Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

МРТ молочних залоз

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) молочних залоз - це передовий, неінвазивний метод діагностики, який використовують для дослідження молочних залоз, стану силіконових імплантів і оточуючих структур (передньої грудної стінки, пахвових лімфовузлів, та ін.).

МРТ молочних залоз призначають при підозрі на розвиток онкологічного процесу. Метод дозволяє чітко розглянути структуру і розмір пухлини, точну локалізацію, а також поширення онкології на суміжні з залозою структури. МР-діагностика дає додаткову інформацію про злоякісність або доброякісність утворення після проведення скринінгових методів дослідження (УЗД або мамографія) і може використовуватися як первинний метод. Профілактичне МРТ дозволяє розпізнати і діагностувати хворобу на ранній стадії розвитку, що вплине на ефективність лікування. МРТ молочних залоз призначається після оперативного видалення новоутворень, для післяопераційного спостереження і виключення рецидиву захворювання. Це найбільш інформативний метод дослідження стану силіконових імплантів і ускладнень, які можуть виникнути після їх установки (розрив оболонок імпланта, переміщення вмісту імплантів в навколишні м'які тканини, стан навколишніх м'яких тканин і т.д.).

МРТ молочних залоз, фото 1 - Омега-Київ

Діагностику на магнітно-резонансному томографі можна проводити в будь-якому віці - процедура абсолютно безболісна і безпечна. Тривалість МРТ молочних залоз становить 30-40 хвилин. За цей час фахівці отримують детальну інформацію, яка допоможе підтвердити або спростувати наявність патологічних змін.

МРТ молочних залоз з контрастом

МРТ молочних залоз проводиться виключно з використанням внутрішньовенного введення контрастної речовини. Винятком є ​​випадки дослідження стану силіконового імпланту. Контрастну речовину використовують для візуалізації новоутворень на тлі неушкодженої залозистої тканини. Для цього в організм внутрішньовенно через катетер вводять спеціальний медичний препарат на основі гадолінію. Речовина є безпечною, не завдає шкоди організму і не містить в складі компонентів, що провокують алергічні реакції.

Як проводиться магнітно-резонансна томографія молочних залоз?

Пацієнт лягає обличчям вниз на спеціальний прилад і в такому положенні поміщається в центр МРТ апарату. При проведенні дослідження з контрастною речовиною розчин вводиться внутрішньовенно безпосередньо під час процедури сканування. Томографія із застосуванням контрасту необхідна для максимальної візуалізації потрібних органів і тканин.

Етапи проведення МРТ молочних залоз

  1. Перед діагностикою пацієнту необхідно зняти всі металеві елементи (знімні зубні протези, сережки, каблучки, ланцюжки, шпильки, фурнітура на одязі).
  2. Перед МРТ людина заповнює анкету, яка передбачає ознайомлення з рядом протипоказань;
  3. Безпосередньо перед процедурою, пацієнт займає лежаче положення на кушетці, яка є частиною томографа і розміщується всередині апарату;
  4. Під час дослідження важливо знаходитись максимально нерухомо, будь-який рух може негативно відобразитися на якості та інформативності зображень;
МРТ молочних залоз, фото 2 - Омега-Київ

Протипоказання

Магнітно-резонансна томографія є безпечним методом діагностики молочних залоз. МРТ з контрастом не викликає алергічних реакцій, не впливає на стан і самопочуття пацієнта. До протипоказань відносяться:

  • наявність незнімних металевих елементів - кардіостимуляторів, металевих імплантів;
  • важкий стан пацієнта.

Проведення МРТ молочних залоз в медичному центрі «Омега-Київ»

У медичному центрі «Омега-Київ» встановлені сучасні магнітно-резонансні томографи. Прилади забезпечують високу точність і чіткість зображення, яке виводиться на екран. МРТ проводитися під наглядом досвідчених фахівців, які контролюють стан пацієнта під час діагностики.
Записатися на МРТ молочних залоз в Києві можна за телефоном, вказаним на сайті, або за допомогою форми запису на сайті. Адміністратор відповість на всі питання і порадить профільного фахівця.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

МРТ молочних залоз

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00