×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Реабілітація після вивиху

На чому базується реабілітація після вивиху

    Лікування та реабілітація після вивиху плечового суглоба до теперішнього часу залишається однією з актуальних проблем у травматології. Вивихи плеча зустрічаються дуже часто, до 1,7% від усіх видів травм серед населення будь-якого віку.
    Такі патології передбачають консервативне лікування, яке включає в себе вправлення вивиху, іммобілізацію, лікування, спрямоване на відновлення.

    Після ліквідації травми, застосовують гіпсову або брейсову іммобілізацію плечового суглоба на термін від 3 до 4 тижнів у молодих людей і короткочасну косиночну іммобілізацію у літніх. Протягом перших 5 днів після вправляння вивиху консервативне лікування передбачає призначення медикаментів і місцевих фізіотерапевтичних процедур, комплексу лікувальної фізкультури.

    Після закінчення періоду іммобілізації проводиться реабілітація плечового суглоба, людина робить вправи на відновлення нормальних рухів, зміцнення динамічних стабілізаторів плеча, м'язів лопатки і отримує пропріорецептивні тренування. Лікувальна гімнастика і фізіотерапія складається індивідуально для кожного клієнта досвідченими лікарями ортопедами-травматологами в медичному центрі «Омега-Київ».
Реабілітація триває 3-4 місяці, після чого пацієнти повертаються до фізичної активності і занять нефізичними видами трудової діяльності. Однак, при вивиху плеча реабілітація у спортсменів проводиться із застосуванням ортопедичного виробу - Брейс, який необхідно носити протягом 4 місяців.

    Якщо стався перелом плечового суглоба, реабілітація включає в себе комплексні вправи для суглобів верхньої кінцівки з застосуванням апаратних тренажерів. Медичний центр «Омега-Київ» передбачає використання мануальної терапії контрактур, на стаціонарному етапі пацієнтів, які мають вивих плечового суглоба.

    Реабілітація після операції на плечовому суглобі є найбільш важливою, так як необхідно проводити пасивно-активні рухи в плечовому суглобі до закінчення термінів. В післяопераційному періоді, коли кінцівка пацієнта зафіксована, відновлення полягає у використанні ізометричних напружень м'язів травмованого сегмента і динамічних для нефіксованих ділянок і ідеомоторних вправ. Після оперативного втручання, а також вивиху плеча і плечового суглоба застосовуються різні пов'язки і пристосування, які підбираються індивідуально в залежності від тяжкості травми. У медичному центрі «Омега-Київ» застосовуються пов'язки Дезо, Вельпо, гіпсово-шинні, гіпсові, шарнірні, функціональні маніпулятори, витягають шини і апарати.

 

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Реабілітація після вивиху

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00