Комп'ютерна томографія в "Омега-Київ"

 Комп'ютерна томографія - метод діагностики внутрішніх органів, який полягає в багатошаровому скануванні досліджуваної ділянки за допомогою рентгенівських променів. Основною відмінністю комп'ютерної томографії від рентгена, є тривимірне розширення знімка, яке моделюється за допомогою комп'ютера. Це дозволяє розглянути досліджуваний орган і визначити мінімальні зміни.
Особливість методу діагностики полягає в можливості проводити обстеження із застосуванням контрастної речовини. Рентгеноконтрастний препарат вводиться в організм з метою детально розглянути судинне дерево.


infogra-kt-02

Коли застосовують КТ?

Комп'ютерна томографія призначається для детального дослідження внутрішніх органів і систем організму людини. Метод є універсальним, безболісним і безпечним.

КТ може бути призначено при:

 • Ураженні суглобів, переломах, вивихах кінцівок;
 • Патологіях хребта: остеомієліт, остеопороз;
 • Черепно-мозкових травмах, ударах голови;
 • Дослідженнях ендокринологічного характеру (щитовидної залози);
 • Обстеженні органів шлунково-кишкового тракту;
 • Патологічних змінах судин, діагностики аневризм;
 • Діагностика органів сечостатевої системи.

Також, комп'ютерна томографія є ефективним методом діагностики при підозрі на наявність пухлин і кіст в організмі пацієнта. За рахунок тривимірної візуалізації органів і структур, вдається визначити точне розташування, розмір і форму новоутворення.

Як проходить обстеження?

Перед процедурою комп'ютерної томографії, в залежності від досліджуваного органу, може знадобитися спеціальна підготовка. Перед оглядом органів черевної порожнини може знадобиться введення контрастної речовини до проведення томографії. Обов'язковою умовою перед комп'ютерною томографією будь-якого органу і системи є відмова від пиття і їжі за пару годин до призначеного обстеження.

Перед процедурою необхідно зняти всі металеві предмети і прикраси, надіти просторий одяг. Далі необхідно лягти на стіл і зайняти зручне положення. Під час процедури заборонено рухатися, міняти розташування - будь-які рухи негативно впливають на якість зображення і знижують інформативність.

Під час процедури, пацієнт в процедурній знаходиться один. Але дослідження проходить під ретельним контролем лікарів із сусіднього приміщення. Також, томограф оснащений системою зворотного зв'язку, що дозволяє фахівцям чути пацієнта.

При проведенні КТ з контрастом, пацієнту перед процедурою внутрішньовенно вводиться спеціальний препарат. Необхідність введення контрасту полягає в показанні в обстеженні судинного дерева. Подальші дії пацієнта не відрізняються від процедури КТ без контрастної речовини.

Комп'ютерна томографія в медичному центрі Омега-Київ

Кабінет комп'ютерної томографії в нашій клініці оснащений апаратом високого класу - Philips Brilliance 64. Цей мультидетекторний сканер є одним з найкращих КТ систем на ринку. Апарат успішно використовується для візуалізації серця з функцією ЕКГ-синхронізації, легень, черевної порожнини, ангіографії, онкології, травматології та педіатрії. Комплектація 64-канального сканера Brilliance CT повністю відповідає принципу «Розумно і просто», використовуваному для підвищення ефективності надання медичної допомоги, дозволяє значно зменшити тривалість сканування отримувати сотні тонких анатомічних зрізів з подальшою високорозрішаючою реконструкцією і 3D-моделюванням, а також значно знизити променеве навантаження на пацієнта.

