×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Переломи

Liga-OPA

  Переломом називається пошкодження кістки з порушенням її цілісності. За механізмом травми розрізняють переломи: від перегинання, обертання, зрізання, стиснення (компресії). Велике значення має також локалізація лінії перелому в тілі кістки або розташування її поблизу суглоба. Найчастіше переломи бувають закритими, рідше (1:10) - відкритими (область перелому повідомляється з раною).

    Як правило, переломи виникають внаслідок впливу зовнішньої сили. У деяких випадках при патологічних змінах в структурі кістки навіть звичайне навантаження може привести до перелому (спонтанний перелом).

Симптоми перелому:

    Всі ознаки переломів поділяються на абсолютні (явні і не підлягають сумніву), і відносні (вказують на можливу травму кістки, але можуть бути й ознаками інших, схожих за клінікою пошкоджень).

відносні:

 • Присутній біль, який може посилюватися при навантаженні на місце перелому. Якщо зламана гомілка, постукування по п'ятці посилить біль в зоні травми;
 • На місці перелому може утворитися набряк, але він розвивається не завжди швидко і не може служити прямим доказом перелому, навпаки, це скоріше свідоцтво забиття або розтягнення зв'язок;
 • Гематома може утворитися не відразу, якщо гематома пульсуюча, це свідчить про великий крововилив в підшкірну клітковину;
 • Обмеження рухової активності, рух викликає больові відчуття;
 • Пошкоджена кістка, кінцівка може виглядати нетипово (перелом променевої кістки, гомілки і так далі).

абсолютні:

 • Явне нехарактерне положення і зовнішній вигляд кінцівки;
 • Надмірна рухливість в зонах, де немає суглобів;
 • При пальпації відчувається характерний хруст - крепітація прослуховується за допомогою фонендоскопа, часом неозброєним вухом;
 • Відкрита рана і кісткові фрагменти при відкритому вигляді перелому.

    Остаточний висновок щодо перелому можна зробити на підставі рентгенологічного дослідження, зробленого не менше ніж у двох проекціях.

    При підозрі на перелом обов'язково зверніться за консультацією до медичного центру «Омега-Київ», де досвідчені ортопеди-травматологи негайно нададуть Вам невідкладну допомогу і проведуть повний спектр процедур: від якісної діагностики і необхідного лікування до повного курсу реабілітації після травми.

лікування переломів

У медичному центрі «Омега-Київ» лікування переломів проводиться в наступній послідовності:

 • репозиція кісткових уламків по можливості в нормальному положенні; Репозиція, як правило, проводиться під місцевою анестезією, а в певних випадках під загальним наркозом.
 • фіксація пошкодженої ділянки. Найпоширенішим способом фіксації кісткових уламків є накладення полімерних пов'язок.
 • іммобілізація пошкодженої ділянки на необхідний для зрощення термін. При простих переломах рук пов'язка накладається на чотири-шість тижнів. Переломи ніг вимагають приблизно вдвічі більшого часу, оскільки кістки ніг повинні витримувати вагу всього тіла.
 • проведення лікувальної гімнастики і фізіотерапевтичних процедур.

    Фахівці медичного центру «Омега-Київ» успішно проводять реконструктивно-відновлювальні процедури по лікуванню переломів. Широкі можливості наших лікарів - травматологів надають пацієнтам доступне і ефективне лікування.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Переломи

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00