×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Лікувальний масаж

 

Ефективний лікувальний масаж

    Масаж для наших людей найчастіше асоціюється з чимось приємним і розслаблюючим, мало хто знає, що - це, перш за все, оздоровча процедура.

    Лікувальний масаж застосовується фахівцями в різних областях: терапії, травматології, ортопедії, неврології. В ортопедії оздоровчий масаж застосовується для боротьби зі сколіозами різних відділів хребта, для зняття напруги в м'язах, поліпшення кровотоку в м'яких тканинах і т.д. У кожного з видів процедури визначається своя ціна, адже масаж медичний може застосовуватися як в комплексі з іншими видами лікування, так і самостійно.

    Особливо часто лікувальний масаж призначають дітям для корекції проблем з нижніми і верхніми кінцівками, для загального оздоровлення дитячого організму. З усіх призначень лідирують напрямки від дитячих ортопедів.

Ортопеди призначають дітям лікувально-оздоровчий масаж при таких патологіях, як:

  • зміни тонусу м'язів: підвищення або зниження;
  • підвищення нервової збудливості пацієнта;
  • клишоногість або плоскостопість - при призначенні у дітей, лікувальний масаж дає дивовижні результати;
  • патології опорно-рухового апарату і його функціонування.

    Але не тільки немовлятам і дітям старшого віку призначають оздоровчий масаж, він показаний і дорослому населенню. Для дорослих показаннями до застосування лікувального масажу є такі стани, як:

  • ушкодження хребта і викривлення різного роду;
  • розтягнення зв'язок і наслідки переломів;
  • радикуліт.

    Масаж оздоровчий при радикуліті допомагає полегшити стан пацієнта, поліпшити його самопочуття за рахунок впливу на м'язи.
Медичний центр з фахівцями, які допоможуть відновитися після травм, існує в такому місті, як Київ. Ціна може змінюватись в залежності від категорії фахівця, від типу захворювання та ін.

    Але є і протипоказання для того, щоб застосувати лікувальний медичний масаж. До них можна віднести такі стани людського організму, як наявність гнійничкових захворювань. В цьому випадку може відбуватися поширення захворювання на інші ділянки. Медичний масаж ні в якому разі не можна починати проводити при онкологічних захворюваннях і захворюваннях крові. Це може не тільки, не поліпшити стан людини, а й спричинити за собою різке погіршення за рахунок прискорення поширення захворювання. При запальних процесах він теж протипоказаний, адже при поліпшенні кровотоку, який відбувається при лікувальному масажі, інфекції поширюються по організму людини з небувалою швидкістю.

    Як вже говорилося раніше, вартість оздоровчих лікувальних маніпуляцій може варіюватися між різними величинами і на це може бути багато причин.

    Лікувальний масаж в Києві проводиться в кілька етапів: початковий, основний і заключний. Все починається з погладжувань, спрямованих на розслаблення пацієнта, далі йдуть розтирання. Вони на кшталт погладжувань, але вже із застосуванням сили. Слідом йде розминка м'язів, що особливо добре застосовується при різного роду порушення тонусу м'язів і заключним етапом йдуть вичавлювання. Крім того, варто згадати, що кожний новий рух в масажі чергується з погладжуваннями і повторюється по три рази. Наприклад, масаж спини починається з трьох погладжувань від попереку до плечей по трьох смугах: хребет, серединна лінія і бічні лінії спини, потім один з прийомів розминання, наприклад, подушечками пальців. Цей прийом також проводиться три рази за трьома лініями спини і далі знову три рази йде погладжування.
Ціна масажу в медичному центрі «Омега-Київ» доступна.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Лікувальний масаж

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00