Фото –
 
 
вул. Володимирська 81-а
Фото – / 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
Гінеколог • уролог • ендокринолог
УЗД - діагностика • забір аналізів
фізіотерапія
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
Фото –   / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
МРТ - діагностика • КТ - діагностика
УЗД - діагностика • забір аналізів
гінеколог • терапевт • кардіолог
вертебролог • фізіотерапія • невролог
уролог • проктолог • хірург • стаціонар
 
пр-т В. Маяковського 70
Фото – / 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
Забір анализів • гінеколог
УЗД - діагностика
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

МРТ (магнітно-резонансна томографія) в Києві

 

 

infogra-mrt-02-1

   

    Магнітно-резонансна томографія - це один з найбільш інформативних і точних методів діагностики. За допомогою томографа лікарям вдається визначити патології внутрішніх органів, захворюваннях спинного і головного мозку, опорно-рухового апарату і тд.
Методика МРТ грунтується на сигналі, що відправляється ядром атома водню в магнітному полі. Процедура є цілком безпечною для пацієнта, не викликає больових відчуттів і наслідків. Магнітно-резонансна томографія дозволена для проведення дітям, якщо інші методи діагностики не дали необхідного результату.

    Магнітно-резонансна томографія переважно призначається при дослідженні м'яких тканин і ЦНС. При доброякісних новоутвореннях і злоякісних пухлинах, магнітно-резонансна томографія дозволяє оцінити розміри, точну локалізацію і поширення пухлини.

    У приватній клініці «Омега-Київ» для діагностики застосовується сучасний магнітний томограф, який детально і максимально точно відображає зміни в досліджуваних тканинах. Записатися на магнітно-резонансну томографію можна за номерами телефону, вказаним на сайті.

 Види МРТ

У клініці «Омега-Київ» можна провести МРТ:

 • головного мозку. Дослідження використовується переважно в нейрохірургії, допомагає максимально точно визначити зміни структур головного мозку;
 • ангіографію. Дає можливість отримати зображення кровоносних судин.
 • органів черевної порожнини. При дослідженні проводиться оцінка стану і патологічних змін нирок, печінки, селезінки і підшлункової залози;
 • суглобів. Призначається після обстеження ортопедом, хірургом і травматологом;
 • органів малого таза. Призначається при підозрі захворювань гінекологічного та урологічного характеру;
 • хребетного стовпа. Дозволяє діагностувати захворювання хребта, спинного мозку, визначити наявність, розмір і форму пухлин.

Показання до проведення МРТ

Показання до проведення магнітно-резонансної томографії визначаються в залежності від досліджуваного органу.

МРТ головного мозку призначається при:

 • Перенесеній травмі голови, забоях головного мозку;
 • При порушенні кровообігу;
 • При підозрі новоутворень.

МРТ черевної порожнини призначається при:

 • Підозрі на онкологію;
 • Травмах внутрішніх органів;
 • Внутрішню кровотечу.

МРТ органів малого тазу проводиться при:

 • Патологіях сечостатевої системи;
 • Запальних процесах, каменях у нирках;
 • Підозрі на злоякісні пухлини.

Показання до проведення МРТ суглобів:

 • травми кісток, зв'язок;
 • запальні процеси;
 • підозра онкозахворювання;
 • артрит і артроз.

Переваги МРТ

 • Магнітно-резонансна томографія є абсолютно безпечною процедурою і не завдає шкоди пацієнтам;
 • Діагностику організму можна проводити пацієнтам будь-якого віку;
 • За допомогою МРТ можна побачити зображення в будь-якій проекції: фронтальній, сагітальній та аксіальній;
 • МРТ точніше, ніж комп'ютерна томографія проводить діагностику м'яких тканин.

    Основними перевагами магнітно-резонансної томографії в приватній клініці «Омега-Київ» є можливість запису на конкретний час і проведення процедури на якісної, сучасної техніки.

Апарат для МРТ діагностики

    У клініці «Омега-Київ» процедура проводиться на сучасному і високоточному апараті PHILIPS ACHIEVA 1.5 тесла 16ch. Прилад є золотим стандартом серед магнітно-резонансних томографів, визнаний у всьому світі. Важлива перевага, що впливає на якість і швидкість досліджень - це кількість каналів в апараті, яке дає можливість використовувати котушки нового покоління.

    Наявність 15-ти канальної і 16-ти канальної котушок для діагностики голови та шиї дозволяють отримати зображення від голови до крижів з високою точністю і чіткістю.

    Апарат пройшов перенастроювання заводськими фахівцями під приміщення в клініці, що дозволило отримати високу однорідність магнітного поля в зоні дослідження. Чітка і правильна подача картинки на монітор дозволяє детально оцінювати зміни досліджуваних органів, отримувати достовірну та детальну інформацію.

Видача результатів

    Видача результатів магнітно-резонансної томографії в клініці «Омега-Київ» відбувається через 20-30 хвилин після проведення процедури. Фахівці, спираючись на якісні і чіткі знімки, проводять ретельну і максимально точну діагностику.

Після дослідження, пацієнт отримує знімки, а також відеозапис проведеної томографії на диск.

Питання та відповіді про МРТ

1. Як часто можна робити МРТ?

    Процедура проводиться в будь-який час за призначенням фахівця, незалежно від попереднього дослідження на магнітно-резонансному томографі. МРТ не чинить негативного впливу на організм пацієнта, не шкодить і не викликає ускладнень. Єдиним протипоказанням є індивідуальна непереносимість або алергічна реакція на контраст. Про наявність алергічних реакцій до компонентів контрастної речовини необхідно заздалегідь попередити лікаря.

