Магнітотерапія

    Магнітні поля є абсолютно природним середовищем для перебування людини.

Магнітотерапія — область медичної техніки та фізіотерапії, за допомогою якої виявляється лікувально-профілактичний вплив магнітних полів на організм людини. Магнітотерапія підвищує резистентність організму до негативних умов навколишнього середовища. Системи і органи людини в різній мірі схильні до впливу магніту. Найбільш чутливі до магнітних полів кров, ендокринна і нервова системи (центральна і периферична), судини. Магнітотерпапія сприяє нормалізації судинного тонусу і еластичності, збільшує швидкість кровотоку в судинах і розширює систему капілярів. Магнітне поле може виступати в якості роздражаючого чинника, викликає відповідь організму у вигляді стресу або активації. Саме реакція активації, що виникла в результаті впливу певного магнітного поля (індивідуальні показники напруги, частоти, тривалість дії), викликає функціональну активність залоз внутрішньої секреції: щитовидної залози, надниркових залоз, концентрація нуклеїнових кислот у крові збільшується, відбувається активація імунної системи, підвищується загальна резистентність організму.

    Магніти є свого роду компенсаторами ослабленого магнітного поля Землі, їх вплив на організм обумовлено біофизичними і біохімічними реакціями, при цьому відбувається природна стимуляція обміну речовин, швидке відновлення роботи органів і систем людського організму. Природні магнітні поля пов'язані з постійними процесами переміщення в природу електричного струму. Крім того, магнітне поле створюють природні гірські породи, розташовані в товщі земної кори, вони намагнічуються електричними полями, після чого здатні створювати власне магнітне поле.
Лікувально-профілактичний вплив магнітних полів на організм людини обумовлено підвищенням активності іонів у тканинах, що стимулює клітинний метаболізм.
    При впливі магнітних полів на нервову систему відбувається нормалізація сну та емоційного стану, стимуляція фізіологічних процесів у головному мозку. При впливі магнітного поля на серцево-судинну систему — поліпшення і прискорення капілярного кровообігу, поліпшення скорочення серцевого м'яза, підвищення її кровонаповнення. Магнітотерапія також активно використовується для загоєння ран і травм — переломів, розтягнень зв'язок, забиття, під її дією відбувається швидке розсмоктування набряків.


Отже, основний терапевтичний ефект магнітотерапії заснований на ефектах:

 • Судиннорозширювальний
 • Протинабряковий
 • Імунностимулюючі (підвищення імунної активності)
 • Седативному (заспокійливим)

Є можливість проведення магнитофорез лікарських засобів.

Показання до застосування магнітотерапії:

 • Хронічні аднексити (запаленнях яєчників)
 • Уретрити (уретритом називається вірусне або бактеріальне запалення сечовипускального каналу)
 • Кольпіти (запалення слизової оболонки піхви)
 • Цервіцити (запальний процес у слизовій оболонці каналу шийки матки)
 • Цистити та цисталгії (цистит — це пов'язане з інфекцією запалення сечового міхура, цисталгія — біль у сечовому міхурі)
 • Простатити (запалення передміхурової залози — залози чоловічої репродуктивної системи)
 • Везикуліти (запальний процес, що локалізується в насінних бульбашках чоловічої статевої системи, найчастіше захворювання пов'язане з інфекцією)

Клініка «Омега-Київ» має фізіотерапевтичним відділенням, в якому проводиться магнітотерапія. При цьому використовується апарат «Інтрамаг».

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00