Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

КТ променезап'ясткових суглобів п'ястя

КТ (комп'ютерна томографія) променезап'ясткових суглобів п’ястя дозволяє отримати високоякісні зображення кісткової структури п’ясті, а також м'якотканих структур (хрящова тканина, зв'язки і сухожилля). КТ це надточний метод дослідження, що дозволяє тривимірно візуалізувати структуру кісток, що формують променевозап'ястний суглоб, із застосуванням швидкісного комп'ютерного сканера.

КТ (комп'ютерна томографія) у діагностичному центрі "Омега-Київ" проводиться на новому сучасному апараті Philips Brilliance 64, в якому присутня інноваційна технологія Essence. Вона дозволяє істотно скоротити час сканування, а також значно знизити променеве навантаження на пацієнта. Мультидетекторный 64-зрізовий сканер робить сотні знімків з подальшим їх 3D-моделюванням. Використання сучасного обладнання забезпечує швидкість і якість сканування, без яких-небудь больових відчуттів.

Показання до проведення КТ променезап'ясткових суглобів п’ястя

Комп'ютерна томографія незамінна при підготовці до реконструктивних операційних втручань, а також при контролі ефективності лікування після операції.

Ця процедура показує всі можливі патології кісток, суглобів і м'яких тканин в районі променезап'ясткових суглобів.

Основні показання до проведення дослідження:

 • артрити і артрози суглобів і дрібних суглобів п’ястя;
 • злоякісні та доброякісні пухлини та метастази;
 • травматичні пошкодження кісток рук;
 • вивихи в суглобах п’ясть;
 • сильне пошкодження зв'язок та сухожиль;
 • екзостоз і остеофіти кісток рук;
 • сторонні тіла в кістках і тканинах, що оточують суглоби;
 • аномалії розвитку суглобів;
 • скупчення рідини в порожнині суглоба.

Підготовка до проведення

Якщо КТ променезап'ясткових суглобів п’ястя передбачає використання контрастного підсилювача, так званої контрастної речовини, що покращує візуалізацію м'яких тканин. Пацієнту слід утриматися за 4-6 годин до сканування від прийому їжі та пиття. В діагностичному центрі "Омега-Київ" використовується контраст на основі йоду. Повідомте лікаря, якщо у вас є алергія на йод чи молюсків. Можливо, вам призначать спеціальний препарат, який знизить алергічні прояви. Також необхідно поставити до відома нашого лікаря про всі лікарські препарати, трав'яні добавки, які ви приймаєте.

Комп'ютерна томографія без застосування контрастної речовини не вимагає ніякої попередньої підготовки. Перед скануванням пацієнту слід зняти всі ювелірні прикраси і металеві предмети, а також переодягнутися в спеціальний лікарняний одяг.

Процедура проведення

КТ (комп'ютерна томографія) променезап'ясткових суглобів п’ясть у діагностичному центрі Омега-Київ абсолютно безболісна і проводиться в амбулаторних умовах. Якщо передбачається використання контрастної речовини, її вводять внутрішньовенно, встановивши в районі ліктя катетер, через який за допомогою німецького інжектора Ulrich барвник надходить до кровоносної системи. Під час ін'єкції пацієнт може відчувати металевий присмак у роті, легке запаморочення, відчуття тепла по тілу. Це нормально і швидко мине саме по собі.

Процедура проходить у положенні лежачи на спині. Пацієнт розміщується на столі томографа, який під час сканування в'їжджає на територію сканера, який нагадує кільце. Для забезпечення нерухомого положення пацієнта, у дослідженні використовуються спеціальні ремені і подушки.

Лікар-радіолог, який керує всім процесом сканування, знаходиться в суміжній кімнаті. Між кімнатами є вікно, яке дозволяє лікарю спостерігати за процесом обстеження. Чути один одного можна за допомогою спікерфона, яким оснащений томограф. Для екстреного виклику лікаря, існує спеціальна кнопка, яка під час сканування буде знаходитися у пацієнта.

Фактично процес сканування займає близько 5 хвилин, а з контрастом до 30-45 хвилин.

Після процедури пацієнту слід вживати багато рідини, щоб очистити організм від контрастної речовини як можна швидше.

Протипоказання до проведення

Комп'ютерна томографія строго протипоказана при вагітності, так як дослідження пов'язане з променевим навантаженням, що може завдати шкоди плоду.

В діагностичному центрі "Омега-Київ" використовується високотехнологічний 64-зрізовий комп'ютерний томограф Philips Brilliance, з ваговим обмеженням 200 кг.

Дослідження з контрастуванням мають додаткові протипоказання:

 • алергічна реакція на контрастну речовину;
 • хвороба нирок;
 • гостра серцева недостатність;
 • цукровий діабет 2 типу;
 • підвищений рівень креатиніну в крові;
 • тиреотоксикоз;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • тяжкий стан хворого

Зверніть увагу, що комп'ютерна томографія із застосуванням йодовмісного контрасту, не рекомендується при лактації, так як барвник потрапляє в грудне молоко. Якщо процедура була проведена, не слід годувати дитину грудним молоком протягом двох діб.

Якщо вам необхідно зробити КТ (комп'ютерну томографію) в Києві, приходьте в наш діагностичний центр. Він знаходиться за адресою вул. М.Максимовича, 10. У нас найсучасніший апарат, з розширеним програмно-апаратним модулем. Отримані результати проаналізують спеціалісти вищої категорії. Обстеження проводиться за попереднім записом за телефоном (044) 333-4-333 або через форму "запис на прийом" на сайті.

  Врачи КТ

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

КТ променезап'ясткових суглобів п'ястя

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповніть поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00