Переваги нашого центру:

 • Всі дослідження, включаючи таку процедуру як КТ, проводяться відповідно до європейських стандартів якості.
 • Аналіз отриманих даних проводять лікарі вищої категорії.
 • Введення контрастної речовини здійснюється сучасним автоматичним інжектором Ulrich. Безпека і надійність для пацієнта забезпечується вбудованою системою контролю тиску, ультразвуковими датчиками для запобігання ін'єкції повітря, системою трубок, які перешкоджають зворотному току рідини і наявністю спеціального фільтра для дрібних частинок.
 • Проведення ангіографічного дослідження з 3D-моделюванням.
 • Проведення дослідження тонкої кишки - КТ-ентерографія із застосуванням нейтральної контрастної речовини.
 • Проведення дослідження товстої кишки-КТ-колонографія із застосуванням нейтральної контрастної речовини «Діагнол».
 • Мінімальне променеве навантаження на пацієнта при проведенні всіх досліджень.
 • Якісна томографія в Києві для пацієнтів з вагою до 200 кг.
 • Висновок видається в день обстеження
 • Всі пацієнти отримують запис дослідження на DVD + R диск.
 • Наявність цифрового архіву даних всіх пацієнтів дозволяє проводити ретроспективний аналіз проведеного дослідження.
 • Найнижчі ціни на комп'ютерну томографію преміум-класу.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
кононенко анна владимировна 05.11.2019, 12:50
Была на кт в филиале по ул. Малышка. Не понравилось обслуживание и квалификация медсестер.Время фактического приема сильно отличается от времени по записи (ожидала почти час). Медсестра в вену попала с ПЯТОГО раза!!! Забинтовала обе руки в суставах и отправила в холл пить воду. КАК если у меня руки в суставах перебинтованы?!!!
Вообщем, после посещения этого филиала остался неприятный осадок.
Обслуживалась в Омеге на Владимирской - совершенно другие впечатления и оценка....
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 05.11.2019, 16:54
Уважаемая Анна Владимировна, Искренне сожалеем, что посещение нашего медицинского центра оставило у вас неприятное впечатление. Обращаем ваше внимание, что установка катетера для введения контрастного вещества - достаточно сложная процедура, требующая немало времени. Медперсонал должен убедиться, что катетер правильно размещен и поспешность тут может стоить пациенту здоровья. В любом случае сотрудники отделения не хотели Вас обидеть или нанести вред и мы всегда рады видеть Вас в нашем медицинском центре.
Відповісти 0
Владимир 26.10.2019, 14:23
Спасибо за быструю обработку результатов КТ. Это очень важно для любого пациента,когда диагноз под вопросом.
Переваги: Приветливость, оперативность
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 28.10.2019, 09:19
Добрый день, Владимир! Спасибо за позитивный отзыв. Мы постоянно работаем над повышением качества наших услуг. Искренне надеемся, что и в дальнейшем будем оправдывать ваше доверие
Відповісти 0
Александр 14.10.2019, 11:35
Было бы смешно, если бы....
Проходил КТ, протокол номер 19100801. В протоколе описано состояния органа который у меня был удален хирургическим путем !!! ???.
Продолжать ?
При контакте говорят: "Можем вернуть 200 гр. из 3700".
Переваги: Попробуйте найти сами в этой ситуации.
Недоліки: Читайте мой комметарий.
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 15.10.2019, 10:31
Уважаемый Александр. Спасибо за ваш отзыв. Мы изучили всю ситуацию. В нашей клинике вы прошли два обследования - КТ и МРТ, которые были выполнены в полном объеме, с внутривенным контрастированием, согласно стандартам лучевой диагностики без нарушений процедуры. Протокол МРТ обследования описан абсолютно корректно, и в нем указано об удаленном органе и описаны изменения по основному заболеванию. Однако в заключении КТ врач допустил техническую ошибку, не удалив из протокола абзац об органе, который у вас удален. Часть, касающаяся вашего основного заболевания описана полностью и корректно. Анализируя ошибку следует отметить, что после лечения, которое вы недавно прошли по поводу основного заболевания, изменились топографические изображения данной анатомической области и развились фиброзные изменения, которые на КТ, в силу физических ограничений метода, врач не мог объективно отличить. Приносим извинения. Предлагаем сделать альтернативное заключение по данным обследованиях в другом отделении центра.
Відповісти 0
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00