МРТ головного мозку

Магнітно-резонансна томографія - це передовий, неінвазивний метод діагностики, який використовується для ефективного дослідження структур головного мозку, мозочка, судин, стовбура мозку, стану очних яблук і гіпофіза.

МРТ головного мозку призначається при підозрі на розвиток онкологічного процесу в будь-якому з відділів головного мозку, дозволяє чітко розглянути структуру і розмір пухлини, точну локалізацію, навіть в особливо важкодоступних місцях. Профілактичне МРТ дозволяє розпізнати і діагностувати хворобу на ранній стадії розвитку, що вплине на ефективність лікування.

Діагностику на магнітно-резонансному томографі можна проводити в будь-якому віці - процедура абсолютно безболісна і безпечна для дітей, людей середнього віку та похилого віку.

Тривалість МРТ головного мозку займає не більше двох годин, за які фахівці отримують вичерпну інформацію, можуть підтвердити або спростувати наявність патологічних змін. За допомогою магнітно-резонансної томографії вдається підтвердити стан і кровотік в артеріальній і венозній системах.

МРТ головного мозку з контрастом

Незважаючи на інформативність звичайної процедури магнітно-резонансної томографії - дослідження з контрастною речовиною дозволяє розкрити клінічну картину ще ширше. Контрастну речовину використовується для посилення якості зображення судинного дерева, оцінки стану судин, які живлять органи.

Для магнітно-резонансної томографії в організм внутрішньовенно через катетер вводиться спеціальний медичний препарат на основі гадолінію. Речовина є безпечною, не завдає шкоди організму і не має в складі компонентів, що провокують алергічні реакції. Найчастіше магнітно-резонансна томографія з попереднім введенням контрастної речовини проводиться при підозрі на онкологічні захворювання.

Коли призначають МРТ головного мозку?

Головною метою даного виду МРТ є виявлення уражень головного мозку, а також визначення їх форми, розміру і розміщення.
Показаннями до МРТ головного мозку можуть бути:

 • можливі неврологічні патології;
 • оцінка головного мозку після інфаркту або інсульту;
 • підозра на виникнення захворювань онкологічного характеру або їх метастазів в обстежуваній області (симптоми: сильні головні болі без певної причини, часті запаморочення, роздвоєння в очах, плутанина в свідомості, постійна слабкість);
 • підозра на розсіяний склероз;
 • післяопераційне спостереження;
 • черепні травми з можливим переломом кістки або пошкодженням головного мозку і оболонок.

Як проходить обстеження?

Навколо голови хворого розташовуються спеціальні механізми, які містять дроти, що керують радіохвилями. При МРТ з контрастною речовиною, розчин внутрішньовенно вводиться перед процедурою. Томографія із застосуванням контрасту проводиться для виразності зображення необхідних органів і тканин.

Процедура призначається для підтвердження або спростування попередньо встановленого діагнозу.

Етапи проведення МРТ головного мозку:

 • Пацієнту необхідно позбутися металевих елементів (знімні зубні протези, сережки, каблучки, ланцюжки, шпильки, фурнітура на одязі);
 • Обов'язково заповнюється анкета, яка передбачає ознайомлення з рядом протипоказань;
 • Безпосередньо для процедури, пацієнт займає лежаче положення на кушетці, яка є частиною томографа і розміщується всередині апарату;
 • Під час дослідження неприпустимі будь-які рухи - це може негативно вплинути на якість та інформативність зображень;
 • Протягом 20-30 хвилин після процедури лікарі готують результати обстеження.

Протипоказання

Магнітно-резонансна томографія є абсолютно безпечним методом діагностики структур головного мозку пацієнта. Завдяки дослідженню, фахівці визначають серйозні захворювання, які не виявляють себе характерними симптомами. МРТ з контрастом також не викликає алергічних реакцій, не впливає на стан і самопочуття пацієнта. До протипоказань для магнітно-резонансної томографії відносять:

 • Наявність незнімних металевих елементів - кардіостимуляторів, металеві імпланти);
 • Важкий стан пацієнта.

Проведення МРТ головного мозку в «Омега-Київ»

У медичному центрі «Омега-Київ» встановлені сучасні магнітно-резонансні томографи. Прилади забезпечують високу точність і чіткість зображень, які візуалізуються на екран. МРТ проводиться під наглядом досвідчених фахівців, які контролюють стан пацієнта під час діагностики.

Записатися на проведення магнітно-резонансної томографії в Києві, можна за номером телефону, вказаному на сайті, або скориставшись кнопкою зворотного зв'язку. Адміністратор зорієнтує пацієнтів за ціною і порадить профільного фахівця.

 

 

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

МРТ головного мозку

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Это самая лучшая клиника, как по мне. У меня очень был большой шум в голове, меня направили на мрт головного мозга. Очень долго я искала подходящую клинику, чтобы ее сделать. Ведь деньги не малые, а качество работы у всех разное. По рекомендации коллег обратилась сюда. Здесь мне понравилось все. Сразу видно, что клиника европейского уровня, отношения персонала и их профессионализм просто на высоте. Спасибо вам огромное.
Переваги: хорошие цены
Недоліки: нет
Відповісти 0
Уважаемая, Катя, благодарим Вас за высокую оценку работы нашего центра. Мы постоянно работаем над повышением качества предоставляемых услуг. Искренне надеемся, что и в дальнейшем будем оправдывать ваше доверие.
Відповісти 0
Проходила МРТ головного мозга в этой клинике по направлению лечащего врача. Никаких проблем не возникло. Врач был очень вежливым, расшифровку ждала около 20 мин.
Відповісти 0
Добрый день, Алевтина. Спасибо Вам за позитивный отзыв. Будем рады видеть Вас в нашей клинике еще.
Відповісти 0
Недавно в этом центре прошла МРТ головного мозга. Мой врач меня направлял в другой центр, но я почитала отзывы, сравнила цены, и всё-таки решила обратиться именно сюда. О чём впоследствии абсолютно не пожалела и не ошиблась. Приятно удивило помещение центра, чисто и аккуратно, приветливые и профессиональные сотрудники. Процедура прошла оперативно, примерно через несколько часов получила и результат. Мой врач отметил отличное качество снимков.
Відповісти +1
Добрый день, Марина. благодарим вас за оставленный отзыв! Спасибо за высокую оценку работы нашей клиники. Рады, что назначенное лечение принесло положительный результат. Будьте здоровы!
Відповісти 0
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00