Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

КТ гомілково-ступневих суглобів, ступнів

В медичному центрі "Омега-Київ" ви можете зробити КТ гомілково-ступневих суглобів і ступнів. Ця процедура дозволяє отримати зображення досліджуваної області в розрізі, без хірургічного втручання. Крім того, цей вид обстеження є безболісним і практично не несе ризиків заподіяти шкоду здоров'ю. У нашій клініці використовується новий сучасний комп'ютерний томограф Philips Briliance. Він може робити 64 знімка (зрізу-шару з зображеннями), з різних ракурсів і на заданій відстані. З його допомогою комп'ютер може відтворити високодеталізовану двох і тривимірну модель гомілковостопних суглобів і стоп. Отриманий результат буде проаналізовано висококваліфікованим лікарем-радіологом і може бути роздрукований, відправлений по e-mail або скопійований на запам'ятовуючий пристрій.


Комп'ютерна томографія має деякі переваги в діагностиці захворювань порівняно з іншими методами досліджень, особливо тому що вона чітко показує форму і точне місце розташування м'яких тканин і кісток в будь-якому «зрізі» стопи і гомілковостопного суглоба. КТ може допомогти лікарю відрізнити просту кісту від пухлини і будь-якої іншої патології кістки. КТ є більш точним методом обстеження, ніж звичайному рентген. Інформація про стадії захворювання допомагає лікареві визначити подальший хід лікування.

Показання до проведення

Найбільш поширеним показаннями до проведення КТ гомілково-ступневих суглобів і стоп є:

 • кісткові пухлини;
 • переломи;
 • погано зрощені кістки;
 • інфекція;
 • сторонні тіла;
 • дегенеративний і ревматоїдний артрит;
 • кутові деформації;
 • плоскостопість;
 • післяопераційний моніторинг;
 • асептичний некроз;
 • підтвердження діагнозу, який був поставлений за допомогою іншого виду обстеження, але який не є достатньо переконливим;
 • підготовка до операції;
 • при захворюваннях, які можуть бути побічно пов'язані з захворюваннями гомілковостопних суглобів і стоп;
 • при болю, невідомого походження.

Підготовка до проведення

Ніякої особливої підготовки перед проведенням КТ гомілково-ступневих суглобів і стоп не потрібно. Ви можете продовжувати приймати будь-які ліки. Обмежень на прийом їжі і пиття також немає. Перед процедурою треба завчасно повідомити співробітників медичного центру "Омега-Київ" якщо ви вагітні, підозрюєте, що вагітні або годуєте грудьми. У такому випадку вам буде запропоновано інший вид дослідження, наприклад, такий як УЗД, який хоч і не здатний отримати настільки ж точну інформацію як КТ, зате не завдасть шкоди плоду або дитині.
Перед обстеженням вам треба буде переодягнутись в медичний халат вільного крою, і зніміть всі предмети які містять метал (ювелірні вироби, годинники, шпильки, зубні протези, слуховий апарат тощо).

Процедура проведення КТ гомілковостопних суглобів і стоп

Вам допоможуть лягти і зафіксуватися на столі комп'ютерного томографа. Лікар-радіолог, який буде контролювати процес обстеження, скаже в якому положенні. Для того щоб вам було зручно перебувати в нерухомому стані, можуть бути використані ремені і подушки. Стіл, на якому ви лежатимете, буде переміщатися в отвір сканера, який має форму бублика. Він буде швидко обертатися навколо вас, роблячи зображення одного шару за іншим. У цьому томографі присутня інноваційна технологія Essence,завдяки якій зображення обробляються набагато швидше і можливо використовувати низькоінтенсивне лікування, що значно знижує шкоду для здоров'я. У суміжній кімнаті знаходиться пульт дистанційного керування комп'ютерним томографом. Звідти лікар-радіолог і буде контролювати хід процедури. Ви будете чути його інструкції за допомогою вбудованого в апарат спікерфона з двостороннім зв'язком. Між приміщеннями є вікно, тому між вами і лікарем буде постійний зоровий контакт. Також, у вашому розпорядженні буде знаходитися кнопка термінового виклику лікаря, якою ви зможете скористатися в разі екстреної необхідності. Зазвичай процедура займає не більше однієї години.

Ризики та протипоказання

Той факт, що процедура КТ гомілково-ступневих суглобів і стоп не передбачає використання контрастної речовини, повністю виключає ризик виникнення алергії.

Існують такі основні протипоказання, як:

 • цукровий діабет (2 типу);
 • підвищений рівень креатиніну в крові;
 • териоксикоз;
 • вагітність, підозра на вагітність, годування груддю.

Зробити комп'ютерну томографію гомілково-ступневих суглобів і стоп в Києві ви можете в медичному центрі "Омега-Київ". Висококваліфікований персонал і нове сучасне обладнання будуть запорукою того, що ця інвестиція у власне здоров'я гарантовано принесе дивіденди у вигляді надійних та якісних результатів обстеження. Процедура проводиться за попереднім записом за телефоном (044) 333-4-333 або через форму "запис на прийом" на сайті.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

КТ гомілково-ступневих суглобів, ступнів

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00