Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Реабілітація після перелому

Грамотна реабілітація після перелому

    Перелом для людини в будь-якому віці є не просто складною травмою, а й небезпечною. Майже всі види переломів вимагають медикаментозного лікування, оперативного втручання зі стабільною фіксацією кісткових фрагментів і правильного реабілітаційного періоду, який передбачає скорочення відновного проміжку і термінів тимчасової непрацездатності.

    Головною проблемою під час зрощування кістки є час загоєння - реабілітація після перелому, якому необхідно приділити велику увагу.

    Реабілітація після перелому - це сукупність спеціально підібраних медичних, соціальних, психологічних заходів, спрямованих на одужання пацієнта.

Реабілітація при переломах включає:

  • вживання індивідуально підібраних медикаментів;
  • правильне харчування;
  • спостереження у лікуючого травматолога;
  • оздоровляючі процедури після перелому включають фізіотерапію, лікувальну фізкультуру, масаж.

    У медичному центрі «Омега-Київ» досвідчені лікарі-травматологи індивідуально розробляють методи реабілітації після будь-яких переломів. Важливими моментами даних методів є те, що кістковий регенерат після оперативного втручання своєчасно піддається адекватному навантаженню, що сприяє швидкій диференціації мультипотентних гистиоцитів в зоні перелому. Також використовується комплексна програма, яка спрямована на зрощування кісткової тканини, що скорочує тривалість лікування хворих з кістково-суглобової травмою.

    У сучасній лабораторії «Омега-Київ» проводять оцінку щільності кісткової тканини, діагностику порушень цілісності кістки, її структури, виявлення вихідної структури кістки і м'язів.

Індивідуальну програму реабілітації, спеціально розроблену лікарями «Омега-Київ», можна розділити на основні періоди:

  1. Перший включає визначення типу перелому, ступінь пошкодження і функціональні порушення. Визначають спосіб відновлення суглобової поверхні, кістки і фіксації фрагментів перелому, раціональне хірургічне лікування без ускладнень. При виборі тактики, основним є відновлення кісткової тканини, м'якотканинних структур, яке і визначає консервативна чи оперативна терапія буде проводитись.
  2. Другий передбачає пасивну мобілізацію сгинально-розгинальних і просупінаціонних рухів після оперативного втручання. В даний час проводиться ізометрична гімнастика пошкодженої ділянки, однак для психологічної адаптації пацієнта можливо пошкоджену ділянку або кінцівку поміщають на пов'язці або накладають гіпс.
  3. У третьому етапі відбувається регенерація під наглядом лікаря, реабілітація після перелому. Здійснюється догляд за пошкодженою ділянкою і починається період активної мобілізації рухів. Призначається комплекс фізіотерапевтичних процедур - це масаж, електростимуляція м'язів, фізичні вправи.
  4. Четвертий передбачає амбулаторне лікування. Пацієнт направлений на поступове збільшення фізичних навантажень і відновлення трудової діяльності.

    Реабілітація переломів є головним моментом для пацієнта, так як належна увага і правильне лікування сприяє швидкому одужанню без ускладнень і наслідків.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Реабілітація після перелому

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00