вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
Гінеколог • уролог • ендокринолог
УЗД - діагностика • забір аналізів
фізіотерапія
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
МРТ - діагностика • КТ - діагностика
УЗД - діагностика • забір аналізів
гінеколог • терапевт • кардіолог
вертебролог • фізіотерапія • невролог
уролог • проктолог • хірург • стаціонар
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
Забір анализів • гінеколог
УЗД - діагностика

КТ щелепно­-лицьової області, дентальне

У діагностичному центрі Омега-Київ ви можете зробити КТ (комп'ютерну томографію) щелепно-лицьової області (дентальне КТ). Процедура проводиться за допомогою сучасного сканера Philps Briliance. Він дозволяє отримати до 64 зрізів (пошарових зображень) за раз. Обертовий сканер робить зображення з різних кутів, за допомогою чого можна отримати як двох, так і тривимірні зображення з високою роздільною здатністю. Дентальне КТ це неінвазивне і практично повністю нешкідливе медичне дослідження, яке дозволяє безболісно отримати якісні зображення організму. Традиційна рентгенограма дозволяє одержати тільки двомірне панорамне зображення, в той час за допомогою КТ можна побачити щелепу в трьох площинах, з усіма опуклостями (рельєфом). Ця швидка і безпечна діагностична процедура виробляє реалістичні просторові зображення, які дозволяють лікарю визначити без хірургії чи потрібен пацієнтові імплантат і як буде проведена хірургічна операція.

Показання до проведення

КТ щелепно-лицьової області (дентальне) використовується, коли пацієнту повинні бути встановлені імплантати. Чим більше інформації хірург має про анатомію порожнини рота пацієнта перед операцією, тим краще результат. Він повинен отримати такі параметри як ширина і щільність щелепної кістки, щоб оцінити який імплантат найбільш підходящий. Крім того, лікар повинен дізнатися точне розташування альвеолярного нерва, щоб запобігти його болючому пошкодженню. Також дентальне КТ може допомогти візуалізувати розташування нерва перед екстракцією зуба мудрості.

Підготовка до проведення

Дентальне КТ не вимагає попередньої підготовки, так як контрастна  речовина не використовується. Безпосередньо перед процедурою пацієнту слід зняти з себе всі металеві предмети (ювелірні прикраси, шпильки, годинник, зубні протези, слуховий апарат і т.д.). У разі якщо на пацієнта буде надіто допоміжний прилад, слід переконатися, що він не доставляє дискомфорту.

Процедура проведення

В діагностичному центрі Омега-Київ процес КТ щелепно-лицьової області контролює лікар-радіолог вищої категорії. Ви будете розміщені на рухомому столі томографа таким чином, що «кусальна» поверхня ваших зубів буде знаходитися паралельно площині сканування КТ. Лежати слід максимально нерухомо. Пульт управління апаратом знаходиться в сусідній кімнаті, звідки лікар і стежить за ходом процедури. Ви зможете бачити один одного через вікно. У сканер вбудований двосторонній спікерфон, через який лікар кілька разів попросить вас не дихати на кілька секунд. У вашому розпорядженні буде знаходитися кнопка екстреного виклику лікаря, якою ви зможете скористатися в разі потреби. Сканер має форму пампушки і відкритий з обох сторін, тому у вас буде можливість спостерігати за всім, що відбувається. Зазвичай процедура триває не більше 15 хвилин. Після неї лікар-радіолог проаналізує отримані результати. Вони можуть бути роздруковані, відправлені по електронній пошті або скопійовані на цифровий носій.

Ризики і протипоказання

Так як контрастне речовина не використовується, ризик алергічної реакції повністю виключено. Завдяки сучасній технології Essence, яка присутня в даному апараті, час сканування, а відповідно і доза опромінення значно знижені. Крім того, вона дозволяє використовувати низкоінтенсивне випромінювання, що також зменшує шкоду для здоров'я.

Дентальная комп'ютерна томографія протипоказана при:

  • вагітності, підозрі на вагітність, годуванні груддю;
  • підвищеному рівні креатиніну в крові;
  • наявності цукрового діабету (2 ступеня);
  • теріотоксикозі.

Зробивши КТ (комп'ютерну томографію) щелепно-лицьової області в діагностичному центрі Омега-Київ, ваш лікуючий лікар або хірург гарантовано отримає якісні дані про ваш організм, що є запорукою успішної операції. Процедура передбачає попередній запис за телефоном (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.

 

Додати коментар

Коментарі


9.9 з 10 , на основі 16 голосів
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00
Записатись на прийом