Комп'ютерна томографія в "Омега-Київ"

 Комп'ютерна томографія - метод діагностики внутрішніх органів, який полягає в багатошаровому скануванні досліджуваної ділянки за допомогою рентгенівських променів. Основною відмінністю комп'ютерної томографії від рентгена, є тривимірне розширення знімка, яке моделюється за допомогою комп'ютера. Це дозволяє розглянути досліджуваний орган і визначити мінімальні зміни.
Особливість методу діагностики полягає в можливості проводити обстеження із застосуванням контрастної речовини. Рентгеноконтрастний препарат вводиться в організм з метою детально розглянути судинне дерево.


infogra-kt-02

Коли застосовують КТ?

Комп'ютерна томографія призначається для детального дослідження внутрішніх органів і систем організму людини. Метод є універсальним, безболісним і безпечним.

КТ може бути призначено при:

 • Ураженні суглобів, переломах, вивихах кінцівок;
 • Патологіях хребта: остеомієліт, остеопороз;
 • Черепно-мозкових травмах, ударах голови;
 • Дослідженнях ендокринологічного характеру (щитовидної залози);
 • Обстеженні органів шлунково-кишкового тракту;
 • Патологічних змінах судин, діагностики аневризм;
 • Діагностика органів сечостатевої системи.

Також, комп'ютерна томографія є ефективним методом діагностики при підозрі на наявність пухлин і кіст в організмі пацієнта. За рахунок тривимірної візуалізації органів і структур, вдається визначити точне розташування, розмір і форму новоутворення.

Як проходить обстеження?

Перед процедурою комп'ютерної томографії, в залежності від досліджуваного органу, може знадобитися спеціальна підготовка. Перед оглядом органів черевної порожнини може знадобиться введення контрастної речовини до проведення томографії. Обов'язковою умовою перед комп'ютерною томографією будь-якого органу і системи є відмова від пиття і їжі за пару годин до призначеного обстеження.

Перед процедурою необхідно зняти всі металеві предмети і прикраси, надіти просторий одяг. Далі необхідно лягти на стіл і зайняти зручне положення. Під час процедури заборонено рухатися, міняти розташування - будь-які рухи негативно впливають на якість зображення і знижують інформативність.

Під час процедури, пацієнт в процедурній знаходиться один. Але дослідження проходить під ретельним контролем лікарів із сусіднього приміщення. Також, томограф оснащений системою зворотного зв'язку, що дозволяє фахівцям чути пацієнта.

При проведенні КТ з контрастом, пацієнту перед процедурою внутрішньовенно вводиться спеціальний препарат. Необхідність введення контрасту полягає в показанні в обстеженні судинного дерева. Подальші дії пацієнта не відрізняються від процедури КТ без контрастної речовини.

Комп'ютерна томографія в медичному центрі Омега-Київ

Кабінет комп'ютерної томографії в нашій клініці оснащений апаратом високого класу - Philips Brilliance 64. Цей мультидетекторний сканер є одним з найкращих КТ систем на ринку. Апарат успішно використовується для візуалізації серця з функцією ЕКГ-синхронізації, легень, черевної порожнини, ангіографії, онкології, травматології та педіатрії. Комплектація 64-канального сканера Brilliance CT повністю відповідає принципу «Розумно і просто», використовуваному для підвищення ефективності надання медичної допомоги, дозволяє значно зменшити тривалість сканування отримувати сотні тонких анатомічних зрізів з подальшою високорозрішаючою реконструкцією і 3D-моделюванням, а також значно знизити променеве навантаження на пацієнта.

Переваги нашого центру:

