Фото –
 
 
вул. Володимирська 81-а
Фото – МРТ / 044 / 287 33 17, 287 37 41
Гінеколог • уролог • ендокринолог
УЗД - діагностика • забір аналізів
фізіотерапія
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
Фото – МРТ / 044 / 333 4 333
МРТ - діагностика • КТ - діагностика
УЗД - діагностика • забір аналізів
гінеколог • терапевт • кардіолог
вертебролог • фізіотерапія • невролог
уролог • проктолог • хірург • стаціонар
 
пр-т В. Маяковського 70
Фото – МРТ / 044 / 548 60 90
Забір анализів • гінеколог
УЗД - діагностика
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

МРТ (магнітно-резонансна томографія) в Києві

 

 

infogra-mrt-02-1

Магнітно-Резонансна Томографія - це вид дослідження внутрішніх тканин організму людини, зокрема голови і шиї, хребта, суглобів, судин і внутрішніх органів. Вже багато написано про МРТ, як про прекрасний спосіб діагностики величезного переліку захворювань, про його нешкідливість, безболісність, і високу швидкість дослідження і отримання результату. Вже практично немає людини, у якої при болях у спині не виникне думки піти і зробити МРТ. Але мало хто знає, що МРТ - це не просто картинка, а МРТ апарати та діагностичні центри, які пропонують дослідження, які дуже сильно відрізняються між собою.


Чому ж варто пройти дослідження саме в «Омега-Київ»? Будучи приватною клінікою, нам дуже важливо, щоб наші клієнти залишилися задоволені наданими послугами, а це буде означати, що вони повернуться до нас знову і можуть порадити нас своїм близьким, і єдиний спосіб це зробити - запропонувати максимально можливу якість.


Що ж таке якісне МРТ? Інсталяція, апарат, настроювання і персонал - чотири важливих складових МРТ - ціна в «Омега-Київ» яка є доступною практично для всіх пацієнтів. Часто, рекламуючи МРТ-діагностичні центри, згадують тільки про апарат, хоча це, нехай і не одна чверть, але тільки половина того, що важливо знати клієнту при виборі місця для проведення дослідження. Усвідомлюючи важливість кожної з цих складових, ми підійшли з особливою відповідальністю до їх реалізації.

Інсталяція МРТ

Це радіочастотна клітка, яка знаходиться навколо апарату, і якість її виконання. Фактично - це кімната, в якій стоїть апарат МРТ, стіни цієї кімнати захищають апарат від зовнішнього впливу радіочастоти. Наша клітка зроблена з великим запасом з міді високої чистоти, товщиною 0.6 мм, щоб гарантувати неможливість проникнення радіочастотних перешкод в кімнату дослідження, а отже гарантувати якість зображення вільний від мінімально можливих артефактів. На картинці доктор бачить лише те, що є в дійсності, без плям, смуг або вкраплень, які можуть внести до картинки радіоперешкоди.

Апарат

PHILIPS ACHIEVA 1.5 T 16ch (півтора тесла, 16 каналів) - це сучасний МРТ апарат останнього покоління від фірми PHILIPS. Півтора теслові апарати - це золотий стандарт МРТ діагностики у всьому світі, вони дають більш широку зону дослідження при найменшій різниці в якості від трьох тесловых систем. Другий важливий момент впливає на якість і швидкість досліджень - це кількість каналів в апараті, яка дає можливість використовувати котушки нового покоління, як, наприклад, 15-ти канальна спінальна і 16-ти канальна котушка для дослідження голови і шиї. Тобто зображення від голови до куприка можна отримати у винятковій якості за менший період часу, якості, яку навряд чи зможуть запропонувати конкуренти.
Налаштування МРТ
Наш апарат був прошумірований на заводі в Америці, на спеціальному обладнанні, тому після інсталяції в Києві і точної настройки під приміщення була досягнута дуже висока однорідність магнітного поля в зоні дослідження. А це гарантія чіткої і геометрично правильної зображення досліджуваної області, за якою лікар зможе точно визначити розміри і структуру проблемних ділянок.

Персонал

Наші фахівці мають більше дев'яти років досвіду в МРТ діагностиці. Оператори правильно підберуть скани і протоколи досліджень, щоб надати лікарю саме ті зображення, за якими можна точно побачити картину захворювання. Досвідчені лікарі зроблять опис дослідження з рекомендаціями.

Висновок

Ми пропонуємо чесну якість і максимальну достовірність результату дослідження. В результаті дослідження пацієнт має відбитки сканів на рентген-плівці, запис обстеження на диску, опис обстеження лікарем.
Як правило, ціни на МРТ, у Києві ви проводите процедуру або в будь-якому іншому місті, залежать від досліджуваної області, плівки, а також контрастних препаратів, які використовуються під час діагностики. Вартість процедури ви можете дізнатися з розділу «Ціни» на нашому сайті.
Записатися на обстження можна за телефоном Кабінет функціональної діагностики находітс за адресою: вул. Максимовича Михайла, 10. Обстеження проводяться за попереднім записом, за тел.( 044) 333-4-333.

Часті запитання по МРТ

1. Що дає обстеження МРТ?

 Обстеження дозволяє не тільки діагностувати цілий ряд захворювань, таких як, наприклад, інсульт, артрит, грижу, але і виявити патологію на самій ранній стадії, коли ще немає ніяких симптомів і змін у аналізах.

 Діагностика

 Дослідження дозволяє діагностувати захворювання більшості органів, м'яких і хрящових тканин, нервової системи.

 Прогнози

Магнітно-резонансна томографія дозволяє робити якісні прогнози щодо перебігу захворювання та визначити ймовірність ефективності того чи іншого методу лікування.

