×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Реабілітація після артроскопії

Як проходить реабілітація після артроскопії

    Артрокопія - хірургічний метод лікування колінного суглоба. Як і після будь-якого оперативного втручання, після артрокопіі необхідно відновити організм.

    Реабілітація після атроскопіі - дуже важливий етап лікування. У післяопераційний період рекомендується дотримуватися вказівок лікаря-ортопеда. Залежно від характеру і сили пошкодження, лікар призначає курс реабілітації після атроскопіі.

    Загальні правила допоможуть значно прискорити процес одужання. На початку важливо не навантажувати хвору ногу, для перерозподілу ваги використовуються милиці. Їх застосування може знадобитися від кількох тижнів до кількох місяців в залежності від тяжкості. Не допускайте отримання травм, будьте обережні під час руху і якщо є сумніви, що ви не впораєтеся, з тим чи іншим рухом краще почекати.
Реабілітація після атроскопіі полягає в поступовому збільшенні фізичної сили і витривалості організму. В якості відновлювальних процедур рекомендується велотренажер, гімнастика, плавання. Потрібно виконувати вправи, що виключають різкі і сильні рухи. Підвищення навантаження контролює лікар, без його рекомендації самостійно змінювати план реабілітації заборонено. Передчасне збільшення фізичного навантаження може привести не тільки до погіршення стану, але і травм.

    Реабілітація після атроскопіі в Києві проводиться в спеціалізованому центрі. Фахівці з реабілітації в індивідуальному порядку складають програму, дотримуватися режиму якій необхідно повністю. Хороший результат після операції, підкріплений правильно проведеною реабілітацією, призведе до дуже швидкого відновлення нормальної життєдіяльності людини без обмеження руху. Етап реабілітації досить тривалий, проте його потрібно проходити від початку до кінця.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Реабілітація після артроскопії

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00