2. Що ефективніше МРТ або КТ?

    Обидві процедури спрямовані на ретельне обстеження організму, виявлення мінімальних змін тканин і органів. Як правило, не логічно судити про перевагу одного з методів візуалізації, адже і МРТ, і КТ є високо інформативними.

    При магнітно-резонансній томографії, візуалізація зображення відбувається за допомогою відбитого сигналу електромагнітним полем, а в комп'ютерній томографії задіяні рентгенівські промені і комп'ютерне моделювання. Основна відмінність методик полягає в тому, що при патологіях м'яких тканин і порушеннях ЦНС рекомендовано проводити магнітно-резонансну томографію. При змінах кісткових тканин, хворобах легенів і сечостатевої системи - ефективніше проводити комп'ютерну томографію.

3. Що таке МРТ відкритого типу?

    Це дослідження, при якому пацієнт не поміщається в закриту колбу, а просто лягає на стіл. Зверху, на невеликій відстані, розташовується друга частина апарату, з плоскою поверхнею. Сканери при цьому знаходяться зверху і знизу. Принцип дії аналогічний апарату закритого типу, змінюється лише напрям і сила вихрових потоків.

Серед основних переваг діагностики на апараті відкритого типу можна виділити:

 • можливість обстежитися у пацієнтів з острахом замкнутого простору.
 • це єдино можливий варіант для пацієнтів з металевими штифтами, скобами або протезами.
 • діти легше переносять процедуру, так як поруч з ними в цей час може перебувати хтось із батьків

4. Наскільки шкідлива МРТ?

    Дослідження практично нешкідливе і добре переноситься усіма пацієнтами. При неінвазивній томографії в організм не вводяться препарати і реактиви. Для отримання більш точних результатів томографія здійснюється із застосуванням контрастної речовини.

5. Чи можна робити томографію вагітним?

    Дана процедура не завдає шкоди плоду, тому її досить часто призначають майбутнім мамам. Апарат може діагностувати як проблеми в організмі жінки, так і у малюка. Однак, щоб повністю виключити будь-які негативні наслідки, процедуру призначають тільки починаючи з другого триместру вагітності.

    Пацієнт повинен досить довгий час зберігати нерухомість (від п'ятнадцяти хвилин до години), тому маленьким дітям при призначенні дослідження вводять малу кількість снодійного, щоб занурити дитину в сон. Наркоз використовується щадний.

Додати коментар

Коментарі


Алина Фото – 13.10.2018, 12:03
Все мы отлично знаем что надо проходить узи при беременности чтобы определить плод и вообще как он в целом. Мы решили именно у вас обследоваться и врачи очень хорошие которые постоянно поддерживади меня и рассказывали что происходить на экране. Будет девочка, спасибо.
Переваги: Хорошо просматривается плод.
Недоліки: нет
Відповісти 0
Андрей Фото – 13.10.2018, 11:57
Я футболист и мне всегда удавалось избегать травм и очень доволен был этим, но в одном матче я получил сильный удар по колену и у меня скорее всего была травма мениска, очень сильные боли и спать было невозможно, по этому я обратился в больницу и мне сказали требуется мрт. Мы обратились именно в вашу клинику и у меня обнаружили проблемы с миниском, в итоге мне сделали операцию и все стало нормально.
Переваги: Правильнгый диагноз, быстрота
Недоліки: нет
Відповісти 0
Егор Фото – 12.10.2018, 15:40
Мне необходимо сделать МРТ височно-нижнечелюстного сустава, так как постоянная боль и в состоянии покоя и в состоянии движения, спасибо вам за полезную информацию
Переваги: Полезная информация
Недоліки: Нет
Відповісти 0
Евгения Тунина Фото – 12.10.2018, 14:40
Делала здесь МРТ шейного отдела из-за болей, записалась,кстати, через сайт. Работой врачей клиники осталась довольна, перед процедурой проконсультировали, сказали про металлические предметы и татуировки, спросили про аллергию на контраст, в общем сделали все, чтобы во время процедуры не случилось неприятностей. Длится МРТ не долго, а ощущений во время нее никаких, ну разве что людям с клаустрофобией неприятно будет. Результат получила в этот же день, клиника хорошая, рекомендую.
Переваги: Цена
Недоліки: Нет
Відповісти 0
Гурин Алексей Фото – 12.10.2018, 14:31
Доктор отправила меня на МРТ суставов и я по выгодной стоимости нашла эту клинику в которой жделают по очень выгодной стоимости данную процедуру которая в итоге прошла успешно и мне выдали результат. В самой клинике мне понравилосьобслуживание, МРТ суставов сделали современным аппаратом, предварительно одготовили меня к процедуре и в итоге остался довлен. Рекомендую делать МРТ в данной клинике.
Відповісти 0
Роман Фото – 12.10.2018, 14:09
Спасибо что быстро сделали МРТ позвоночника, не думал что понадобится всего 30 минут. Я искал по всему Киеву у кого есть подобное оборудование, а оказалось можно обратиться к вам. Провели изначально обследование - без очереди, но только по записи и после снимка был полностью поставлен правильный диагноз, не то что в государственной клинике со слов пациента устанавливают диагнозы.
Переваги: Быстро
Недоліки: нет
Відповісти 0
Показати всі
9.73 з 10 , на основі 22 голосів
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00
Записатись на прийом