досвідчений лікар. Не варто ігнорувати похід до лікаря.

    На перших етапах розвитку хвороби, лікар може рекомендувати вам боротися з больовим синдромом в суглобі за допомогою знеболюючих, жарознижуючих засобів. Також рекомендується відвідувати заняття ЛФК. Якщо ж у вас більш пізня стадія хвороби, то таблетки будуть безсилі. В цьому випадку доведеться вдатися до допомоги нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).

    Варто відзначити, що ряд препаратів може бути протипоказанй людям, у яких діагностована виразка шлунка. Призначені медикаменти допоможуть прибрати біль і запальний процес в суглобі. Курси терапії повинні бути не дуже тривалими. Адже, хоч медикаменти і знімають больовий синдром і запалення, але при тривалому прийомі вони здатні спровокувати зміни в хрящах. А це, в свою чергу стане причиною більш важкої форми остеоартрозу плеча і призведе до розвитку нової, гострої симптоматики. На найважчих стадіях лікар може призначити - хондропротектори. Прикладом можуть стати медикаменти, до складу яких входить:

  1.     глюкозамін;
  2.     хондроїтину сульфат;
  3.     гіалуронова кислота.

    Ці речовини входять до складу хрящової тканини, саме їх дефіцит веде до деформації. Важливо розуміти, що краще уникнути розвитку хвороби, ніж потім проводити складне тривале лікування, саме тому слід прислухатися до свого організму. При розвитку болю в суглобах не треба їх негайно залишати без руху, адже це також веде до розвитку остеоартрозу плеча. Але і сильно навантажувати суглоб теж не можна. Тому якщо організм поводиться якось не так, правильно звернутися до лікаря. До речі, патологію ось уже багато років лікують в Україні. Лікарі медичного центру «Омега-Київ» готові надати допомогу у відновленні суглоба.

Профілактика остеоартрозу плеча

    Для людей, з високою ймовірністю розвитку  даного виду остеоартрозу, не зайвим буде почати прийом хондропротекторів. Це препарати, які покращують обмінні процеси в хрящі і забезпечують позитивну дію на структуру самих суглобів. Призначати хондропротектори повинен тільки лікуючий лікар, і тільки на 1 або 2 стадіях остеоартрозу, коли сама хрящова тканина ще не зруйнована.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Остеоартроз плечового суглоба

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00