МРТ хребта


infogra-mrt-02Дослідження на сучасному МРТ апараті PHILIPS ACHIEVA 1.5 Тесла

Магнітно - резонансна томографія - сучасний, нешкідливий і безболісний метод діагностики, який підходить для діагностики майже усього тіла людини, включаючи хребет. МРТ хребта може бути зроблена як для усієї спини, так і для окремо взятого відділу хребта. По відділах МРТ хребта можна розбити на МРТ щийного відділу хребта, МРТ грудного відділу хребта, МРТ попереково-крижового відділу хребта і МРТ куприка.

МРТ хребта є найбільш точним методом діагностики цієї області і дозволяє лікарю-діагносту розглянути найменші нюанси як кісток хребта (хребців), так і м'яких тканин, тобто, міжхребетних дисків, спинного мозку, судин і так далі. Якщо в ході дослідження будуть знайдені які-небудь відхилення, будь то грижі міжхребетних дисків або пухлинні утворення, то пацієнтові у такому разі пропонується пройти детальніше дослідження, при якому може знадобитися введення контрастної рідини.
Це може бути корисно так само у разі післяопераційного контролю, контрастна рідина допомагає відрізнити на знімку старі шрами і рубці від нових травм, пухлин або запалень. Все ж набагато частіше зустрічаються просто грижі і протрузії, тому більшість досліджень проводяться без введення контрасту.

У нашому діагностичному центрі "Омега-Київ" Ви можете зробити МРТ усього хребта (скринінг хребта), при якому для отримання знімків потрібна комбінацію з двох котушок, але це дає можливість отримати знімок усього хребта відразу. МРТ шийного відділу поводиться в 16-тиканальній нейроваскулярній котушці, грудного, поперекового і куприка на 15-тиканальній спинній котушці. Це котушки нового покоління розроблені спеціально для 1.5 тесла 16 канальних МРТ PHILIPS ACHIEVA і дають прекрасну якість зображення.

Показання до проведення МРТ хребта :

 • часті болі в спині;
 • сильні і часті мигренозні болі;
 • порушення рухливості хребта;
 • підозри на ураження хребта;
 • підозри на пухлини і їх метастази;
 • контроль після операції на хребті;
 • підозра на грижі;
 • підозра на хвороби спинного мозку.

Що дозволяє виявити МРТ хребта :

 • Виявити інфекції;
 • Стеноз хребетного каналу, тобто знайти області хребта, в яких хребетні канали аномально звужені;
 • Знайти області хребта що мають погане кровопостачання;
 • Виявлення проблем з міжхребетними дисками, такі як грижі, протрузії або розриви міжхребетних дисків. МРТ хребта так само покаже вплив проблемного диска на прилеглі тканини, наприклад, затискання нерва диском;
 • Визначити природжені відхилення в розвитку хребта;
 • Знайти ураження нерва, створене травмою або захворюванням, таким як розсіяний склероз;
 • Діагностувати області запалення суглобів (артрит) або втрати кісткової маси, Які раніше були знайдені під час рентгенівського або КТ дослідження;
 • Визначити вляние пухлини на хребет (кістки, міжхребетні диски, нерви). Пухлини, які найчастіше поширюються на хребет виходять з простати, легенів або молочної залози.

Підготовка до МРТ хребта :

МРТ хребта не вимагає ніякої спеціальної підготовки. Детальнішу інформацію Ви можете упізнати з розділів Підготовка до МРТ і Протипоказання МРТ.

Процедура проведення МРТ хребта :

В середньому, кожен з відділів хребта робиться близько 20 хвилин. Якщо пацієнтові потрібно зробити відразу декілька відділів, то час збільшиться не так сильно, до 30, тому що немає необхідності перекладати пацієнта. При проведенні МРТ хребта з контрастом час дослідження може збільшитися до однієї години. Після цього знадобиться ще стать години на підготовку укладення доктора. В результаті пацієнт отримує знімок на плівці, укладення доктора і запис результатів дослідження на диск.

У діагностичному центрі "Омега-Київ", г.Киев вул. Максимовича Михаила 10, Ви можете пройти МРТ усіх відділів хребта з контрастом і без. Обстеження проводиться за попереднім записом по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Роман 12.10.2018, 14:08
Спасибо что быстро сделали МРТ позвоночника, не думал что понадобится всего 30 минут. Я искал по всему Киеву у кого есть подобное оборудование, а оказалось можно обратиться к вам. Провели изначально обследование - без очереди, но только по записи и после снимка был полностью поставлен правильный диагноз, не то что в государственной клинике со слов пациента устанавливают диагнозы.
Переваги: Быстро
Недоліки: Нет
Відповісти 0
Coolander Kulikov 07.12.2016, 10:59
Позвоночник это всё, это основа, это жизнь. Если чувствуете боли в позвоночнике, ощущаете некий дискомфорт, то пора провести процедуру МРТ, пусть это не дёшево, но за то с этой диагностикой вы о своём позвоночнике узнаете и увидите всё. Что я и сделал, не стал тянуть кота за хвост, пошёл в центр Омега - Киев, меня приняла врач Анна Сергеевна, я всё рассказал о своей проблеме, она всё мне объяснила, для чего нужна процедура МРТ, которую я позже удачно и прошёл. Спасибо врачам и центру.
Відповісти -1
Медицинский центр Омега-Киев 07.12.2016, 16:01
Добрый день, Coolander Kulikov. Спасибо Вам за отзыв и за то, что выбрали наш медицинский центр. Мы обязательно передадим Ваши слова благодарности нашим докторам. Всегда рады видеть Вас в нашем медицинском центре.
Відповісти -1
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00