вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного

МРТ попереково-крижового відділу хребта

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – це сучасний і точний метод діагностики, який дозволяє отримати повну картину стану здоров'я пацієнта без внутрішнього втручання.

Метод МРТ дозволяє створити серії знімків тканин і органів людини в різних проекціях, які допомагають поставити точний діагноз.

Даний метод діагностики фахівці часто призначають пацієнтам, які скаржаться на болі в спині та попереку. У такому разі їм виписують направлення на проходження МРТ поперекового відділу хребта.

Коли призначають МРТ-діагностику попереку?

МРТ попереково-крижового відділу хребта. Призначається дана процедура при таких захворюваннях та симптомах, як: остеохондроз, пухлина, протрузія, травма попереку, а також просто болі в спині.
МРТ діагностика це самий безпечний і ефективний спосіб дослідження, який відомий на сьогоднішній день, так-як ми можемо бачити зміни не тільки в кістках, а й у м'яких тканинах, спинному мозку, міжхребцевих дисках і судинах. Жоден УЗД апарат або рентген дослідження не може надати такої детальної картини про стан хребта, а також у відмінності від рентген-діагностики в МРТ повністю відсутня променеве навантаження на організм.

МРТ попереково-крижового відділу особливо ефективно при діагностуванні грижі міжхребцевих дисків. Лікарі стверджують, що саме вони (грижі) є основною причиною болю в попереку. Завдяки знімкам МРТ лікар може детально вивчити уражений диск, локалізацію патології, ступінь  дегенерації, а також напрям її міграції.
Основна складність при діагностиці гриж полягає в тому, щоб точно встановити, які з нервових закінчень залучені в хвороботворний процес.
МРТ попереково-крижового відділу хребта дозволяє точно визначити динаміку, локалізацію і ступінь патологічного процесу. Дана процедура займе не більше 30 хвилин і абсолютно не потребує спеціальної підготовки, а також не потребує дотримуватися  дієту і припинення прийому лікарських засобів.

Як проходить МРТ поперекового відділу?

Перед тим, як пройти процедуру діагностики, лікар розповідає про протипоказання і дає рекомендації по підготовці.

  1. Перед початком процедури перевірте, щоб на тілі не було металевих предметів (ланцюжки, браслети, ключі в кишені штанів, магнітні карти тощо)
  2. МРТ крижово-поперекового відділу проводиться в лежачому положенні, при цьому руки, голова і груди фіксуються.
  3. Під час діагностики тіло людини повністю переміщається в блок томографа. Зовні залишаються тільки ноги. Наш апарат обладнаний кондиціонером, тому пацієнти відчувають себе комфортно. Крім того, якщо Ви боїтеся проходити процедуру самостійно, хтось із ваших близьких може в цей час перебувати поруч з Вами.
  4. Щоб знімки вийшли максимально точними, під час мрт поперекового відділу необхідно лежати рівно і не ворушитися. Будь-який рух може призвести до спотворення реальних даних на знімку і, надалі, до неточного діагнозу.
  5. Магнітно-резонансна томографія попереково-крижового відділу хребта – процедура безпечна і безболісна. Ви не відчуєте жодних неприємних відчуттів та болю. Все пройде під чуйним контролем фахівців.

Ціна МРТ поперекового відділу хребта буде залежати від того, з контрастом чи без буде проходити процедура. У будь-якому випадку, менеджери клініки повідомлять вам вартість діагностики.

В діагностичному центрі "Омега-Київ", який розташований за адресою: м. Київ, вул. Максимовича Михайла 10, Ви можете пройти МРТ попереково-крижового відділу хребта з контрастом і без. Обстеження проводиться за попереднім записом за телефоном (044) 257-05-05 або через форму "запис на прийом" на сайті.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Катя 12.10.2018, 16:14
Спасибо что у вас есть возможность сделать МРТ пояснично-крестцового отдела, в противном случае, мне бы делали операцию, а так тут я получила консультацию по всем снимкам которые были сделаны. Было полностью видно все отделы и ткани, нашли проблему - теперь лечение пойдёт в правильном русле. Спасибо.
Відповісти 0
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00