Магнітотерапія

    Магнітні поля є абсолютно природним середовищем для перебування людини.

Магнітотерапія — область медичної техніки та фізіотерапії, за допомогою якої виявляється лікувально-профілактичний вплив магнітних полів на організм людини. Магнітотерапія підвищує резистентність організму до негативних умов навколишнього середовища. Системи і органи людини в різній мірі схильні до впливу магніту. Найбільш чутливі до магнітних полів кров, ендокринна і нервова системи (центральна і периферична), судини. Магнітотерпапія сприяє нормалізації судинного тонусу і еластичності, збільшує швидкість кровотоку в судинах і розширює систему капілярів. Магнітне поле може виступати в якості роздражаючого чинника, викликає відповідь організму у вигляді стресу або активації. Саме реакція активації, що виникла в результаті впливу певного магнітного поля (індивідуальні показники напруги, частоти, тривалість дії), викликає функціональну активність залоз внутрішньої секреції: щитовидної залози, надниркових залоз, концентрація нуклеїнових кислот у крові збільшується, відбувається активація імунної системи, підвищується загальна резистентність організму.

    Магніти є свого роду компенсаторами ослабленого магнітного поля Землі, їх вплив на організм обумовлено біофизичними і біохімічними реакціями, при цьому відбувається природна стимуляція обміну речовин, швидке відновлення роботи органів і систем людського організму. Природні магнітні поля пов'язані з постійними процесами переміщення в природу електричного струму. Крім того, магнітне поле створюють природні гірські породи, розташовані в товщі земної кори, вони намагнічуються електричними полями, після чого здатні створювати власне магнітне поле.
Лікувально-профілактичний вплив магнітних полів на організм людини обумовлено підвищенням активності іонів у тканинах, що стимулює клітинний метаболізм.
    При впливі магнітних полів на нервову систему відбувається нормалізація сну та емоційного стану, стимуляція фізіологічних процесів у головному мозку. При впливі магнітного поля на серцево-судинну систему — поліпшення і прискорення капілярного кровообігу, поліпшення скорочення серцевого м'яза, підвищення її кровонаповнення. Магнітотерапія також активно використовується для загоєння ран і травм — переломів, розтягнень зв'язок, забиття, під її дією відбувається швидке розсмоктування набряків.


Отже, основний терапевтичний ефект магнітотерапії заснований на ефектах:

 • Судиннорозширювальний
 • Протинабряковий
 • Імунностимулюючі (підвищення імунної активності)
 • Седативному (заспокійливим)

Є можливість проведення магнитофорез лікарських засобів.

Показання до застосування магнітотерапії:

 • Хронічні аднексити (запаленнях яєчників)
 • Уретрити (уретритом називається вірусне або бактеріальне запалення сечовипускального каналу)
 • Кольпіти (запалення слизової оболонки піхви)
 • Цервіцити (запальний процес у слизовій оболонці каналу шийки матки)
 • Цистити та цисталгії (цистит — це пов'язане з інфекцією запалення сечового міхура, цисталгія — біль у сечовому міхурі)
 • Простатити (запалення передміхурової залози — залози чоловічої репродуктивної системи)
 • Везикуліти (запальний процес, що локалізується в насінних бульбашках чоловічої статевої системи, найчастіше захворювання пов'язане з інфекцією)

Клініка «Омега-Київ» має фізіотерапевтичним відділенням, в якому проводиться магнітотерапія. При цьому використовується апарат «Інтрамаг».

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Магнітотерапія

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00