×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Остеоартроз кульшового суглоба

Терапія остеоартрозу кульшових суглобів

    Коли поставлено діагноз остеоартроз тазостегнових суглобів, хрящ і тканини навколо нього як би заздалегідь починають старіти, стають хворими і втрачають пружність. Тазостегновий суглоб «покривається» тріщинами, в результаті цього руйнується хрящ. У початковій стадії остеоартроз практично ніяк не відчувається. Але, прогресуючи, остеоартроз ускладнюється, як правило, запальним процесом. Саме на цій стадії тазостегновий суглоб деформується, порушується його функціонал, суглоб перестає правильно працювати, больовий синдром стає сильнішим. За словами лікарів, друга стадія неодмінно переросте в третю - ще більш важку за симптоматикою, якщо не почати своєчасне лікування. Остеоартроз може початися у кожного. Провокує розвиток патології:

  1.     забій;
  2.     удар;
  3.     травма.

    Остеоартроз 1 ступеня на самому початку патології ніяк себе не проявляє, процеси йдуть повільно, а отже, людина тривалий період може не знати про те, що тазостегновий суглоб руйнується. Зазвичай людина йде в лікарню, коли розвивається набряклість і больовий синдром при фізичному навантаженні на тазостегновий суглоб (остеоартроз 2 ступеня), які заважають повноцінному життю. Згодом остеоартроз може привести до повного стирання хряща і обмеження рухливості суглоба, а також до його деформації (остеоартроз 3 ступеня). Деформація стає причиною систематичних вивихів, розтягнень.

Хто в групі ризику і як проявляється патологія?

    Усередині суглобів кістки містять еластичний хрящ, який створює ковзання і попереджає тертя. Але з роками хрящова тканина старіє, починає розтріскуватися. А без здорового і гладкого амортизатора кістки зачіпають одна одну, а по їх краях наростають шипи, які називаються остеофіти, саме вони і ускладнюють рух. Так протікає остеоартроз кульшового суглоба. До групи ризику входять люди після 45-ти років. При цьому в рази частіше страждає тазостегновий суглоб представниць слабкої статі, ніж чоловіків. Пов'язано це з тим, що після клімаксу кальцій (Са) з кісток вимивається і накопичується в хрящі, що і провокує патологію.

    На першій стадії хвороби симптоми не проявляються. І протягом 2-3 років у людини може тільки бути відчуття скутості в ранковий час. Але розвиток хвороби, її прогрес приносять людині біль в паху, який часто поширюється:

  •     на стегнову частину;
  •     на сідниці;
  •     на голеностоп;
  •     на коліно.

    Остання стадія патології характеризується дуже сильними болями і відсутністю руху в суглобі, що позначається на погіршенні якості життя людини і може призвести до інвалідності.

    Які б не були причини захворювання, важливо, як тільки розвинулися негативні симптоми відвідати хороший медичний центр. Так, наприклад, остеоартроз успішно лікують в Києві, в медичному центі «Омега-Київ».

Лікування остеоартрозу тазостегнового суглоба

    Якщо консервативне лікування не дає результату, лікарем можуть бути запропоновані інші дієві процедури, щоб, нарешті, вилікувати остеоартроз. Лікування призначає лікар після проведення ретельного огляду. Ін'єкції кортикостероїдів зменшать больовий синдром в суглобі. Під час цієї процедури лікар робить ін'єкцію і вводить препарат всередину хворого суглоба. Але робити такі уколи протягом року можна в обмеженій кількості, так як використовувані медикаменти згодом погіршують стан пошкодженого зчленування. Можливі негативні наслідки у вигляді депресивного стану, гіпертонії, гіперглікемії, еректильної дисфункції, аменореї та кандидозу. Уколи гіалуронки полегшують болі, посилюючи амортизацію. Засіб схоже на компонент, який зазвичай входить до складу  суглобової рідини.

    Ще один метод - це операція. В ході оперативного втручання хірург усуває пошкоджену частину тазостегнового суглоба і замінює її на імплант з пластика або металу. Хірургія дозволяє людині згодом вести повноцінне життя. Але, таке лікування ризиковано, так як може бути занесена інфекція або починають утворюватися тромби. Штучні суглоби можуть зношуватися. Подальша заміна сполучень - процес не простий і менш вдалий.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Остеоартроз кульшового суглоба

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00