×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

МРТ плечових суглобів

infogra-mrt-02Апарат - PHILIPS ACHIEVA 1.5 Тесла. Пацієнт отримує плівку, заключеня лікаря та DVD-диск

Працюємо без вихідних. Запис за тел.: (044) 333-4-333 Київ, вул. Максимовича Михайла, 10.
 
Плечовий суглоб - самий рухливий суглоб людини. Через високу рухливість та сильні навантаження ця область схильна до частих пошкоджень. Клінічного обстеження пацієнта з болем у області плеча часто недостатньо для визначення причини і локалізації патологічного процесу. Рентгенологічне дослідження вивчає кістки суглоба. А більш детальну інформацію про стан м'яких тканин суглоба (зокрема сухожиль, обертальної манжети плеча, хрящової губи лопатки), а також зміни кісткового мозку отримують при проведенні МРТ.

МРТ дозволяє детально візуалізувати анатомічні структури плечового суглоба і їх стан: зв'язки, м'язи, сухожилля, хрящ, суглобова капсула. Перевагою магнітно-резонансної томографії плечових суглобів є її наочність і висока інформативність у визначенні патологічних змін м'яких тканин.

У складних діагностичних випадках і з метою отримання максимальної кількості інформації про патології, пацієнтам внутрішньовенно може вводитися контрастний препарат.

Показання для проведення МРТ плечових суглобів:

 • Дегенеративні захворювання суглобів, такі як артрит і артроз;
 • Пошкодження кісткового мозку;
 • Пошкодження обертальної манжети;
 • Травматичні пошкодження суглоба (розриви зв'язок, сухожиль, надрив губи і т.д.);
 • Спортивні травми і травми, пов'язані з роботою, наприклад, з вібрацією при виконанні ручної роботи з використанням певних інструментів;
 • Інфекційні захворювання (наприклад, остеомієліт);
 • Онкологічні захворювання (первинні і метастази) кісток, що утворюють суглоб, або оточуючих м'яких тканин;
 • Біль, набряк або підозра на крововилив в тканинах суглоба;
 • Незрозумілі болі в плечі, що не піддаються консервативному лікуванню;
 • Обмеження рухів у плечовому суглобі;
 • Контроль після проведеного лікування

Процедура проведення МРТ плечових суглобів:

МРТ плечового суглоба абсолютно безболісна. Виконується в положенні пацієнта лежачи з накладенням спеціальної котушки на область суглоба. Під час процедури сканування досліджується один суглоб. У деяких випадках пацієнт може відчувати тепло в досліджуваній області, але це є нормальною реакцією тканин організму на магнітне поле апарату. Під час даного дослідження пацієнт повинен знаходитися в нерухомому стані. Як правило, процедура МРТ плечового суглоба займає близько 20-30 хвилин. Більший час потрібно при виконанні МРТ із введенням контрастної речовини.

У медичному центрі «Омега-Київ» Ви можете пройти МРТ плечового суглоба якісно і за прийнятною ціною. Обстеження проводиться за попереднім записом по тел: / 044 / 333-4-333 або через форму «запис на прийом» на сайті.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Ольга 01.11.2018, 16:10
МРТ плечевого сустава мне проводил замечательный профессионал Кобзарь Игорь Александрович. После падения долго болело плечо и возникла необходимость в МРТ. Проведённая процедура оказалась безболезненной и был установлен диагноз, после которого начато конструктивное лечение. Когда на нашем пути попадается хороший врач, то всегда есть надежда на полное выздоровление и мне с таким врачом повезло.
Переваги: Быстро и профессионально
Недоліки: Нет
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 02.11.2018, 12:03
Добрый день, Ольга. Спасибо Вам за отзыв и за то, что Вы выбрали именно наш медицинский центр.
Відповісти 0
Андрей 12.10.2018, 14:55
Около двух месяцев назад попал в ДТП теперь мне предстояло пройти МРТ плечевых суставов. По совету своей знакомой обратился в этот медицинский центр. Здесь меня осмотрел внимательно специалист. После чего в течении двадцати минут прошел процедуру. Все оказалось совсем не больно, после чего был поставлен диагноз и назначено правильное лечение. Огромное вам спасибо, пройденной процедурой остался только доволен.
Відповісти 0
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00