Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

КТ ліктьових суглобів

КТ (комп'ютерна томографія) ліктьових суглобів дозволяє детально візуалізувати анатомічну будову і патологічні зміни в досліджуваній ділянці тіла, із застосуванням зверх точного комп'ютерного томографа. Процедура дозволяє створити пошарові зображення, для детального розгляду особливостей будови і аномалій розвитку ліктьового суглоба.

В діагностичному центрі Омега-Київ комп'ютерна томографія проводиться на новому сучасному апараті Philips Brilliance 64, який дозволяє отримати якісні знімки організму за короткий проміжок часу, і значно знизити променеве навантаження на пацієнта. Мультидетекторный 64-зрізовий сканер робить сотні тонких анатомічних зрізів з наступним 3D-моделюванням. Зображення, отримані в ході КТ, можна роздрукувати, переглянути на моніторі, записати на диск і відправити по електронній пошті.

Показання до проведення КТ ліктьових суглобів

КТ ліктьових суглобів може бути показана до проведення з наступних причин:

 • артрит, артоз ліктьових суглобів;
 • новоутворення і метастази в лікті;
 • аномалії розвитку ліктьових суглобів;
 • травми ліктьових суглобів і кісток;
 • остеомієліт (запалення ліктьового суглоба);
 • остеохондропатії;
 • скупчення гною, крові та іншої рідини в суглобах;
 • пошкодження в районі ліктя (перелом, вивих, гематома в м'яких тканинах).

Комп'ютерна томографія не замінна при плануванні операцій на лікті будь-якої складності. Крім того, отримані під час сканування знімки зможуть допомогти лікарю відслідковувати динаміку одужання.

Підготовка до проведення

КТ (комп'ютерна томографія) ліктьових суглобів у медичному центрі "Омега-Київ" проводиться як без контрастної речовини, так і з його застосуванням. Зазвичай барвник використовується, якщо досліджуються м'які тканини і новоутворення. Перед такою процедурою пацієнту слід утриматися від прийому їжі і пиття за 4-6 години до сканування. Обов'язково повідомте лікаря, якщо у вас є алергічна реакція на йодовмісний барвник. Також слід поінформувати радіолога про всі ліки, які ви приймаєте, в тому числі і про ті, які куплені без рецепту.

Дослідження без контрастного підсилення не вимагає ніякої попередньої підготовки.

Безпосередньо перед проведенням процедури пацієнту слід переодягнутися в медичний халат і зняти з себе всі металеві предмети (шпильки, годинник, ремені, зубні протези, слуховий апарат якщо він є), а також ювелірні прикраси.

Процедура проведення КТ ліктьових суглобів

Якщо комп'ютерна томографія передбачає використання контрастної речовини, її вводять внутрішньовенно в строго потрібній кількості, за допомогою автоматичного німецького інжектора Ulrich. Ін'єкція абсолютно безпечна для здоров'я пацієнта, але  іноді супроводжується певними відчуттями, а саме легкою нудотою, металевим присмаком у роті, відчуттям тепла по всьому тілу. Це нормально і проходить саме собою.

В діагностичному центрі Омега-Київ процедура проходить в амбулаторних умовах. Пацієнт розміщується на зручному столі, який під час сканування в'їжджає на територію кільцевої частини томографа. Протягом сканування кільце обертається навколо столу, а стіл трохи рухається в горизонтальній площині, при цьому пацієнт повинен зберігати повну нерухомість. Що б допомогти пацієнтові лежати без руху, можуть використовуватися спеціальні ремені і подушки. Кілька разів вас попросять затримати дихання на кілька секунд.

Весь процес контролює лікар-радіолог, який знаходиться в сусідній кімнаті, де встановлений пульт управління. Бачити пацієнта дозволяє вікно, а чути - динамік і мікрофон, які вбудовані у комп'ютерний томограф Philips Brilliance 64. У розпорядженні пацієнта весь час буде спеціальна кнопка для екстреного виклику радіолога.

Час проведення сканування займає близько 5 хвилин, з контрастною речовиною - 30-40 хвилин. Комп'ютерна томографія в діагностичному центрі "Омега-Київ" абсолютно безпечна, безболісна і не супроводжується ніякими відчуттями.

Ризики та протипоказання

КТ (комп'ютерна томографія) ліктьових суглобів не проводиться при вагітності, так як сканування може завдати шкоди плоду. Повідомте лікаря діагностичного центру "Омега-Київ", якщо є підозра на вагітність.

До дослідження не допускаються пацієнти з великою масою тіла. Вагове обмеження для нашого томографа становить 200 кг.

Комп'ютерна томографія з контрастуванням має додаткові протипоказання:

 • алергічна реакція на контрастну речовину, в тому числі на її головний компонент - йод;
 • хвороба нирок;
 • цукровий діабет (II типу);
 • підвищений рівень креатиніну в крові;
 • гостра серцева недостатність;
 • тяжкий стан хворого;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • тиреотоксикоз.

Дане дослідження не рекомендується для жінок, що годують грудьми, так як барвник потрапляє в грудне молоко. Після дослідження не слід годувати дитину груддю протягом двох діб.

Якщо ви хочете зробити КТ (комп'ютерну томографію) ліктьових суглобів у Києві - приходьте до медичного центру "Омега-Київ", який знаходиться за адресою вул. М.Максимовича, 10. Процедура проводиться за попереднім записом за телефоном (044) 333-4-333 або через форму "запис на прийом" на сайті.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

КТ ліктьових суглобів

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00