вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного

МРТ грудного відділу хребта

Якщо раптом фахівець направив вас на мрт грудного відділу хребта, а ви сумніваєтеся в безпеці цієї процедури і правильності її призначення, то ця стаття допоможе у всьому розібратися.

Почнемо з того, що даний відділ хребта являє собою жорсткий каркас, який об'єднує дванадцять хребців, ребра і грудину. І хоча хребці грудного відділу менше за інші страждають від травм, зате захворюванням піддаються досить часто. Патології хребетного стовпа можуть виникати в зв'язку з порушенням метаболізму, в результаті якого відбувається ослаблення живлення дисків. Також причиною захворювань може бути постійне навантаження на спину, неправильний розподіл важких предметів - один з головних чинників розвитку остеохондрозу.

Коли проводять МРТ грудного відділу хребта?

МРТ грудного відділу найчастіше проводиться при остеохондрозах, протрузіях, міжхребцевих грижах, вроджених або здобутих дефектах в будові хребта. Також даний метод діагностики може підтвердити або спростувати наявність міжреберної невралгії.

МРТ грудного відділу дуже ефективно при діагностуванні таких захворювань як дистрофія хребта, розсіяний склероз, злоякісні і доброякісні пухлини. Завдяки МРТ діагностиці дані захворювання можуть бути виявлені на ранніх стадіях розвитку, що дає Вам можливість вчасно зупинити їх розвиток.

На сьогоднішній день МРТ діагностування вважається одним з найефективніших, методів дослідження м'яких тканин. МРТ грудного відділу надасть пацієнту чітку інформацію про стан м'яких і кісткових тканин, а також допоможе виявити патології (якщо такі будуть). Крім того даний метод дозволяє точно визначити місце утворення дефекту, а також його структуру і розміри.

Які захворювання даного відділу покаже мрт?

Проходження дослідження вкаже на захворювання, вроджені патології та аномалії (якщо такі є), а також надасть точну інформацію про стан здоров'я твердих і м'яких тканин даного відділу. МРТ виявить:

  • Травми і грижі
  • Дегенеративні зміни в хребцях і дисках
  • Спондильоз, протрузії, грижі
  • Порушення анатомічного розташування хребців
  • Новоутворення в області грудного відділу

Вартість процедури і де можна пройти мрт

Даний вид діагностики - це досить складне дослідження, проведене на дорогому обладнанні під контролем досвідчених фахівців, тому ціна мрт грудного відділу хребта може здатися багатьом пацієнтам високою. Варіантів проведення діагностики може бути кілька, тому пацієнт повинен мати направлення на МРТ з чіткими вказівками від його лікаря, який знайомий з його анамнезом.
В діагностичному центрі "Омега-Київ", м. Київ вул. Максимовича Михайла 10, Ви можете пройти МРТ грудного відділу хребта з контрастом і без. Обстеження проводиться за попереднім записом за телефоном (044) 333-4-333 або через форму "запис на прийом" на сайті.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Максим 08.10.2018, 11:38
Процедура конечно не из дешевых, зато быстро и точно диагностирует межпозвоночную грыжу. Обратился сюда для проведения МРТ грудного отдела, уже после многочисленных визитов к другим врачам, которые так и смогли определить заболевание, от которого у меня болела спина. Совсем не больно и довольно быстро провели исследование - дольше ждал результат, чем занимает сам процесс диагностики. сложного ничего нет, нужно лишь выполнять требования врача.
Відповісти 0
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00