Лабораторія

Клініко-діагностична лабораторія "Омега-Київ"

   Лабораторне обстеження – невід'ємна процедура, яку проходять пацієнти. Воно необхідне для того, щоб фахівець, покладаючись не результати, і пов'язуючи їх з симптомами, міг поставити або спростувати діагноз. Кваліфіковані фахівці медичного центру «Омега-Київ», ніколи не ставлять діагнози, грунтуючись виключно на скаргах пацієнта, так як їх багаторічна практика просто не дозволяє їм це робити. Щоб призначити ефективне консервативне або оперативне лікування, лікар повинен мати результати аналізів, які надасть йому лабораторія. Аналізи - це своєрідна точна підказка, яка інформує лікаря про можливі порушення і патології в організмі і його нормальному функціонуванні.

    Клініко-діагностична лабораторія медичного центру «Омега-Київ» відкрила двері для усіх відвідувачів в 2003 році. Головна мета, яку ми поставили перед собою – це якісне обслуговування пацієнтів за допомогою сучасної високотехнологічної апаратури, яка дозволяє простежити розвиток хвороби на початкових стадіях. З цього часу здати аналізи в Києві стало ще простіше. Наша лабораторія має у своєму арсеналі новітню апаратуру, з допомогою якої можна проводити безліч клініко-діагностичних досліджень. На сьогоднішній день, в нашій лабораторії можна здати аналізи на такі види досліджень:

    Також, ми сміливо можемо говорити про те, що в медичному центрі «Омега-Київ» працюють найкращі фахівці з багаторічним досвідом роботи, серед яких є кандидати медичних наук. Всі вони володіють не тільки хорошими знаннями, але і розбираються в сучасному обладнанні.

Лабораторія «Омега-Київ» оснащена сучасним медичним аналітичним обладнанням, в числі яких:

 • Імуноферментні TECAN SUNRISE
 • Біохімічні аналізатори INTEGRA 400 plus
 • Сучасні мікроскопи OLIMPUS
 • Імунохемілюмінесцентні аналізатори IMMULITE 2000хрі і IMMULITE 1000
 • Реал-тайм ПЛР CFX96 (Bio-Rad)

В нашій клініці ви можете здати аналізи на будь-яке дослідження, яке недоступне в інших медичних центрах:

 • гормональні дослідження;
 • біохімічні дослідження;
 • дослідження на онкомаркери;
 • діагностика анемій;
 • пренатальна діагностика PRISCA5;
 • дослідження шляхом полімеразної ланцюгової реакції;
 • визначення маркерів кісткового обміну та ін.

    Для того, щоб взяти аналізи, ми використовуємо спеціальні апарати від провідних світових виробників і використовуємо тільки якісні реактиви. Всі дослідження проводяться відповідно до встановлених правил. Завдяки цьому ми завжди отримуємо достовірні результати, не залежно від того, наскільки складним було проведене дослідження. Що ми від цього отримуємо? Точну і ясну картину розвитку захворювання у пацієнта, і згодом контроль над всіма змінами, які відбуваються в його організмі і призначення найбільш ефективного лікування. Пацієнтам клініки ми надаємо швидку і результативну допомогу.

Здати аналізи в Києві можна в нашому медичному центрі «Омега-Київ», де ми проводимо клініко-діагностичні дослідження для наших пацієнтів та пацієнтів наших партнерів.

Наша лабораторія працює щоденно, а прийом аналізів проводиться з 8 годин ранку.

3D тур по клініко-діагностичній лабораторії медичного центру "Омега-Київ"

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Валерія 16.11.2019, 13:03
Звернулась у відділення на Маяковського здати кров на аналіз о 12 годині дня на що працівник клініки не в дуже гарному тоні повідомила про те що забір аналізів здіймнюється з 8:00 до 10:30, на вашому сайті така інформація не оголошується. Прошу звернути на це увагу! А ще навчіть своїх співробітників спілкуванню з клієнтами! Більше в це відділення ні ногою!
Недоліки: Сервіс
Відповісти -2
Медицинский центр Омега-Киев 18.11.2019, 09:48
Шановна Валеріє! Приносимо Вам наші вибачення в ситуації, що склалася. Дякуємо за Ваш відгук і Вашу пильність. Зі співробітником відділення, який розмовляв з Вами в неналежному тоні буде проведена роз'яснювальної робота з дисциплінарним покаранням. і ми зробимо все можливе, щоб подібна ситуація не повторилася.
Відповісти +1
Анастасия 20.10.2019, 15:57
Сдавала целый пакет анализов. Медсестричка набрала у меня 3 пробирки крови, но сделала это так профессионально, что у меня не было даже малюсенького синяка. Очень часто в других клиниках берут так, что синяк чуть ли не наполовину руки. Вроде мелочь, а очень приятно. Сдавала на Владимирской.
Переваги: Профессионально
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 28.10.2019, 09:22
Добрый день, Анастасия! Мы очень рады, что Вам понравилось качество обслуживания и уровень компетентности наших врачей. Спасибо Вам за позитивный отзыв.
Відповісти 0
Анна 20.09.2019, 09:33
Скажите пожалуйста какая чутливость метода определения анализа № 337.Гепатит С -качество. В бланке с выполненным анализом не указано, это очень важно!!!
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 20.09.2019, 10:02
Добрый день, Анна. Качественная методика 30 копий в мл
Відповісти 0
Показати всі
Клініка
Лабораторія
Діагностика
Відділення
оперативних втручань
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00