Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Лазерна терапія

    Під лазерною терапією мається на увазі використання фізіотерапевтичних властивостей лазерного випромінювання, що має низьку інтенсивність. Лазерний промінь має загальними і місцевими тонізуючим властивостями, унікальною здатністю підвищувати рівень обміну речовин в організмі з подальшим підключенням всіх компенсаторних систем та систем саморегуляції. Лазерне випромінювання сприяє збільшенню у вогнищі запалення кількості лейкоцитів і стимулює їх фагоцитарну активність, підвищує концентрацію імуноглобулінів, тим самим стимулюючи місцевий імунітет. Лазерні промені володіють чудовими антибактеріальними властивостями, при дії лазером в тканинах організму людини утворюється синглетний кисень, крім того, при впливі лазером збільшується проникність клітинного епітелію, поліпшується вплив антибактеріальних препаратів в осередку запалення.

    Гідролазерна терапія володіє наступними клінічними ефектами: анальгетичний, протизапальний, регенеративний, протинабряковий, імунокорегуючої, бактерицидний, стимулюючий регіонарний кровообіг, бактеріостатичний.

Метод черезшкірного лазерного опромінення крові (ЧЛОК) на сьогоднішній день становить особливий інтерес.

    Екстракорпоральне черезшкірне опромінювання крові значно покращує її реологію (індивідуальні показники еритроцитів). Таким чином, метод здійснює імунокорегуючої, десенсибілізуючий ефект, нормалізує ліпідний обмін, стимулює кровотворення (особливо лейкоцитарного та еритроцитарного паростків крові).

Використовується для лікування:

 • Ендометриту , сальпінгоофориту , хронічного ендометриту.
 • Справжньої ерозії шийки матки.
 • Хронічного кольпіту , при свербінні вульви.
 • Крауоза зовнішніх статевих органів.
 • Дисфункції яєчників, безпліддя (трубне безпліддя), спаєчних процесів.
 • Післяопераційних швів, післяопераційних культитов.
 • Серозного і лактаційного маститу, гиполактации.
 • Постін'єкційних інфільтрат.
 • Порушень менструального циклу.
 • Простатиту .
 • Везикуліту .
 • Циститу .

    Метод черезшкірного лазерного опромінення крові носить ще назву транскутанного. Завдяки даному методу лікування можливе проведення неінвазивного опромінення крові, що протікає по артеріях, венах і цирклирующей в мікроциркуляторному руслі.
Лазерні промені відмінно проникають крізь шкіру, вони здатні впливати на глибину до 70 см, надаючи лікувальну дію на організм. Методика проста в використанні, не викликає у хворого больових відчуттів і повністю виключає контакт з кров'ю людини.
При лазерному опроміненні до кров'яного русла доходить невелика частина світлової енергії лазера. Лазерний промінь в тканинах швидко расфокусируется, що пов'язано з багаторазовим його відображенням і поляризацією по ходу. Крім того, лазер на шляху прямування зустрічає на своєму шляху великий обсяг тканин у вигляді шкіри, нервів, судин, лімфатичних вузлів, кісток і м'язів. При лазерному опроміненні можуть опромінюватися і акупунктурые точки.
    Черезшкірне лазерне опромінення крові покращує реологію крові, при поглинанні лазерного променя в гемоглобіну змінюється мембранна провідність. На самому початку лазерного опромінення еритроцити активізуються, після чого їх мембрани піддаються деструктуризації, еритроцити набухають і гемолизируются. Саме гемоліз еритроцитів стимулює еритропоез у червоному кістковому мозку і сприяє зміні морфології периферичної крові. Такий біостимулюючий ефект пов'язаний з втратою рівноваги в кровотворній системі (масовий гемоліз еритроцитів).
Експериментальні дослідження, проведені на тваринах, підтверджують наявність у тварин, опромінених лазерними променями протягом години, підвищення кількості паличкоядерних нейтрофілів, еозинофілів, базофілів, лімфоцитів, що є ознаками явною стимуляції лейкопоезу (нові лейкоцити виходять з легенів, селезінки, синусів кісткового мозку). Аналогічна стимуляція лейкоцитарного зростання відбувається і в людини.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Лазерна терапія

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповніть поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00