 Контроль стану

 МРТ призначають для контролю стану пацієнта:
 • перед проведенням операції;
 • у ході лікування;
 • на стадії реабілітаційного періоду, щоб виключити можливість рецидивів.

2. Як часто можна робити МРТ?

Процедура проводиться в будь-який час за приписами лікаря, незалежно від того, скільки часу пройшло з останнього обстеження. Вона не дає ніякого шкідливого впливу на організм. Основним протипоказанням є індивідуальна непереносимість контрастної речовини.

3. Що ефективніше МРТ або КТ?

Результати цих діагностичних досліджень кардинально відрізняються один від одного, часто для виявлення вогнища ураження або патології потрібно провести обидві процедури.

У першому випадку апарат отримує зображення електромагнітного поля за допомогою відбитого сигналу, а в другому використовуються мікродози рентгенівського випромінювання

Магнітно-резонансна томографія дозволяє діагностувати будь-які патології м'яких тканин і нервової системи, хрящових тканин, а апарат КТ чутливий до змін у кісткових тканинах, судинах і використовується для обстеження легень, шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи

Магнітна томографія абсолютно нешкідлива, тому не має протипоказань, однак слід з обережністю призначати КТ дітям. При цьому методі дослідження в організм вводиться контрастна речовина, тому необхідно попередньо взяти аналізи на переносимість.

4. Що таке МРТ відкритого типу?

Це дослідження, при якому пацієнт не поміщається в закриту колбу, а просто лягає на стіл. Зверху, на невеликій відстані, розташовується друга частина апарату, з плоскою поверхнею. Сканери при цьому знаходяться зверху і знизу. Принцип дії аналогічний апарату закритого типу, змінюється лише напрям і сила вихрових потоків.

Серед основних переваг діагностики на апараті відкритого типу можна виділити:

• можливість обстежитися у пацієнтів з клаустрофобією.
• це єдино можливий варіант для пацієнтів з металевими штифтами, скобами або протезами.
• діти легше переносять процедуру, так як поряд з ними в цей час може перебувати хтось із батьків

5. Скільки чекати результатів МРТ?

МРТ у діагностичному центрі "Омега-Київ" проводиться за попереднім записом, тому у нас немає черг. Вам необхідно приїхати в призначений час і зареєструватися, оформлення документів займає не більше 10-15 хвилин. Наступним етапом відбувається підготовка до процедури. На консультації лікар розповість що робити, якщо ви відчуєте нездужання або переляк, а також відповість на всі питання, що цікавлять вас.

Час самого сканування залежить від органу, який буде обстежений. Якщо процедура проводиться з контрастним речовиною, потрібно буде почекати, поки воно потрапить у обстежуваний орган. Після процедури проводиться обробка результатів і виписка висновку. Результат видається на руки відразу, за винятком випадків, коли для постановки точного діагнозу необхідний консиліум.

6. Наскільки шкідливо МРТ?

Обстеження практично нешкідливе і добре переноситься всіма пацієнтами. При неінвазивній томографії в організм вводяться препарати і реактиви. Для отримання більш точних результатів томографія здійснюється із застосуванням контрастної речовини.

Чи можна робити томографію вагітним?

Дана процедура не завдає шкоди плоду, тому її досить часто призначають майбутнім мамам. Апарат може діагностувати проблеми як в організмі жінки, так і у малюка. Однак, щоб повністю виключити будь-які негативні наслідки, процедуру призначають тільки починаючи з другого триместру вагітності.

Інформація для батьків

Пацієнт має досить довгий час зберігати нерухомість (від п'ятнадцяти хвилин до години), тому маленьким дітям при призначенні дослідження вводять мала кількість снодійного, щоб занурити дитину в сон. Наркоз використовується щадний.

 

Додати коментар

Коментарі


Светлана Фото – МРТ 11.07.2018, 21:33
Хочу выразить благодарность бригаде врачей, делавших МРТ 11.06.2018г. во главе с доктором Побеляцким Т. С. Спасибо вам за поддержку и добросовестное отношение к своей работе.
Переваги: Профессионализм
Недоліки: Нет
Відповісти 0
Медицинский центр Омега Киев Фото – МРТ 12.07.2018, 10:02
Добрый день, Светлана. Благодарим Вас за высокую оценку работы клиники. Мы постоянно работаем над повышением качества наших услуг. Искренне надеемся, что и в дальнейшем будем оправдывать ваше доверие.
Відповісти 0
Алевтина Фото – МРТ 04.06.2018, 14:35
Проходила МРТ головного мозга в этой клинике по направлению лечащего врача. Никаких проблем не возникло. Врач был очень вежливым, расшифровку ждала около 20 мин.
Відповісти +1
Медицинский центр Омега Киев Фото – МРТ 05.06.2018, 10:39
Добрый день, Алевтина. Спасибо что нашли время и написали отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем медицинском центре.
Відповісти 0
Марина Фото – МРТ 30.05.2018, 17:27
Недавно в этом центре прошла МРТ головного мозга. Мой врач меня направлял в другой центр, но я почитала отзывы, сравнила цены, и всё-таки решила обратиться именно сюда. О чём впоследствии абсолютно не пожалела и не ошиблась. Приятно удивило помещение центра, чисто и аккуратно, приветливые и профессиональные сотрудники. Процедура прошла оперативно, примерно через несколько часов получила и результат. Мой врач отметил отличное качество снимков.
Відповісти +1
Медицинский центр Омега Киев Фото – МРТ 31.05.2018, 09:26
Добрый день, Марина. Благодарим Вас за положительный отзыв. Мы очень рады, что Вы остались довольны качеством обслуживания и уровнем компетентности наших специалистов. Всегда рады видеть Вас в нашем центре.
Відповісти 0
Показати всі
9.73 з 10 , на основі 22 голосів
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00
Записатись на прийом