Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

PRP-терапія

Liga-OPA

   

    PRP-терапія (від англійського Platelet Rich Plasma, тобто збагачена тромбоцитами плазма) - це досить новий метод для лікування деяких поширених ортопедичних захворювань. Даний метод так само широко застосовується в косметології, де він носить назву плазмоліфтінг.

    PRP це насичена тромбоцитами, факторами росту, сироватка крові, яка прискорює процес загоєння гострих і хронічних травм. Введення PRP в область травми стимулює процес регенерації, прискорює загоєння, сприяє швидкому лікуванню запального процесу.

Як працює PRP-терапія? 

    Якщо людина поріже палець, то організм відразу ж направить до цієї зони величезнe кількість тромбоцитів. Проводячи PRP-терапію в медичному центрі «Омега-Київ», лікарі посилюють цю природну реакцію, вводячи додаткові тромбоцити в уражену частину тіла. Кров'яні тільця, які називаються тромбоцитами, не тільки відповідають за згортання крові, а й виділяють специфічні білки, які є факторами росту: на ці білки реагують клітинні рецептори, здатні стимулювати регенерацію тканин і відповідають за поділ клітин.

    З огляду на те, що збагачена тромбоцитами кров береться у самого пацієнта, така процедура є безпечною і не викликає реакції відторгнення. Крім цього, в плазмі крові містяться всілякі вітаміни, ферменти, гормони і білки, які також позитивнj впливають на пошкоджені тканини.

Як отримують багату тромбоцитами кров?

    Для проведення PRP-терапії у пацієнта необхідно вилучити всього від 20 до 100 мілілітрів власної периферичної крові. Потім цю кров поміщають в спеціальну центрифугу. На першому етапі обробки видаляються лейкоцити і еритроцити, другий етап націлений на підвищення концентрації тромбоцитів. Іноді в плазму додаються і так звані активатори тромбоутворення (хлорид кальцію і тромбін). Весь процес підготовки плазми триває не більше півгодини.

1351502742 zhenskiy sifilis

    У медичному центрі «Омега-Київ» дана процедура проводиться для відновлення гіалінових хрящів, зв'язок, сухожиль, менісків у пацієнтів з травмами опорно-рухового апарату. Наші лікарі ортопеди-травматологи активно використовують PRP в амбулаторних умовах для лікування таких захворювань, як: тендиніти, епікондиліти, артрози і т.д. Так само PRP-терапія показує відмінні результати при лікуванні переломів. Після проведення PRP-терапії в нашому центрі у пацієнтів значно прискорюється загоєння травм і знижується ймовірність хірургічного втручання.

    Отриману після обробки в центрифузі плазму вводять в порожнину суглоба або в м'язову тканину за допомогою спеціальної тонкої голки. Як правило, фахівець контролює процес ведення за допомогою 3D УЗД-апарату. Місце ін'єкції заздалегідь знеболюється за допомогою уколу з місцевим анестетиком. Процедура триває всього близько 15 хвилин.

Показання до PRP-терапії:

 • артрози;
 • коксартрози
 • розриви, надриви зв'язок та м'язів.
 • тендопатія сухожиль.
 • запальні процеси в суглобах.
 • артрити і остеоартрити;
 • остеоартрози;
 • періартрити.
 • підошовний фасциит і ін.

    PRP-терапія допомагає швидше позбуватися больового синдрому. В результаті процедури знімається м'язовий спазм, швидко відновлюються тканини, збільшується амплітуда рухів у суглобах, реабілітація пацієнта займає меншу кількість часу.

Liga-OPA

Протипоказання і побічні ефекти PRP:

 Побічні ефекти PRP-терапії рідкісні, проте можливі. У подеяких випадках після ін'єкції PRP спостерігається збільшення запалення і болю через пару годин після ін'єкції. Однак дане ускладнення не вимагає яких-небудь дій, це нормальна реакція на введення.

Ін'єкції PRP протипоказані:

 • пацієнтам з порушенням згортання крові;
 • тим, хто приймає антикоагулянти;
 • під час активних інфекцій;
 • під час вагітності;

    PRP-терапія в медичному центрі «Омега-Київ» виконується лікарями ортопедами-травматологами, що мають багатий досвід проведення даних процедур. Наявність в нашому центрі потужної діагностичної бази для дослідження і лікування дозволяє фахівцям центру «Омега-Київ» проводити комплексне лікування, для досягнення максимального ефекту. PRP-терапія в медичному центрі «Омега-Київ» дає відмінні результати високу ефективність процедури, при доступній ціновій політиці.

    Записатися на PRP-терапію Ви можете по телефону: (044) 333-4-333. Ми чекаємо Вас в медичному центрі «Омега-Київ»!

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

PRP-терапія

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00