Вертебрологія

Вертебролог – лікар, який спеціалізується на лікуванні хвороб опорно-рухової системи та хребта.

Ветебрологія в медичному центрі «Омега-Київ» представляє новий міждисциплінарний напрямок медицини, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням різноманітних захворювань хребта. Вертебрологічне обстеження втілює цілий комплекс методик з суміжних областей – неврології, ортопедії, травматології та мануальної терапії з застосуванням сучасних апаратних технологій.

Перевагою вертебрологічних досліджень у клініці «Омега-Київ» є унікальний комплекс лікувальних і реабілітаційних послуг, спрямованих на діагностику і лікування розладів і дисфункцій хребта. Спектр методик і апаратних можливостей передбачає застосування:

 • медикаментозних курсів
 • малоінвазивних втручань
 • складних оперативних методик
 • терапевтичних процедур (мануальна терапія, фізіотерапія, масаж)

Показання до відвідування лікаря-вертебролога

Понад 80% людей страждають від періодичних або ж хронічних болів у спині, що служить показанням до відвідування лікаря-вертебролога. Звернутися до досвідченого фахівця за допомогою слід при появі наступних явно виражених симптомів:

 • регулярні головні болі
 • біль у спині, зміна її характеру
 • біль, «віддає» в інші органи
 • слабкість верхніх і нижніх кінцівок
 • проблеми в тазової області

Болі, як і легкий дискомфорт в області хребта служать приводом для негайного звернення до лікаря.

Діагностика в вертебрології

Своєчасна діагностика джерела больових відчуттів служить, як важливою профілактичною мірою, так і забезпечує швидке і ефективне лікування захворювання. Висококваліфіковані лікарі клініки «Омега-Київ» мають широкий спектр апаратних можливостей для діагностики дисфункцій хребта на будь-якій стадії розвитку недуги:

 • потужний комп'ютерний томограф «PhilipsBriliane 64»
 • магнітно-резонансний томограф «PhilipsAchievaT 16CH»
 • ультразвуковий сканер «VOLUSON 730 Pro»

Сучасні апаратні методики діагностики в медичному центрі «Омега-Київ» дозволяють нашому лікарю-вертебрологу вищої категорії повністю обстежити проблемну область хребта, поставити точний діагноз і підібрати ефективне лікування.

Методи лікування в вертебрології

    У клініці «Омега-Київ» представлений комплекс методів, що застосовуються для лікування розладів хребта. Приводом для призначення лікування служить детальне обстеження, після чого лікар вибирає комплекс медичних заходів для профілактики або лікування захворювання.

    Медикаментозні методи лікування застосовуються в якості допоміжних складових комплексу заходів з усунення проблеми. У клініці «Омега-Київ» також застосовують паравертебральні блокади – внутрішньосуглобові блокади великих суглобів за допомогою медичних препаратів групи хондропротектори.

    Реабілітаційні процедури в клініці «Омега-Київ» включають електрофорез, масаж, м'яку мануальну терапію і спеціальну фізкультуру, яка служить як лікуванням, так і профілактикою ряду захворювань.

    Апаратні методики лікування дисфункцій хребта припускають унікальний комплекс заходів із застосуванням кращих апаратних технологій сучасності. Так, клініка «Омега-Київ» відноситься до числа обраних медичних центрів столиці, де проводять:
    ударно-хвильову терапію – використання акустичних хвиль для лікування і профілактики різноманітних патологій, в тому числі і хребта
    тракомпьютер – сухе імпульсне витягування хребта і великих суглобів з комп'ютерним контролем сили впливу апарату. Процедура вважається найбільш безпечним видом тракції, оскільки повністю виключає можливість зайвого розтягування м'язових волокон.

Чому варто звернутися до вертебролога клініки «Омега-Київ»?

    Звертаючись за медичною допомогою та консультацією в клініку «Омега-Київ», ви отримуєте можливість якісної діагностики та ефективного лікування під наглядом лікаря-вертебролога вищої категорії. Більше того, сучасне апаратне оснащення клініки гарантує своєчасне виявлення захворювання на ранній стадії.

    Ми чекаємо вас за адресою вул. М.Максимовича, 10. Всю необхідну інформацію ви можете отримати за телефоном (044) 333-4-333.

Часті питання по вертебрології

1. Хто такий лікар-вертебролог?

Вертебролог – це лікар, в професійну компетенцію якого входиьт лікування хвороб хребта. Це спеціаліст, який володієт методами діагностики й лікування захворювань хребта, пояснюючи їх вплив на організм людини.

2. Що лікує вертебролог?

Вертебролог допомагає пояснити вплив кожного хребця на організм людини. Існує цілий ряд захворювань, які лікує цей спеціаліст:

 • Грижі міжхребцевих дисків;
 • Дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта;
 • Аномалії розвитку хребта,
 • Деформації хребетного стовпа;
 • Наслідки травм хребта й інші.

 

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Галина 13.11.2018, 11:10
Хочу выразить благодарность врачу от Бога Тернопольскому Сергею Петровичу за его высочайший профессионализм и неравнодушие,отзывчивость.Сергей Петрович сумел вникнуть в мои многолетние проблемы со здоровьем,найти причину и назначить грамотное лечение, благодаря чему мне стало доступным то, в чём я давно себе отказывала.Спасибо Вам огромное!!!
Недоліки: Нет
Відповісти +2
Медицинский центр Омега-Киев 14.11.2018, 12:16
Добрый день, Галина. Мы очень рады, что Вам понравилось качество обслуживания и уровень компетентности наших врачей. Спасибо Вам за позитивный отзыв.
Відповісти +4
Марина 11.03.2017, 16:51
С детства занимаюсь боксом. На очередной тренировке боксировала с использованием гантели (2 кг) Главным условием этого упражнения является то, что нужно держать в напряжении мышцы спины, но так вышло, что мышцы спины расслабились и при размахе руки я почувствовала резкую боль в спине. Болеть продолжало в течении месяца. По рекомендации знакомого, я обратилась к Сергею Петровичу, он в свою очередь назначил курс лечения, и вот я как новенькая, большое спасибо.
Відповісти -7
Медицинский центр Омега-Киев 13.03.2017, 10:59
Уважаемая Марина, спасибо Вам за отзыв. Мы очень рады, что Вы остались довольны обслуживанием в нашем медицинском центре. Всегда рады видеть Вас.
Відповісти +1
Александр Миронов 01.03.2017, 16:50
Прошел курс лечения в данном учреждении, страдал частыми болями в области позвоночника, спина начинала ныть как только встав с кровати. На курсе был назначен лечебный процесс, Сергей Петрович лично консультировал меня, делал некоторые процедуры , очень отличный врач, умелые у него руки. Так за 2 недели у меня ушла каждодневная боль, стал чувствовать себя гораздо комфортнее, после этого, проходил еще небольшие профилактические занятия. Очень хороший центр.
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 03.03.2017, 15:00
Добрый день, Александр Миронов. Спасибо Вам за отзыв и за то, что выбрали наш медицинский центр. Мы обязательно передадим Ваши слова благодарности Сергею Петровичу. Всегда рады видеть Вас в нашем центре!
Відповісти -12
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00