Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

МРТ хребта


МРТ хребта, фото 1 - Омега-Київ

Магнітно - резонансна томографія - сучасний, нешкідливий і безболісний метод діагностики, який підходить для діагностики майже усього тіла людини, включаючи хребет. МРТ хребта може бути зроблена як для усієї спини, так і для окремо взятого відділу хребта. По відділах МРТ хребта можна розбити на МРТ щийного відділу хребта, МРТ грудного відділу хребта, МРТ попереково-крижового відділу хребта і МРТ куприка.

МРТ хребта є найбільш точним методом діагностики цієї області і дозволяє лікарю-діагносту розглянути найменші нюанси як кісток хребта (хребців), так і м'яких тканин, тобто, міжхребетних дисків, спинного мозку, судин і так далі. Якщо в ході дослідження будуть знайдені які-небудь відхилення, будь то грижі міжхребетних дисків або пухлинні утворення, то пацієнтові у такому разі пропонується пройти детальніше дослідження, при якому може знадобитися введення контрастної рідини.
Це може бути корисно так само у разі післяопераційного контролю, контрастна рідина допомагає відрізнити на знімку старі шрами і рубці від нових травм, пухлин або запалень. Все ж набагато частіше зустрічаються просто грижі і протрузії, тому більшість досліджень проводяться без введення контрасту.

МРТ хребта, фото 2 - Омега-Київ

У нашому діагностичному центрі "Омега-Київ" Ви можете зробити МРТ усього хребта (скринінг хребта), при якому для отримання знімків потрібна комбінацію з двох котушок, але це дає можливість отримати знімок усього хребта відразу. МРТ шийного відділу поводиться в 16-тиканальній нейроваскулярній котушці, грудного, поперекового і куприка на 15-тиканальній спинній котушці. Це котушки нового покоління розроблені спеціально для 1.5 тесла 16 канальних МРТ PHILIPS ACHIEVA і дають прекрасну якість зображення.

Показання до проведення МРТ хребта :

 • часті болі в спині;
 • сильні і часті мигренозні болі;
 • порушення рухливості хребта;
 • підозри на ураження хребта;
 • підозри на пухлини і їх метастази;
 • контроль після операції на хребті;
 • підозра на грижі;
 • підозра на хвороби спинного мозку.

Що дозволяє виявити МРТ хребта :

 • Виявити інфекції;
 • Стеноз хребетного каналу, тобто знайти області хребта, в яких хребетні канали аномально звужені;
 • Знайти області хребта що мають погане кровопостачання;
 • Виявлення проблем з міжхребетними дисками, такі як грижі, протрузії або розриви міжхребетних дисків. МРТ хребта так само покаже вплив проблемного диска на прилеглі тканини, наприклад, затискання нерва диском;
 • Визначити природжені відхилення в розвитку хребта;
 • Знайти ураження нерва, створене травмою або захворюванням, таким як розсіяний склероз;
 • Діагностувати області запалення суглобів (артрит) або втрати кісткової маси, Які раніше були знайдені під час рентгенівського або КТ дослідження;
 • Визначити вляние пухлини на хребет (кістки, міжхребетні диски, нерви). Пухлини, які найчастіше поширюються на хребет виходять з простати, легенів або молочної залози.

Підготовка до МРТ хребта :

МРТ хребта не вимагає ніякої спеціальної підготовки. Детальнішу інформацію Ви можете упізнати з розділів Підготовка до МРТ і Протипоказання МРТ.

Процедура проведення МРТ хребта :

В середньому, кожен з відділів хребта робиться близько 20 хвилин. Якщо пацієнтові потрібно зробити відразу декілька відділів, то час збільшиться не так сильно, до 30, тому що немає необхідності перекладати пацієнта. При проведенні МРТ хребта з контрастом час дослідження може збільшитися до однієї години. Після цього знадобиться ще стать години на підготовку укладення доктора. В результаті пацієнт отримує знімок на плівці, укладення доктора і запис результатів дослідження на диск.

У діагностичному центрі "Омега-Київ", г.Киев вул. Максимовича Михаила 10, Ви можете пройти МРТ усіх відділів хребта з контрастом і без. Обстеження проводиться за попереднім записом по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

МРТ хребта

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповніть поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00