Лабораторія

Клініко-діагностична лабораторія "Омега-Київ"

   Лабораторне обстеження – невід'ємна процедура, яку проходять пацієнти. Воно необхідне для того, щоб фахівець, покладаючись не результати, і пов'язуючи їх з симптомами, міг поставити або спростувати діагноз. Кваліфіковані фахівці медичного центру «Омега-Київ», ніколи не ставлять діагнози, грунтуючись виключно на скаргах пацієнта, так як їх багаторічна практика просто не дозволяє їм це робити. Щоб призначити ефективне консервативне або оперативне лікування, лікар повинен мати результати аналізів, які надасть йому лабораторія. Аналізи - це своєрідна точна підказка, яка інформує лікаря про можливі порушення і патології в організмі і його нормальному функціонуванні.

    Клініко-діагностична лабораторія медичного центру «Омега-Київ» відкрила двері для усіх відвідувачів в 2003 році. Головна мета, яку ми поставили перед собою – це якісне обслуговування пацієнтів за допомогою сучасної високотехнологічної апаратури, яка дозволяє простежити розвиток хвороби на початкових стадіях. З цього часу здати аналізи в Києві стало ще простіше. Наша лабораторія має у своєму арсеналі новітню апаратуру, з допомогою якої можна проводити безліч клініко-діагностичних досліджень. На сьогоднішній день, в нашій лабораторії можна здати аналізи на такі види досліджень:

    Також, ми сміливо можемо говорити про те, що в медичному центрі «Омега-Київ» працюють найкращі фахівці з багаторічним досвідом роботи, серед яких є кандидати медичних наук. Всі вони володіють не тільки хорошими знаннями, але і розбираються в сучасному обладнанні.

Лабораторія «Омега-Київ» оснащена сучасним медичним аналітичним обладнанням, в числі яких:

 • Імуноферментні TECAN SUNRISE
 • Біохімічні аналізатори INTEGRA 400 plus
 • Сучасні мікроскопи OLIMPUS
 • Імунохемілюмінесцентні аналізатори IMMULITE 2000хрі і IMMULITE 1000
 • Реал-тайм ПЛР CFX96 (Bio-Rad)

В нашій клініці ви можете здати аналізи на будь-яке дослідження, яке недоступне в інших медичних центрах:

 • гормональні дослідження;
 • біохімічні дослідження;
 • дослідження на онкомаркери;
 • діагностика анемій;
 • пренатальна діагностика PRISCA5;
 • дослідження шляхом полімеразної ланцюгової реакції;
 • визначення маркерів кісткового обміну та ін.

    Для того, щоб взяти аналізи, ми використовуємо спеціальні апарати від провідних світових виробників і використовуємо тільки якісні реактиви. Всі дослідження проводяться відповідно до встановлених правил. Завдяки цьому ми завжди отримуємо достовірні результати, не залежно від того, наскільки складним було проведене дослідження. Що ми від цього отримуємо? Точну і ясну картину розвитку захворювання у пацієнта, і згодом контроль над всіма змінами, які відбуваються в його організмі і призначення найбільш ефективного лікування. Пацієнтам клініки ми надаємо швидку і результативну допомогу.

Здати аналізи в Києві можна в нашому медичному центрі «Омега-Київ», де ми проводимо клініко-діагностичні дослідження для наших пацієнтів та пацієнтів наших партнерів.

Наша лабораторія працює щоденно, а прийом аналізів проводиться з 8 годин ранку.

3D тур по клініко-діагностичній лабораторії медичного центру "Омега-Київ"

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Анна 02.07.2019, 15:02
Почему по телефону 095-105-29-34 подтвердили, что капиллярной крови достаточно, чтобы сделать ОАК и определить группу и резус. А в пункте приема (клиника СантаЛен, г.Ирпень) сказали, что только венозная кровь нужна (они это уточнили у менеджера лаборатории Омега). Почему на ОАК достатоно, а на группу крови недостаточно??!! Почему у 5-месячного ребенка нужно выкачивать кровь, когда группу и резус можно и у засохшего трупа определит по по капле на полу???
Відповісти 0
Медицинский центр Омега Киев 02.07.2019, 15:39
Уважаемая Анна! Анализ на группу крови и резус проведенный по капилярной крови может выдавать как псевдоположительные так и псевдоотрицательные (ложные, неспецифические) реакции, поэтому для данного анализа берется только венозная кровь. Так как медицинский центр "Омега-Киев" несет ответственность за достоверность результатов анализов, то в нашей лаборатории соблюдают все правила и нормы забора материала для каждого анализа
Відповісти 0
Валентина Воронова 26.06.2019, 14:27
С прошлого года пользовалась услугами только этой лаборатории. До этого были "Дила" , "Синево", "Днипролаб". Расстояние и обслуживание у всех одинаковое. Привлекли приемлемые цены. Друзьям и пациентам (ожидая очередь в поликлинике) всем рекомендовала "Омега-Киев". Но вдруг попалась! 20 июня сдала анализы на боррелиоз. Срок выполнения 3 дня. На вопрос: когда можно получить результат? Ответ: ждите СМС. Прошло три дня- тишина, добавила воскресенье у субботу - тишина. Сегодня 26 июня - 7 дней, после сдачи и опять ТИШИНА. Дважды переносила прием к врачу. Больше не буду пользоваться такими услугами и уведомлю об этом всех своих знакомых
Відповісти 0
Медицинский центр Омега Киев 26.06.2019, 15:15
Уважаемая Валентина Воронова, мы искренне сожалеем, что не смогли оправдать Ваших ожиданий. Мы понимаем, насколько важны для Вас вовремя полученные результаты, по-этому все результаты анализов отправляются автоматически на оставленный при регистрации электронный адрес, либо в виде СМС-оповещения на номер, который указал пациент. Ваши результаты анализов на данный момент готовы.
Відповісти 0
Ира 13.03.2019, 12:35
Как человек, которого врачи "довели" до состояния тотального недоверия всем, могу сказать, что методом перепроверок (когда сдаешь анализ сразу в нескольких для проверки) выявила для себя две честных лаборатории в Киеве - среди которых и Омега. Спасибо
Відповісти +2
Виктория Проценко 19.11.2018, 15:29
Доверяю в последнее время только специалистам частных клиник поскольку здесь работают более образованные специалисты с современным подходом и имеюь в своем штате современное оборудование. Пришла в эту клинику на анализ крови, требовался общший, развернутый. Процедру выполнили оперативно, благодарна доктору за хороший подход. Анализ крови был готов быстро, стоимость анализа у них не высокая, в целом всем осталась довольна.
Відповісти -1
Показати всі
Клініка
Лабораторія
Діагностика
Відділення
оперативних втручань
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00