Фото –
 
 
вул. Володимирська 81-а
Фото – Лабораторія / 044 / 287 33 17, 287 37 41
Гінеколог • уролог • ендокринолог
УЗД - діагностика • забір аналізів
фізіотерапія
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
Фото – Лабораторія / 044 / 333 4 333
МРТ - діагностика • КТ - діагностика
УЗД - діагностика • забір аналізів
гінеколог • терапевт • кардіолог
вертебролог • фізіотерапія • невролог
уролог • проктолог • хірург • стаціонар
 
пр-т В. Маяковського 70
Фото – Лабораторія / 066 / 671 33 71
Забір анализів • гінеколог
УЗД - діагностика

Лабораторія

Фото – Лабораторія

Клініко-діагностична лабораторія "Омега-Київ"

   Лабораторне обстеження – невід'ємна процедура, яку проходять пацієнти. Воно необхідне для того, щоб фахівець, покладаючись не результати, і пов'язуючи їх з симптомами, міг поставити або спростувати діагноз. Кваліфіковані фахівці медичного центру «Омега-Київ», ніколи не ставлять діагнози, грунтуючись виключно на скаргах пацієнта, так як їх багаторічна практика просто не дозволяє їм це робити. Щоб призначити ефективне консервативне або оперативне лікування, лікар повинен мати результати аналізів, які надасть йому лабораторія. Аналізи - це своєрідна точна підказка, яка інформує лікаря про можливі порушення і патології в організмі і його нормальному функціонуванні.

    Клініко-діагностична лабораторія медичного центру «Омега-Київ» відкрила двері для усіх відвідувачів в 2003 році. Головна мета, яку ми поставили перед собою – це якісне обслуговування пацієнтів за допомогою сучасної високотехнологічної апаратури, яка дозволяє простежити розвиток хвороби на початкових стадіях. З цього часу здати аналізи в Києві стало ще простіше. Наша лабораторія має у своєму арсеналі новітню апаратуру, з допомогою якої можна проводити безліч клініко-діагностичних досліджень. На сьогоднішній день, в нашій лабораторії можна здати аналізи на такі види досліджень:

    Також, ми сміливо можемо говорити про те, що в медичному центрі «Омега-Київ» працюють найкращі фахівці з багаторічним досвідом роботи, серед яких є кандидати медичних наук. Всі вони володіють не тільки хорошими знаннями, але і розбираються в сучасному обладнанні.

Лабораторія «Омега-Київ» оснащена сучасним медичним аналітичним обладнанням, в числі яких:

 • Імуноферментні TECAN SUNRISE
 • Біохімічні аналізатори INTEGRA 400 plus
 • Сучасні мікроскопи OLIMPUS
 • Імунохемілюмінесцентні аналізатори IMMULITE 2000хрі і IMMULITE 1000
 • Реал-тайм ПЛР CFX96 (Bio-Rad)

В нашій клініці ви можете здати аналізи на будь-яке дослідження, яке недоступне в інших медичних центрах:

 • гормональні дослідження;
 • біохімічні дослідження;
 • дослідження на онкомаркери;
 • діагностика анемій;
 • пренатальна діагностика PRISCA5;
 • дослідження шляхом полімеразної ланцюгової реакції;
 • визначення маркерів кісткового обміну та ін.

    Для того, щоб взяти аналізи, ми використовуємо спеціальні апарати від провідних світових виробників і використовуємо тільки якісні реактиви. Всі дослідження проводяться відповідно до встановлених правил. Завдяки цьому ми завжди отримуємо достовірні результати, не залежно від того, наскільки складним було проведене дослідження. Що ми від цього отримуємо? Точну і ясну картину розвитку захворювання у пацієнта, і згодом контроль над всіма змінами, які відбуваються в його організмі і призначення найбільш ефективного лікування. Пацієнтам клініки ми надаємо швидку і результативну допомогу.

Здати аналізи в Києві можна в нашому медичному центрі «Омега-Київ», де ми проводимо клініко-діагностичні дослідження для наших пацієнтів та пацієнтів наших партнерів.

Наша лабораторія працює щоденно, а прийом аналізів проводиться з 8 годин ранку.

3D тур по клініко-діагностичній лабораторії медичного центру "Омега-Київ"

Додати коментар

Коментарі


Оксана Фото – Лабораторія 24.05.2018, 18:06
Ребенку назначили сдавать анализы, обратились в эту лабораторию. Приятно видеть как себя ведут сотрудники лаборатории и как относятся к детям. Сынок даже ничего не заметил, как сделали забор крови. К пациентам отличное отношение. Цены адекватные. Сыночку даже конфетку за храбрость дали.
Переваги: отношение к пациентам, цены
Недоліки: не нашли
Відповісти 0
Марина Фото – Лабораторія 21.05.2018, 18:04
Недавно нужно было срочно сдать анализы. Всё прошло отлично в этой лаборатории. Быстро оформили, без проблем заполнила всю документацию, подождала в приемной не больше 10 минут, возможно даже и меньше. Затем в кабинет меня пригласили, оперативно прошло, с первого раза попали в вену, а с этим обычно у меня как раз и бывают проблемы. В общем, всё у них слаженно, новенькое оборудование, сделали анализ без какого-либо дискомфорта и боли. Результаты получила на следующий день с утра. В этой лаборатории понравилось то, что не пришлось туда-сюда лишний раз бегать.
Переваги: оперативность
Недоліки: нет
Відповісти 0
Артем Павленко Фото – Лабораторія 18.05.2018, 18:31
На прошлой неделе сдавал общий анализ крови и мочи в одном из отделений по улице Владимирская 81. Не знаю как у кого, но у меня быстро взяли анализ, и попал я четко по своей очереди, как и записывался. Персонал вежливый, сразу толково объясняют и показывают что делать нужно. Общая чистота и порядок отделения понравилась, стерильность при заборе крови соблюдали. Кровь взяли быстро, дали талон и сказали ждать ответа на почту. Письмо получил даже с опережением на день, после чего забрал анализы в отделение. Все четко и быстро, я не разочарован.
Відповісти +1
Владимир Фото – Лабораторія 02.02.2018, 09:12
Не рекомендую эту лабораторию. Анализы на почту не присылают. Нужно постоянно звонить и дергать. Вот последний раз жена сдавала анализы 01.02.18 и результатов нет. Хотя по срокам должен уже быть.
Недоліки: Бардак
Відповісти -4
Юлия Фото – Лабораторія 28.03.2018, 10:28
Вообще с Вами не согласна! всегда сдаем всей семьей здесь анализы, все результаты четко получаем на почту.... очень жаль что у вас такой опыт(((( может дело в вашем адресе... может не верный адрес записали или продиктовали...
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев Фото – Лабораторія 02.02.2018, 09:47
Добрый день, Владимир. Очень жаль, что Вы остались недовольны работой нашей лаборатории. Анализы делают в течении суток, если Ваша жена сдавала анализы ВЧЕРА (01.02.18), то СЕГОДНЯ она получит результаты на e-mail, который указала при регистрации. Есть анализы, которые делают дольше суток, срок исполнения указан в нашем прайсе: https://www.omega-kiev.ua/ru/tseny-otdeleniya-trutenko.html#podrazdel512
Відповісти -2
Показати всі
9.73 з 10 , на основі 56 голосів
Клініка
Лабораторія
Діагностика
Відділення
оперативних втручань
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00
Записатись на прийом