×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

МРТ голови

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) голови - це безпечне дослідження, що дозволяє провести детальну діагностику суглобів, очних орбіт, пазух носа, головного мозку, гіпофіза та щитоподібної залози без використання випромінювання. При цьому проблемні ділянки «скануються» за допомогою потужного технологічного обладнання, а отримане зображення відображається на екрані комп'ютера.

У нашому діагностичному центрі "Омега-Київ" для проведення МРТ голови ми використовуємо два типи катушок. Для проведення МРТ головного мозку, орбіт очей, пазух носа і гіпофіза використовується "головна катушка", для проведення МРТ судин головного мозку та судин шиї, м'яких тканин шиї, використовується "нейроваскулярна катушка". Це багатоканальні катушки нового покоління, розроблені спеціально для сучасних МРТ апаратів PHILIPS ACHIEVA 1.5 Тесла.

Апарат - PHILIPS ACHIEVA 1.5 Тесла. Пацієнт отримує плівку, висновок лікаря і DVD-дискinfogra-mrt-02

Працюємо без вихідних. Запис за телефоном: (044)333-4-333. Київ, вул. Трутенка Онуфрія, 10.

Навіщо робити МРТ голови?

Показання для проведення МРТ голови:

МРТ голови може бути рекомендовано, при появі постійних головних болів, або ж коли КТ не дає точні результати для встановлення діагнозу. Також МРТ обстеження використовується для оцінки певних частин мозку, які не так легко діагностувати за допомогою КТ, такі як шийний відділ хребта і задню частину мозку.

Обов'язкове направлення на дослідження необхідно в невідкладних ситуаціях. Це:

 1. різке порушення кровообігу головного мозку;
 2. черепно-мозкові травми;
 3. екстрені ситуації після хірургічного втручання.

МРТ як планове або комплексне дослідження призначається лікарем при підозрі на наступні патології:

 1. запалення головного мозку або його оболонки;
 2. дегенеративні або демієлінізуючі хвороби;
 3. дефекти розвитку;
 4. захворювання гіпофізу;
 5. онкологічні захворювання головного мозку;
 6. вогнищеві процеси після порушення кровообігу в мозку;
 7. ураження очних яблук і орбіт;
 8. ураження носоглотки або носових пазух.

Також обстеження голови МРТ-методикою призначається для оцінки результатів лікування різних захворювань і загального стану після перенесення черепно-мозкових травм.

Скільки часу триває процедура?

Процедура займає небагато часу від 15 до 20 хвилин, залежно від зони обстеження. Так МРТ голови і головного мозку займає 10-15 хвилин, а при прицільному дослідженні окремих ділянок, гіпофіз або орбіти, процедура може збільшитися на 5-10 хвилин. При призначенні лікарем МРТ з введенням контрастної рідини процедура може зайняти до 45 хвилин, оскільки в даному випадку спочатку проводиться стандартне МРТ дослідження, потім вводиться контраст і знову проводиться сканування з контрастом. Ціни на МРТ голови ви можете знайти на сайті нашого медичного центру або дізнатися за телефоном.

Як потрібно підготуватися і яка вартість МРТ голови?

Дана галузь дослідження не передбачає спеціальної підготовки. А вартість процедури буде залежати від того, проводиться вона з контрастною речовиною або без неї.

Коли можуть бути готові результати?

Висновок може бути готов в середньому через пів години, але варто розуміти, що при більш складних випадках опис у лікаря може тривати від однієї години до півтори години.

В якому вигляді пацієнт отримує результати МРТ дослідження?

Після проведення процедури Вам видадуть знімки голови на рентгенівській плівці, запис дослідження в цифровому форматі (на диску) та його докладний опис лікарем.

Не знаєте, де зробити МРТ голови в Києві? Для отримання якісного результату звертайтеся в наш діагностичний центр "Омега-Київ"! Ціна на МРТ голови в діагностичному центрі «Омега-Київ» залежить від досліджуваної області. Приміром, якщо пацієнту потрібно зробити МРТ голови, ціна буде одна. Якщо потрібно провести ще і МРТ очних орбіт то ціна підвищиться.

Більш докладно з розцінками можна ознайомитися на сайті клініки, де через форму «запис на прийом» можна попередньо записатися на обстеження або ж подзвонити в клініку за телефоном (044)333-4-333.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Владимир 12.10.2018, 10:52
Записывался на МРТ головы в эту частную клинику после того как у своего доктора был на приеме и он мне сообщил, что нужно сделать МРТ. Жалобы были на постоянные головные боли, слабость, головокружения. В данной клинике процедуру выполнили оперативно, сама процедура заняла не более 20 минут, плюс подготовка и ожидание результат в течении полу часа. Обслуживание мне здесь понравилось и главное, что ничего серьезного МРТ головы не показало.
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 12.10.2018, 17:13
Добрый день, Владимир! Благодарим Вас за высокую оценку работы нашего медицинского центра. Мы постоянно работаем над повышением качества наших услуг. Искренне надеемся, что и в дальнейшем будем оправдывать ваше доверие
Відповісти 0
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00