Комп'ютерна томографія в "Омега-Київ"

 Комп'ютерна томографія - метод діагностики внутрішніх органів, який полягає в багатошаровому скануванні досліджуваної ділянки за допомогою рентгенівських променів. Основною відмінністю комп'ютерної томографії від рентгена, є тривимірне розширення знімка, яке моделюється за допомогою комп'ютера. Це дозволяє розглянути досліджуваний орган і визначити мінімальні зміни.
Особливість методу діагностики полягає в можливості проводити обстеження із застосуванням контрастної речовини. Рентгеноконтрастний препарат вводиться в організм з метою детально розглянути судинне дерево.


infogra-kt-02

Коли застосовують КТ?

Комп'ютерна томографія призначається для детального дослідження внутрішніх органів і систем організму людини. Метод є універсальним, безболісним і безпечним.

КТ може бути призначено при:

 • Ураженні суглобів, переломах, вивихах кінцівок;
 • Патологіях хребта: остеомієліт, остеопороз;
 • Черепно-мозкових травмах, ударах голови;
 • Дослідженнях ендокринологічного характеру (щитовидної залози);
 • Обстеженні органів шлунково-кишкового тракту;
 • Патологічних змінах судин, діагностики аневризм;
 • Діагностика органів сечостатевої системи.

Також, комп'ютерна томографія є ефективним методом діагностики при підозрі на наявність пухлин і кіст в організмі пацієнта. За рахунок тривимірної візуалізації органів і структур, вдається визначити точне розташування, розмір і форму новоутворення.

Як проходить обстеження?

Перед процедурою комп'ютерної томографії, в залежності від досліджуваного органу, може знадобитися спеціальна підготовка. Перед оглядом органів черевної порожнини може знадобиться введення контрастної речовини до проведення томографії. Обов'язковою умовою перед комп'ютерною томографією будь-якого органу і системи є відмова від пиття і їжі за пару годин до призначеного обстеження.

Перед процедурою необхідно зняти всі металеві предмети і прикраси, надіти просторий одяг. Далі необхідно лягти на стіл і зайняти зручне положення. Під час процедури заборонено рухатися, міняти розташування - будь-які рухи негативно впливають на якість зображення і знижують інформативність.

Під час процедури, пацієнт в процедурній знаходиться один. Але дослідження проходить під ретельним контролем лікарів із сусіднього приміщення. Також, томограф оснащений системою зворотного зв'язку, що дозволяє фахівцям чути пацієнта.

При проведенні КТ з контрастом, пацієнту перед процедурою внутрішньовенно вводиться спеціальний препарат. Необхідність введення контрасту полягає в показанні в обстеженні судинного дерева. Подальші дії пацієнта не відрізняються від процедури КТ без контрастної речовини.

Комп'ютерна томографія в медичному центрі Омега-Київ

Кабінет комп'ютерної томографії в нашій клініці оснащений апаратом високого класу - Philips Brilliance 64. Цей мультидетекторний сканер є одним з найкращих КТ систем на ринку. Апарат успішно використовується для візуалізації серця з функцією ЕКГ-синхронізації, легень, черевної порожнини, ангіографії, онкології, травматології та педіатрії. Комплектація 64-канального сканера Brilliance CT повністю відповідає принципу «Розумно і просто», використовуваному для підвищення ефективності надання медичної допомоги, дозволяє значно зменшити тривалість сканування отримувати сотні тонких анатомічних зрізів з подальшою високорозрішаючою реконструкцією і 3D-моделюванням, а також значно знизити променеве навантаження на пацієнта.

Переваги нашого центру:

 • Всі дослідження, включаючи таку процедуру як КТ, проводяться відповідно до європейських стандартів якості.
 • Аналіз отриманих даних проводять лікарі вищої категорії.
 • Введення контрастної речовини здійснюється сучасним автоматичним інжектором Ulrich. Безпека і надійність для пацієнта забезпечується вбудованою системою контролю тиску, ультразвуковими датчиками для запобігання ін'єкції повітря, системою трубок, які перешкоджають зворотному току рідини і наявністю спеціального фільтра для дрібних частинок.
 • Проведення ангіографічного дослідження з 3D-моделюванням.
 • Проведення дослідження тонкої кишки - КТ-ентерографія із застосуванням нейтральної контрастної речовини.
 • Проведення дослідження товстої кишки-КТ-колонографія із застосуванням нейтральної контрастної речовини «Діагнол».
 • Мінімальне променеве навантаження на пацієнта при проведенні всіх досліджень.
 • Якісна томографія в Києві для пацієнтів з вагою до 200 кг.
 • Висновок видається в день обстеження
 • Всі пацієнти отримують запис дослідження на DVD + R диск.
 • Наявність цифрового архіву даних всіх пацієнтів дозволяє проводити ретроспективний аналіз проведеного дослідження.
 • Найнижчі ціни на комп'ютерну томографію преміум-класу.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Евгения Заброда 16.03.2020, 13:34
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка чи є якісь обмеження для проведення "КТ легень (низькодозове)" для дитини 8 років?
Відповісти 0
Медичний центр Омега-Київа 16.03.2020, 15:35
Доброго дня. Ні, вікових обмежень для проведення КТ легень (низькодозове) немає. Записатись на зручний для вас час можна за тел: 0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного.
Відповісти 0
Цесько Светлана 17.12.2019, 22:08
Добрый вечер! Хочу поинтересоваться, как такое может быть?
Вчера маме делали «КТ органів черевної порожнини, органів тазу та органів грудної клітини (контраст)» в отделении на ул. А. Малышко 39. Мало того, что врач-рентгенолог не хотела делать, то что назначил лечащий врач, пока мама не настояла, так сегодня мы еще получили описание, не соответствующее действительности. Маме 71 год, и естественно, кроме того диагноза, по поводу которого делалось КТ, имеется целый «букет» заболеваний (и есть такие же КТ, например, полугодичной давности). Но ведь это не означает, что все остальные органы можно «пропустить»? Да, почки нет – это написано верно, но остально: «щитовидна залоза звичайних розмірів і щільності. Молочні залози без видимих уражень. Печінка звичайних розмірів і щільності з рівними контурами. Підшлункова залоза звичайних розмірів і щільності...." Исчезла киста с поджелудочной! Пропал холецистит! Печень ВДРУГ стала нормальных размеров! А щитовидка просто ВОССТАНОВИЛАСЬ!!!!! И даже узлы исчезли!!!! Хочу спросить вот что: «лікар-рентгенолог Гриценко І. Й» на самом деле делала КТ этих органов? И ей можно ВЕРИТЬ?!
Переваги: ?
Недоліки: неправдивое заключение!!!
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 18.12.2019, 14:26
Уважаемая Светлана, мы искренне сожалеем, что посещение нашего медицинского центра оставило у Вас неприятное впечатление. По всем возникшим вопросам и замечаниям мы готовы дать объяснения и дополнительную консультацию Вам и Валентине Федоровне в отделении нашего центра в удобное вам время. С уважением, администрация медицинского центра «Омега-Киев».
Відповісти 0
Зоряна 04.12.2019, 18:41
Дякую персоналу клініки за тепле відношення і уважність! Велика подяка лаборантам, лікарям за скурпульозність і уважність! Дбайливе і професійне відношення до своєї роботи комусь рятує життя!!! Дякую Вам!!!
Переваги: Професіоналізм
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 05.12.2019, 09:44
Доброго дня, Зоряно! Дякуємо Вам за відгук і за те, що обрали наш медчний центр. Щиро сподіваємось, що і в подальшому будемо виправдовувати вашу довіру!
Відповісти 0
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00