 • Всі дослідження, включаючи таку процедуру як КТ, проводяться відповідно до європейських стандартів якості.
 • Аналіз отриманих даних проводять лікарі вищої категорії.
 • Введення контрастної речовини здійснюється сучасним автоматичним інжектором Ulrich. Безпека і надійність для пацієнта забезпечується вбудованою системою контролю тиску, ультразвуковими датчиками для запобігання ін'єкції повітря, системою трубок, які перешкоджають зворотному току рідини і наявністю спеціального фільтра для дрібних частинок.
 • Проведення ангіографічного дослідження з 3D-моделюванням.
 • Проведення дослідження тонкої кишки - КТ-ентерографія із застосуванням нейтральної контрастної речовини.
 • Проведення дослідження товстої кишки-КТ-колонографія із застосуванням нейтральної контрастної речовини «Діагнол».
 • Мінімальне променеве навантаження на пацієнта при проведенні всіх досліджень.
 • Якісна томографія в Києві для пацієнтів з вагою до 200 кг.
 • Висновок видається в день обстеження
 • Всі пацієнти отримують запис дослідження на DVD + R диск.
 • Наявність цифрового архіву даних всіх пацієнтів дозволяє проводити ретроспективний аналіз проведеного дослідження.
 • Найнижчі ціни на комп'ютерну томографію преміум-класу.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Мария 13.06.2019, 20:26
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, обмеження по вазі для КТ з контрастом. Чи є додаткові оплати зважаючи на вагу? На руки видають диск, заключення і знімок? Дякую!
Відповісти 0
Медицинский центр Омега Киев 14.06.2019, 09:53
Доброго дня, Маріє. Вага пацієнта має бути до 200 кг. Всі пацієнти отримують висновок, плівку і диск з дослідженням після проведення процедури КТ. З вартістю послуг Ви можете ознайомитись тут:https://www.omega-kiev.ua/ru/tseny-otdeleniya-trutenko.html#podrazdel510 ніяких додаткових оплат немає.
Відповісти 0
Анна 17.04.2019, 22:53
В Омега Киев МРТ (вул.Максимовича 10), сьогодні провели близько 3х годин свого життя.
Все по правилам, за 2 дні запис на КТ на певний час. Далі "здрастє" на рецепшен, де засідає 4 дівчат, відповідають - заповнюйте 2 сторінки анкети. (Вибачте, а ви що робите, якщо нам писати?) Під час заповнення, зіткнулись з головною прибиральницею закладу. Я зрозуміла, що вона головна по її широким рухам шваброю, якою вона майже торкалась наших ніг, а пізніше приперла пилосос і голосно гублячи його частини, так само широко, гордо робила свою справу абсолютно не зважаючи на клієнтів. Мрак. А клієнти, тут ще ті: після операційні, з онко, жовті, зелені, вагітні. Майже всі із супроводом. Заповнили анкету. А далі? Чекайте - відказує рецепшн.
Згодом з'являється лаборант, забирає маму і вона за 5 хв.повертається пити 1.5л.води. Через те, що вона не великого росу, хворіє майже 2 роки, 1.5л.для неї забагато. Але правила загальні. П' є. Стакан із пластику, пивний, гнеться від ваги води - не пригодний.
Не маємо жодної інформації що коли, хвилюємось, чи вчасно заберуть маму до того, як водою тіло наповнеться. На тому ж рецепшені - все теж чекайте.
З венами у мами не дуже за місяці лікування, одна з пригодних - у хворій руці. Катетор пхають саме в неї. І за правилами Омеги його після смої процедури КТ треба тримати ще 15хв. Мама за свої штук 10 КТ, з таким варіантом вперше зіткнулась. Рука болить. Коли минуло 25 хвилин, рецепшен заспокоїв, що про нас пам'ятають. Зняли нарешті, зав' язали тупо бинтом!!! Звичайним, жорстким, від якого рука німіє. Тримати годину. Якби ми знали, придбали б свій бинт м'який.
Коли будуть готові результати - рецепшен зрозуміло, що не в курсі.

Висновок - рівень обслуговування в Омезі жахливий. Хворі - нещасні, безпорадні, терплячі і заслуговть на індивідуальний підхід. Порівнюючи з московським сервісом, ми сильно програємо.
Сподіваюсь, що керівництво закладу почує.
Переваги: ввічливо записують на прийом
Недоліки: сервіс
Відповісти +3
Медицинский центр Омега-Киев 19.04.2019, 10:31
Шановна Анно! Нам дуже шкода, що візит до нашого медичного центру заподіяв Вам незручності та виявився неприємним. Ми приносимо свої вибачення і обов'язково вживемо заходів щодо усунення всіх негативних моментів, щоб в подальшому не допустити подібної ситуації. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що заповнення анкет необхідно для правильного планування обстеження та інтерпретації отриманих даних. Інформаційна згода є встановленою формою, згідно Наказу МОЗ Украіни №110. Пацієнти, які до нас звертаються мають складну патологію, деякі у важкому стані і потребують супроводу. Тому кількість людей, які проходять через центр, набагато більша ніж кількість пацієнтів, а це вимагає частих прибирань. Ми обов'язково вживемо заходів, для того щоб наш персонал, не доставляв Вам дискомфорт. Прийом рідини необхідний для адекватної оцінки внутрішніх органів. Катетер для введення контрастної речовини повинен встановлюватися в хорошу вену, щоб не було екстравазації. Виймають катетер через 20-30 хвилин після процедури, для наявності венозного доступу в разі виникнення алергічних реакцій, для надання невідкладної допомоги. При накладення давлючої пов'язки використовується звичайний а не еластичний бинт, інакше не буде необхідного ефекту (гемостаз).
Відповісти 0
Анна 19.04.2019, 22:00
Я дуже вдячна Вам за швидку відповідь) Але, нажаль чи на щастя, маю з чим порвіняти рівень комфорту у схожих закладах. Анкети повсюди -- підхід інший. Персонал -- має відповіді! Кількість рідини не обов'язкове в такій кількості для всіх, бинт існує інший, що не допускає екстравазації та в цілому ставлення до кожного пацієнта має бути індивідуальне. Дякую ще раз, що почули. З повагою)
P.S. Результати нам не надали на наступний день у зазанчені 12год. Чекали до 13:30 і ледь встигли до лікаря.(
Відповісти -1
Инна 16.10.2018, 16:20
Хочу поблагодарить доктора Чуканова Александра Николаевича за консультацию и обследование с подробным описанием, а также медперсонал за хорошее обращение и умелые руки!
Переваги: Высокая квалификация специалистов
Відповісти +2
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00